Eşim neden böyle yapıyor?

6 ay önce evlendim bu aralar bana yaklasmıyor eşim ben gidiyorum yanına o kaçıyor yok başım ağrıyor falan aldatmaz diye umuyorum bir sorunun varsa söyle halledelim dedim yat uyu dedi sarılıp uyuyoruz onun dışında tık yok ne yapmalıyım

0|1
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlim evliliginiz henuz cok yeni. Eger aşkla severek evlendiyseniz başka bir kadina ilgi duyacagini zannetmiyorum. Zaman zaman yogun is temposu, zihni kurcalayan can sıkıcı gelismeler erkegin cinsel yonden isteksiz olmasina neden olur. Buyuk ihtimalle gecici bir durumdur. Normalde cinsel yonden istekli bir erkekse ve cinsel iliskileriniz uyumlusa yine duzelecektir. Bir diger olasilik senden kaynakli bir soguma olabilir. Eger temizligine ve bakimina dikkat etmiyorsan, sevisirken esinin beklentilerini karsilamiyor ya da yapilmasini arzu ettigi seyleri reddediyorsan senden heyecan duymuyor olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam tek celsede boşarim.
    O ne be.

0|0
    0|1
    • sıkmıyo dıyemı boşayacaksın

• Guzelim sikilmeyen sensin. Esiyle kardes olan sensin. Ben bosanirim. Sen saril dur. Ya gay aldin ya gercekten senden tiksindi ya da aldatiyor.
      Her sabah ereksiyon olan adam sana dokunmuyorsa bana cemkirme. Sevismeden dur oyle buraya da aglama.

• Ne bicim insansin be adam belki yorgun stresli ne azgi karisim oylr belli evde kalmissin sen kekoya bak yuva yikacaksin laflara bak terbiyesiz seni zikmeyen varsa bize ne

Erkekler Ne Diyor 23

• Şimdi olayın iç yüzünü bilmem ama ya stres altındadır, ya da senden soğumuştur.

0|0
    0|0
  • Ona güzel bir akşam geçirtmeye çalış bacım, kocanın halinden anlasan sen anlarsın.

2|0
    0|0
    • 2 haftadır uğraşıyorum zaten yoruldum artık

• Evet

• O zaman ona güzel bir gün veya akşam geçirt, ne bilim işte sen ayarla güzel bir şeyler mesela ilk tanıştığınız yere gidip eski gunlerden konusun konu kendiliğinden şimdiki duruma gelir sana ne derdi varsa anlatır

• Dönemik bir sorun olabilir.

0|0
    0|0
  • Yuh neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • ya sağlık sorunu var ya da başka biri :)

0|0
    0|0
  • fantazılerı ortaya at

0|0
    0|0
  • isteksizlik var adamda anlaşılan. bir müddet bekle, düzelmezse belli yiyeceklerle yeniden ateşlendirilebilir :D

0|0
    0|0
  • sabret bıraz erkekelr herzaman seks yapamaya bılır
    bayanlar gıbı ac bacagı yat degıl penıse kan dolacak penıs kalkacak
    bunun ıcın de ısteyecek yorgun olmayacak
    adamın ılklerını boşalmışsın az sabır ateşın sonmedımı daha

0|0
    0|0
  • Zaman ver sende sabır biraz fazla üstüne gitme sarılıyorsan sorun yok biraz sabır bir sorunu var belli yapabiliyorsan bişekilde doğal olarak bir takım sğpriz gibi üzerinden stresini atacak farklı bir yöntem bulmaya çalış

0|0
    0|0
  • İşi stressli mi?
    Son zamanlarda stres artmış olabilir?
    Son zamanlarsa ilaç kullanmaya başladı mi?

0|0
    0|0
  • yatarken azdırmaya tahrik etmeye çalış, ne bilim kalçanı daya, bişiler yap.

0|0
    0|0
  • Ne demek tık yok.. haftada kaç kere yapîyonuz

0|0
    0|0
  • Oral falan yap ve istediği bir yer bişey var mı yapmadığın vermediiin

0|0
    0|0
  • Yemegine şap at 😃

0|0
    0|0
  • hımm vajinanda pis koku vardır kıllıdır

0|0
    0|0
  • Keşke kocan ben olsam neler vermezdimki bunun iççn

0|0
    0|0
  • Ne zamandir boyle

0|0
    0|0
  • Cok tuaf bir durum sacmaliyor

0|0
    0|0
  • Konuştunmu onunla

0|0
    1|0
  • Kuş ötüyormu baktınmı hiç? Yani sarılıp yatınca bir el at bakalım. Eğer tepki veriyorsa o zaman senden kaçıyor. Ama tepki vermiyorsa alet, bir arıza var demektir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ruhsal sıkıntılarda böyle durumlar olabilir. Ben 2 ay hiç kız bile hayal etmedim düşün.

0|0
    0|0
  • ilginçmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...