Farklı penis boyutları?

Neden Koreli birinin penisi başka milletten olan birinin penisinden farklıdır mesela turklerinkinden küçüktür veya neden siyahilerin penisleri daha büyüktür

0|0
2|22

En İyi Kız Görüşü

• hava şartları, genler vs.

0|0
    0|0
    • hava şartlarıyla ne lakası var ? koptum yaaaaaaaaaaaa :DDD

• Sen havadan haber ver :))

• benim şaşırdığım siz erkekler neden bunu bilmiyorsunuz ki. Hiç mi görmediniz bir sitede falan. Ben vücut konusunda bir çok bilimsel bilgiye sahibim. Araştırmayı seviyorum. Sadece cinsel bir şey olarak düşünmeyin bunu. Cahiliyetin konusu yoktur.

Erkekler Ne Diyor 22

• Benimki boru gibi karistirma beni simdi

0|0
    0|0
  • Yapmıcam yapmıcam diyorum zor tutuyodum kendimi

20 cm beybi

0|0
    0|0
  • Takılma boyutuna işlevine bak :)

0|0
    0|0
  • Irk, gen. anladın?

mesela benimki epey kalın, zenci penisi diyorlar herhalde. ama siyah değil.

0|0
    0|0
  • İklim diyelim kısaca...

0|0
    0|0
  • millet leri bırak aynı millette bile nasıl uzun boylu kısa boylu ya da şişman zayıf varsa penisler de ve vajinalar da aynı boyda olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Genlerle alakalı bir durum.. ülkeyle alakası yok. boşver takma, sende en güzeli var ne demişler hem dünya kadar malın olacağına fındık kadar... olsun ;)

0|0
    0|0
  • Fark ettiysen kadınlarına ona göre orantılıdır örneğin zenci bir kadının ki daha bir geniştir japonların falan daha dardır

0|0
    0|0
  • iyi de peniz boyu milletlere göre değişmez aslında bir korelinin ki de 20 cm olabilir ya da bir zencinin ki de 12 cm olabilir.

0|0
    0|0
  • bu arada ordakı kadınların da vajına boyutlarının farklı oldugunu da bılıyosun demı ;) at la tavuk olmuyo yanı ,)

0|0
    0|0
  • 5 parmak 1 degıldır

0|0
    0|0
  • Allahı mı sorguluyon sen bre münafık? ^^

0|0
    0|0
  • Her penis aynı olsaydı? Her kadın aynı duyguyu tatsaydı? Sence ne olurdu?

0|0
    0|0
  • allah öyle yaratmış

0|0
    0|0
  • Allah vergisi.

0|0
    0|0
  • benımkı buyuk vede kalındır turk olmama ragmen? 19 cm dır?

0|0
    0|0
  • Kadınların vajinasıda ona göre onu farkettin mi?

0|0
    0|0
  • Haydar dümene sor

0|0
    0|0
  • Yaşadığı coğrafya ile alakalı olabilir.

0|0
    0|0
  • Siyahi oldugum icin kucukler neden kucuk bilmiyorum

0|0
    0|0
  • çokmu gördün penis kolleksiyonu. reelmi ekrandamı. hiçbişey göründüğü gibi değildir gerçeklerin

0|0
    0|1
  • allah yaratmış vajina yapısıda farklı. düşünsene sana zenci denk geliyor nasıl olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklı milletten insanların sadece penis yapısı değil fiziksel yapıları farklı olur. İklim şartları, genler vs. bunu etkiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...