Cinsel ilişki bilgisi olan?

Karımı tatmin etmekte zorlanıyorum. Erken boşalıyorum sonrasındada tekrar ereksiyona geçemiiyorum ne yapmalıyım?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• kan akisini yavaslatici birtakim ilaclar var. ama kisa süreli tansiyon düsüklügü de yapiyor. dogal yöntemler asagidaki arkadasin da dedigi gibi.. ön sevisme.. sürtünme ve oral seks. mutlaka zevj´k alarak ve esini takip ederek uzunca tatbik etmeye calis.. onun hisleri yükselene kadar bekle. ve onunla senkron sekilde yüksel ve alcal. sakin kendini kaptirma.. bosalma ani yaklasinca kafani sürekli farkli düsünceler ile dagit. gerekiyorsa icinden cikmadan ufak aralar ver. birbiriniz ile konusun. onu tahrik edcek güzel seyler söyle. hem romantik ama bir dem de vahsice ol. bosalma anini sürekli geciktir.. bünyen bu duruma alistikca ilerdeki iliskelirinizde bosalma anin da kendiliginden gecikecektir.. eger cok zorlanirsan.. seks aninda bosalmaya yakin, seni günlük hayatindan olumsuz mesgul eden seyleri aklina getir. bu konsantrasyonunu dagitacaktir. ayrica unutma ki. ilk bosalmani yasadiktan sonra iinci sevismede biraz daha gec bosalacaksin. birkere yapip birakma. "tekrar ereksiyona geçemiiyorum" demissin.. hemen gecemezsin zaten, biraz dinlenmem lazim.. bol su icmelisin. seksten sonra idrarini bosaltmayi dene. dogal yönden cinsel gücü arttirici gidalar al. bol protein, ceviz, ananas gibi. ama an iyi yöntem ilk basta da dedigim gibi oral seks ve oksama teknikleri.. seksten evvel esine cok kapsamli masaj yapmayi dene. birbiriniz ile rol oyunlari da yapabilirsiniz. bu seni de onu da cok tahrik edecektir. unutma ki o senin esin. rahat ol. icinizden geldigi gibi davranin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geciktirici al biz mi ogretelm canimm

0|0
    0|0
  • Ilaci hurafeyi birakin. Urolog a gidin ardindan o sizi psikiyatr sevkedecek.

0|1
    0|0
  • Hiç ilaç falan kullanma. Karınla uzun bir on sevisme geçir oral seks yap kan akışı hizlansin o da daha çabuk boşalır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• spor yap, düzenli uyu, dengeli beslen ve mutlaka fındık ye.

1|0
    1|0
  • ön sevişmeyi uzunca tutun.. bende biraz öyleyim ama.. benim sebeplerim var sen gene erken boşalma varmış.. ancak az araverin 2. ye uzun uzun sevişin.. o zaman eşin mutlu olur..

0|0
    0|0
  • Baska seyler dusun sureyi uzut. Takinti yapma.

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • doktora gideceksin, üroloğa, o seni yönlendirir, psikolojiye veya kendi bakar

0|0
    0|0
  • On sevismeyi uzun tut ve onu oral seks ile tatmin etmeye calis

0|0
    0|0
  • Partneri değiştirmen belki daha yararlı olur..

0|0
    0|0
    • nişanlım kardeş başkasıyla yapmam zaten

• geç boşalacaksın..

0|0
    0|0
  • Yapacağın birşey yok ergenlikte fazla mast. yapmışsan erken boşalma normaldir.

0|0
    0|0
  • Geciktirici spreyler var eczanelerden alabilirsin.

Epimedyumlu macun var aktarcilardan alabilirsin.

Ikisininde geciktirme etkisi var.

Birde bu psikolojik bisey fazla kafana takma. Taktikca dahada erken gelirsin

0|0
    0|0
    • psikolojik oldugunu biliyorum ama sürekli böyle :(

• Dediklerimi bir kac ay kullan. Sonra birak ve dene.

Ama kullabirkende anin tadini cikar. Ve bosalmadan cok girip cikmadan zevk almayi dene. Bu sorun bir sende yok erkeklerin % 50 sinde var nerdeyse. En azindan yalniz degilsin 😀😀

• sende iş yok pampa

1|0
    1|0
Yükleniyor...