Arkadaşlar 11.08.15 te adetim başladı. Bugün hala kanamam devam ediyor?

Bir türlü kanamam bitmedi. 15gün kanama sürmesi neden kaynaklanabilir? Bir de erkek arkadaşımla ilişkiye girdik adetliyken defalarca. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Güncellemeler:
İdrar testi yapsam sonuç alır mıyım?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eczanede çok ucuza idrar testi, satıyorlar, vakit kaybetmeden al ve evde test yap. Hamileysen bir kaç gün içinde eczanede yaptıracağın bir iğne ile çözümü var, onu kaçırırsan kürtaj yaptırabilirsin, onu da kaçırırsan çocuğa isim bulma konusunda yardımcı olabilirim.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya temiz olunmuyoki o zaman nasi mideniz kaldiriyo

0|0
    0|0
    • 8. günden sonra girdik ilişkiye. Aşırı bir kanamam olmuyodu hatta normalde kan çok az geliyodu birliktelikten sonra biraz kanama oluyodu

• Pardon yanlis oldu yine uzun olmus yani neden doktora gorunmedinki hic icinde suphe olmadimi. merak etmedinmi

• Şehirdışındaydım bide ilk hafta olduğu gibi yoğun bir kanamam olmadı normaldir falan diye geçiştirdim. Şu an da hafif geliyo. Dünden beri göğüslerim dolgunlaşmaya falan başladı. O korkuttu zaten. Ben adetliyken hamilelik olmaz diye biliyordum. Bide onun stresi geldi üstüme. bir daha ki hafta gidicem doktora

Erkekler Ne Diyor 11

• Kanama ilk defa mı böyle uzun sürdü?

0|0
    0|0
  • Var evet.

0|0
    0|0
  • adet bıtmıs olmalı senın anaman baska seyden olabılır ama cok rısklı ıs yapmıssınız hem saglık acısından hem hamılelık durumu

0|0
    0|0
  • İçimden haydo olmak geliyor midem tuttu pislikler ;(

0|0
    0|0
  • var galiba :/

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşında da nasıl bir mide varmış be :/

0|0
    0|0
  • burada soracağına doktora git

0|0
    0|0
  • havalardandır canım

0|0
    0|0
  • DOktora git normal değil

0|0
    0|0
  • Adetliyken nasıl ilişkiye giriyorsunuz ya kanamadan mideniz bulanmıyor mu hiç midesiz ler

0|0
    0|0
    • Ya aşırı kanamam yoktu ki son haftada. O zaman ilişkiye girdik

• Sonuçta adetliyken olmamalı muhtemelen hamilesin

• Var. Doktora git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adetliyken iliskiye mi girdiniz? Ben kusmaya gidiyorum

0|1
    0|0
  • Hamile kalırsan bebeği aldırckmısın?