Öğrenince ne yaparsınız?

Sevgilinizle uzun süredir cıkıyorsunuz ve gun geldi yattınız seks için ve gördünüzki bakire değil ne yaparsınız o an bırakır gidermisiniz ilişkiye devam edersiniz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• ben şöyle bakarım , evlenmeden vermişse zaten bırakırdım ... ama sevgiliyse al zevkini geç bırakırsın sonra :D

0|3
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• herşey zar değil. Sen onun için mi seviyorsun bu kızı ? kafa uyumunuz var ise birbirinizi çok seviyorsanız ne güzel..

1|1
    0|2
  • allah yardım etsin millete başka dertleri yok sanki hayatta bakirelik bakirlikten daha önemli şeyler var la ...insanlık önce

0|1
    0|1
  • bilmiyomuyuz erkek milletini zevke gelir devam eder isi bittikten sonrada bidaha arama beni der yada uzun sureli kullanim icin dusunuyosa benim icin onemli degil der gun gelince arkasina bakmadan uzaklasir.. hepsinden nefret ediyorum

1|2
    0|1
    • baya yaşatmışlar sana

• bakireyim ve henuz 18 yasindayim. hergun duydugum ogrendigim seylerden sonrada bakire olarak olmeyi dusunuyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• bu safhaya getirene kadar anam ağladı hayatta işimi bitirmeden terk etmem.

bunu gülmek için yazdım.

gerçek düşüncem ise bırakırım , bakire olmadığı için değil bunu bana bu ana kadar söylemediği için olurdu.

1|0
    0|1
  • birşey itiraf edıyım ben yaşadım ve evledım 3yıl sonrada boşandık bakirelık önemlı degıl ama çok iyi tanımak lazım tabı ailesınıde:(

0|1
    0|0
  • önceden konusmussak ve hiç elime el degmedi der ve öyle sonuc olursa suphelenrm ama her kan gelmeyen bakire degl anlamına gelmz

1|0
    0|0
  • ben zaten saglam ayakkakbı degılımkı onu sorugulaym

eger yalan soylendısyse sorun yok...

0|0
    0|0
  • çok mu önemli bakire olması yada olmaması... saçmalık

1|0
    1|2
  • ilişkiye devam ederim ama sonra bırakırım onu

0|0
    0|0