Meraktan soruyorum amacım ırkçılık ve ayrımcılık değil diğer dinlerde bekaret ne durumda?

bu gün bekaret kavramı ile çok soru soruldu ve genelde zina , haram gibi dini ibareler eşliğinde kullanıldı. varsa içimizde farklı dine mensup olanlardan cevap bekliyorum . sizde bekare veya evlilik öncesi ilişkiye nasıl bakılıyor.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• brezilyalı katolik bir arkadaşım vardı. kilise mensubuydu. bir gün gelip hamileyim sanırım diye ağladı. neyse sonra öğrndi ki hamile değilmiş. derken ben bir punduna getirip nikahsız cinsel birlikteliğin onların inancında günah olup olmadığını sordum. bana direk büyük günahlardan biri olduğunu söyledi. bilmem sorunu yanıtlar mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşım katolik oda evlilik öncesi beraberliğin büyük günah olduğunu söylüyor ve inandığı gibi yaşıyor.

1|0
    0|0
  • rahibeler bakire biliyorsun , hristiyanlıkta da öenmlidir ve zina günahtır .. onlar uygulamıyorlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• avrupalı değilsen herkes bu işe kötü bakar .. bir tek avrupalılar kötü bakmaz hatta onlarda bir geceliğine eş değişikliği bile var :D

0|0
    0|0
    • avrupalı hristiyandır, dinsiz putberest değildir, orda da aşırı dinciler vardır, dinini kendine göre yaşayanlar vardır, veya hiç sallamayanlar da vardır. tıpkı ülkemizde olduğu gibi. hatta inanmazsın ama türkiyede de eş değştirme diye birşey var, böyle gruplara üye olan grup seks partileri yapan birsürü insan da var bu ülkede.

şu yorumunun, hayatında türkiyeye hiç gitmemiş, hala bizi şeriatla yönetilen ve develere binen insanlar olarak gören cahil amerikalıların bakış açısından bir farkı yok

• ba ba salağa bak, konuyu daha ne kadar g.tünden anlayacaksın merak ediyorum, bak evladım ajitasyon yapma bana, komik duruma düşüyosun, bak zeka yaşına uygun olarak basitçe son bir defa açıklıycam, savunduğum şey avrupalılık değil, avrupalıya kafam girsin, karşı olduğum birşey var burda benim, ÖNYARGILAR, avrupalıysa fahişedir, türkse deveye biniyordur, afrikalıysa yamyamdır, arapsa teröristtir gibi.

hiç zannetmiyorum ama umarım anlamışsındır bu sefer, sana iyi uykular.

• ya ne mal adamsın anlamak istemiyorsun herhalde kafa eskimiş .. Bizim avrupayı doğru , dürüst , saygılı , sevgi'li görmemiz neyi değiştir ? Ne kafasızsın ya bu kadar salak olunmaz ya biz onları kötü görsek ne olacak iyi görsek ne olacak ? Biz onları fahişe gibi görmedik ne olacak onlar bize baktıkları gibi bakmaya devam etmeyecekler mi ?

• müslüman olmayan toplumlarda baya rahatlar ve hatta evlilik bile dusunmuyrlr

0|0
    1|0
Yükleniyor...