Arkadaşlar vajina ve kızlık zarı aynı mı?

Arkadaşlar vajina ve kızlık zarı aynı mı? Arkadaşlar vajina ve kızlık zarı aynı mı?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlim kizlik zari vajinanin bir parcasidir. Vajinanin dis dudaklarini araladiginde 4-5 cm icerisinde buzusuk pembe bir et parcasi gorursun. Sanki kapali gibi gorunur bakire kizlarda. Kenarlarinda daha acik renkte bir doku vardir. Kizlik zarinin uzrinde kilcal damarlar vardir. Zorlandiginda bu dokudaki kilcal damarla yirtilir ve acik kirmizi pembe tonlarda 8-10 damla kanama olur. Bu bakireligin bozulmasidir. Kizlik zarinin yapisi her kizda ayni degildir. Kimisi daha esnektir. Kimisi delikli kimisi deliksiz butun haldedir.

1|0
    0|0
    • Merhaba, sanırım bu konuda çok bilgilisiniz. Ben vajinismus olduğum için eşimle cinsel birliktelik yaşayamadım şu ana kadar.. Doktora gittik. Yol katettik.. Doktor bana işaret parmağımın 2. çizgisine kadar vajiama sokmamı istedi.. Daha sonra3.,4.,5. parmağımı vajinama sokacağım 2. çizgiye kadar. Sadece baş parmağımı sokmayacağım. Ben işaret parmağımı sokabildim ama kan gelmedi. Hafif acı hissettim.. Sizce bunun sebebi ne?

• Zara dokunup baski yapmissindir canim. su anda musait degilim ama daha sonra bu konuda elimden geldigince yardimci olurum. Vajinusmusun ustesinden rahatlikla gelirsiniz. Benim esimde de vardi bu sorun. Bir hafta kadar sonra sorun kalmadi.

• EIG icin tesekkurler canim :)

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bilmiyosn diye elestirenler olmus bende ogrenmeye calistigini varsayarak cevapliyorum. Vajina bir organ ve zar bu organin girisine yerlestirilmus bir doku evin kapisi gibi dusun yani. Penis vajinaya giriyo fakat girerken zardan geciyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tam olarak ne sormak istediğini anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Aynı derken? Kızlık zarı vajinanın içinde bir zardır
    Kulak ve kulak zarını düşün

1|0
    0|0
  • Aynı dır

0|0
    0|0
  • Herhalde ergenlige yeni giren bir kiz bir

Edt: kiziin eskisi kadar masum degil annesi

4|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|0
  • Türkiye de eğitim seviyesi. gerçi dur l*n daha ırtaokul bebesidir bu

1|0
    0|0
  • 12 yasinda misin

0|0
    0|0
  • hayır birisi organ birisi organın içindeki kısım. :)

0|0
    0|0
  • Vajija cinsel organının tamamı kızlık zarı küçük bir doku

0|0
    0|0
    • Peki penis vajinaya muı girer kızlık zarına mı

• Vajinaya girer arkadaşım kizlik zarı vajinanın içinde penis o dokuyu zedeler ve patlatirsa kizlgn bozulur

• farklı terimler

0|0
    0|0
  • şarap mantarı gibi bişey ya şişeye itersin ta tirbişonla kurcalarsın

0|0
    0|0
  • senin önünde duruyorlar bir elle yokla bakalım biz bilemiyoruz buradan yorum yapmak çok zor :D

0|0
    0|0
  • aynı degıl

0|0
    0|0
  • Hayır değildir

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • vajina senin kukun un genel adı kızlık zarı ise onun içindeki hymen zarı

0|1
    0|0
  • he mk gerdekte direk vajinanı patlatacak adam

0|0
    0|0
  • aynı şey değil. vajina bildiğin cinsel organın kızlık zarı ise vajinanın içindeki bir zar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dalga gecmeyin belki ozürludur

0|1
    1|0
Yükleniyor...