Sevgilinize regl zamanınızı söyler misiniz?

Gerçi bu tamamen sağlıkla alakalı asla ayıp bir şey olarak görmüyorum. Cinsel ilişki henüz yaşamaya başlamamışsanız ilişkiniz henüz yeni sayılırken sevgilinize regl zamanınızı söyler misiniz? Söylenmeli midir?
Ben söylemeye gerek görmedim ama sevgilim hal tavırlarımdan tahmin etmiş, hangi günler olduğunu doğru da tahmin etmiş..
Kızlar siz söylüyor musunuz? Erkekler siz merak eder misiniz sevgilinizin bu özel günlerini?

0|0
3239

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay konustum bir 5 aydan fazlada beraber iliskimiz surdu ve regli surelerini tahmini 27 gunde birden hesapladim not ettim o tarihlerde ona beni sicak hissettirecek ozlememi gostericek sozler soyledim cidden yaraticiyimdir severim o sozleri soylemeyi. Yani ben nasil ogrendigime gelirsek kiz arkadasim karninin agridigini soylemisti bundan 6-7 ay once o zamanlarda konusmaya ordan kafama dank etti o gunden itibaren hesapladim kaydettiydim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir durum olduğunda çok çekinmem ama durup dururken de ben regl olduuuuum diye gezmem. saçma ve gereksiz buluyorum.

9|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Bir zaman sonra hal tavırlarından anlaşılıyor olsa da muayyen zamanlarının direkt söylenmesi taraftayım.. çünkü o günlerde sizi daha iyi anlamak ve acınızı az da olsa dindirebilecek adına bir şeyler yapabilmek için bilmek isterim.
    Misal, o günlerde hoplamalı zıplamalı aktiviteler yerine durağan ve sakin aktiviteler yapmak, yemeklerin sonunda güzel çikolatalı süprizler yapabilmek adına bilmek güzel oluyor..

11|0
    0|2
  • Ben anlıyorum zaten. Söylemesine gerek yok.

2|0
    0|0
  • Hiç merak etmem.

1|0
    0|0
  • Ederim merak

0|0
    0|0
  • Söylemeseniz de anlaşılıyor

0|1
    0|0
  • kaç kurtar kendini bu sevgilin bunları düşünüyorsa kim bilir başka kızlarla neler nler düşünüyordur, bir abi tavsiyesi

0|0
    2|0
  • Bilelim tabi bilmezsk o gunde yanlis bisi deriz ben daha yasamak istiyorum wallaha oyke bisiyi goze alamam bilmem lazim ki o hafta ortalikta fazla bulunmayim :-) :-) :-)

1|0
    0|0
  • Ben her sevgiliminkini biliyordum bu ayıp bişey değil
    İlk Başlarda söyleyemezlerdi ama zamanla alıştırırdım ve inandırırdım ayıp bişey olmadığına
    Bence Söylemek zorundasınız çünkü çok değişik oluyorsunuz o zamanlarda
    Bizde bilelim ki ona göre davranalım

0|0
    0|0
  • Hayir merak etmem ben

0|0
    0|0
  • söylemesi daha dogru hadi diyelim birlikte bir yere gitiler sonra kiz tolete girince bakti yeni orkid lazim sevdigine hic degilse mesaj atar toletin önüne cantamdaki orkidi caktirmadan getir diye bu yüzden söylese iyi olur

0|0
    0|0
  • Söylenmeli.

0|0
    0|0
  • söylerim çok hassas bir dönem :)

1|0
    0|0
  • Soylenmesine gerek yok zaten anlasiliyo regl donmindeki bayan

1|0
    0|0
  • Merak etmem. Sormam da.

0|0
    0|0
  • söylediklkerindeee utanıırm.)

0|0
    0|0
  • Söylerdi kendisi bir zamanlar varken merak ederim sebebi ise o günlerde gergin oluyorlar kavga etmeyelim diye anlayışlı olurdum yoksa merak edecek bir durum yok gayet doğal bir olay

0|0
    0|0
  • Genelde kiz arkadaslarimin hasta oldugu gunleri bilirim hani ne zaman basladi ne zaman bitcek die sormam ama oldugu zaman biliyorum

0|0
    0|0
  • biliyorumki :)

0|0
    0|0
  • Söylemesinler eğer mümkünse

0|0
    0|0
  • merak etmem biliyorum az çok alttan alırım onu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 31

• Konu açılırsa çekinmem ama durup dururken ay ben bugün reglim ^-^ de diyecek halim yok

7|1
    1|0
  • Hayır söylemem. Utanilacak bir sey degil tabii ki ama onu ilgilendiren bir seyde degil. Ama simdi evliyim yanii mecburen biliyor

1|0
    0|0
  • Agrim vardir evde cebellesiyorumdur napiyosun der bende regl sancisiyla kivraniyorm sen napysn derim :D soylerim yani cekinmem bildigi bisey sonucta

3|2
    0|0
  • Bence söylenmesine gerek yok zaten hal ve tavurlarından anlıyolar. Kimi erkek bu şeyden iğrenir hatta söylenmesini istemez.

3|2
    3|0
  • Ben söylerim bence söylenmesi gerek sevgilim benim en yakınlarımdan biridir o bilmicek de kim bilcek

1|0
    0|1
  • söylerim

1|0
    0|0
  • Mahremiyete önem veriyorsan soylemezsin zaten

1|1
    4|0
  • ben kadınım

1|0
    1|1
  • yokk

0|0
    0|0
  • Ben soyluyorum zaten o da anliyor

3|0
    0|0
  • Söylemem gerek görmüyorum

0|0
    0|0
  • söylemem

0|0
    0|0
  • Söylenmese bile anlyorlar bence. 6. His olsa gerek😄

1|0
    0|0
    • tam tamına hangi gün başladığını falan bildi çocuk ya şok oldum jhfsdsf

• O takvimi cetvelle mi karıştırdı naptı garibim :D:D:D

• Ahaha cetvel olmadan regl olamaz ki kizlarr😄😄

• Mahrem l*n mahrem ilişkinin bokunu çıkarmayin

0|1
    0|0
    • aslında mahrem değil. Erkek çocuklarının sünneti cümle aleme duyurulur, özel kıyafetler giydirilir ve pipisi kesildi diye düğünler yapılırken, kadının doğurganlığını temsil eden bir şey neden mahrem olsun, ayıp olsun? Bu şekilde hiç baktın mı olaya

• @nediyonlaa sende acarken bagirarak sarki soyle jsjdkdja iyimi boyle gulduk :D Ya neyse nede ben tartisirim abicim, kadin olmanin dogal getirilerinden utanmana gerek yok demissin de e cok sacma be. E bende afedersinde seyimi belli eden seyler giyeyim? Sonucta erkekgim organim bu dogal bisey dimi? veyatda ruyalanayim filan gotureyim annemin eline vereyim yikasin diye. Soran olursa erkekiz :D

• @MMemoli Karşılaştırman bugüne kadar gördüğüm en absürt karşılaştırma. Regl kanını gidip ailemizin, sevgilimizin eline mi veriyoruz, bir parmak alıp alnına mı sürüyoruz? Ben sadece doğal bir durum olduğunu ve utanmaya gerek olmadığını, öyle gizlenip saklanmasının saçma olduğunu söylüyorum.

• Söylerim gizlimiz saklımız olmaz bizim

0|0
    0|0
  • Söylerim ama gerek kalrsam durup dururken ben reglim demek saçma

0|0
    0|0
  • Cok normal bişey söyleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Soylerim

0|0
    0|0