Kapat

Birazdan doktora gidicem ama çok korkuyorum?

Vajinamda sigiller var randevu almıştım o gün geldi cattı ama ayaklarım geri geri gidiyor resmen. Nasıl gidicem ben :( doktor da yaşli bir adam babamdan büyük. Çok cekiniyorum kötü davranacak diye :(

Güncellemeler:
Kötü davranmasından kastım şu nasihat verir gibi ya da ayıplar gibi bir tavır almasından korkuyorum.

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• Buraya böyle açık açık yazmaya çekinmiyorsun ama doktora gitmeye çekiniyorsun. Keşke buraya yazmaya da biraz utansaydın...

Bir diğer konu ise, tavsiyem böyle hassas konularda bayan doktorlardan randevu alın. Ben de doktorum ve doktorların kendi aralarında şakalaştıklarına, konuştuklarına şahit oldum. Sonuçta onlar da insan.

0|0
    0|0
    • Çekinme nedenim bayan ya da erkek doktor olması değil.

• Evet, başka bir yorumda gördüm. Yazıda belirttiğim gibi keşke böyle bir çekinme hali olsaydı da bu kadar açık seçik yazmasaydın. Sen kendi mahremini bu kadar ortalığa saçarsan doktorlardan mahremini saklamalarını nasıl bekleyebilirsin ki..

Tabi yine de herkesin kendi hayatı. İsteyen gitsin tadına baksın...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

• Kötü davranacak?

Sakin ol hiçbir şey yapmayacak. Yanında mutlaka bir hemşire olacak. Düşünme hiçbir şey...

0|0
    0|0
    • Evli falan değilim ve cinsel yolla bulaşan bir şey yüzünden gidiyorum o yüzden tavrından korkuyorum. Nasihat falan dinlemek istemiyorum.

• SGK var da ilacı odemiyor ki.

• Yapabileceğiniz bir şey yok. Mecburen parayı bulacaksınız. Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan ve güvenebileceğiniz insanlardan istemek zorundasınız. İhmal etmeyin.

• Adam her gün yüze yakın vajina görüyor. Dert etme.

0|0
    0|0
  • Kötü davranmaz. Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • genital siğildir. günde kaç tane görüyor napsın senin vajinanı?

0|0
    0|0
  • Muayene eder, bırakır.
    Doktorların işi, hasta insanları muayene edip
    iyileşmelerini sağlamak,
    nasihat vermek değil.

Öyle bir durum olursa,
    bunu kendisine hatırlatırsın.

Korkma, öyle bir şey olmaz.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Bu tür davranış doktorun ayıbı. Takma o kadar da kafana. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ya nasihat verse de o bir doktor yani sonuçta ne yapman gerektiğini söylemek zorunda yaşlı bir erkek olmasınıda bence sorun etme bir çok kez duymuşsundur ama tıpta ayıp olmaz eğer o siğillerden rahatsız isen ya o doktora gideceksin ya da o siğiller le yaşayacaksın veya bayan doktor bulacaksın sanırım o da zor çünkü olacak olsa baştan yapardın ama bence utanip sıkılma

0|0
    0|0
    • Hala hastanedeyim ve korktuğum basıma geldi. Ağlayarak çıktım klinikten ve hiçbir şekilde bilgilendirmedi

• Aslinda çok merak ettim ne dedi eğer burada yazmak istemiyorsan mesaj olarak yazabilir misin

• bir bilgi vermedi. Elime bir kâğıt tutuşturdu. bir ornek aldı. Patolojiye gotur dedi. Bilgi almak için sorduğumda da tersledi. Korkmam gerektiğini kansere kadar yolu olduğunu söyledi. Sigiller için bir tedavi yok mu dediğimde de yok hayatın boyunca olacak dedi. Evli olmamama gönderme yaptı. İnternette yazılan dondurma olsun yakma olsun tedavilerden hiçbiri hakkında bir yorum yapmadı. 2 saat aralıksız ağladım

• Merak etme
    Bir ilaç verecek
    Ve o ilacı kullanacaksın o siğiller yanacak
    Öyle neşterlik bir operasyon olmayacak korkma

0|0
    0|0
  • Ben onun nasil gececegini biliyorum doktora gitmene bile gerek yoktu. Belki şimdi farkli düşünenler olabilir ama cok ciddiyim

0|0
    0|0
  • Kötü davranmayacak... Geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
    • Ayrıca sitede ki siğilli erkekleri de bu başlığa toplamayı başardın kızlar dikkat edin alttaki şahıslara kjgklfjh

• kesinlikle doktorlar o tür şeyler demez korkma. dondurucu sprey sıkacak ya da yakma işlemi yapıcak bitecek hepsi.

0|0
    0|0
  • Surda din dersi veremlerin beynini gibeyim. Ulen saglik bu saglik. Bacim semde erkek doktor diye gitmiyosun yarin oburgun partnerin goruo seninle olmaktan vazgectiginde ben gorurum seni.

0|0
    0|0
    • Erkek doktor diye değil. Çekinme nedenimi söyledim ve korktuğum da basıma geldi. Beni bilgilendirmesi gerekirken internette yazan şeylerden bile kötü şeyler söyledi. Doğru düzgün bakmadı bile. Bakire olsam ya da evli olsam bu tavırda olmayacaktı. klinikten ağlayarak çıktım ve 2 saat boyunca hıçkıra hıçkıra ağladım. Doktorun tavrı yüzünden.

• doktor senin gibi binlcerce görmüşdür. tecrübesi yeter.
    kötü bir sey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • tıpta ayıp olmaz o kim bilir günde kaç tane öyle hasta alıyor

0|0
    0|0
    • Sorun o değil. Evli falan değilim. Ve ülkemizde cinsellik hakkında tabular çok fazla. Bu sigiller de cinsellikle bulasiyormus. Bu yüzden nasihat dinlemek ya da ayiplanmak istemiyorum

• Bilmiyorum çok endiseliyim. Adam 60 yasında. Eski kuşak resmen. Ne kadar anlayışlı davranır ki?

• ya zaten onun uzmanlık alanı o ve sonuçta durup dururken hasta olan insan azdır oda her gelen hastasına nasihat verirse hali yaman :)

• HPV (human papillomavirus) Uğraştırsa da biraz tedavisi var merak etme...

0|0
    0|0
  • yok olmaz geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Doktorun yaşlı bir adam olduğunu neden vurguladınız?

0|0
    0|0
    • Günümüz insanı biraz daha normal karşılayabiliyorlar cinselliği evlenmeden yaşamayı. Ama adam resmen eski kuşak

• Bilmiyorum amacınız ne ama kafanız çok farklı çalışıyor. Evlenmeden ilişki tamamen kişisel tercihinizdir. Bu 100 sene önce böyle idi şimdi de böyle.. Ayrıca Doktorun Sağlık konusu dışında bir nasihat vermesi çok görülmüş bişey degil. ilkkez sizden duyuyorum.

• sacmalama ya neler gormustur o

0|0
    0|0
  • O cok kotu yaksanda tekrar cikiyo

0|0
    0|0
  • Ya ne kotu davranicak seni becermicek doktor bu her gun 10472838 tane goruyo

0|0
    0|0
  • Oran nasil yanicak bak gor sen onu dusun

0|0
    0|0
  • o kişinin işi bu gitmezsen sağlığına kavuşamazsın

0|0
    0|0
  • Önce partnerin tedavi olsun tekrar bulasir yoksa

0|0
    0|0
  • Vajinada zigil olurmu başka birşey olmasın

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi. HPV diye geçiyor

• Benim elimde vardı burada bir hoca var okudu geçti hem hiç bakmadı bile

• Doktor varken neden hocayla ugrasayim?

• döver garanti seni işin zor. hey allahım ya

0|0
    0|0
  • Yaşlı olması mı seni korkutuyor iyi ya kalkmaz zorlamaz korkma

0|0
    0|0
  • Bide utanmadan eller simdi

0|0
    0|0
  • ilişkiye mi girdin son 6 ay 1 yıl içerisinde?

0|0
    0|0
    • neden abuk subuk adamlarlarla yatıyosun? hpv olma ihtimalin yüksek ve tehlikeli tipiyse rahim ağzı kanserine yakalanma ihtimalin var malesef ya da frengi de olblrsin

• kadın doktora gitseydin bide onu ilgilendirmezki bide sigiller ne demek

0|0
    0|1
  • öyle birşey yapmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktorlar gunde kac kisiyi muayene ediyor neden bukadar korkuyorsunuz doktorlardan öcü degiliz biz hic bir doktor nasihat vermez sadece yapman gerekenleri söyler uygularsin veya uygulamazsin sana kalmiş birsey

0|0
    0|0
  • Siğiller dondurulmuş azotla yakılıyor, bir kez elimde çıkmıştı ama o bölgedekilere ne yapılır bilemeyeceğim. Yahu alt tarafı doktor, kimsenin kimseyi ayıplamaya, yargılamaya hakkı yok. Rahat ol.

0|0
    0|0
    • Gittim ve ağlayarak çıktım klinikten 2 saat aralıksız ağladım. Hiçbir şey söylemedi bir ornek aldı elime bir kâğıt tutuşturdu patolojiye ver bunu dedi. Bide üstüne sorduğum soruları tedavisi yok evlilik bu yüzden var korkacaksin tabi kansere kadar yolu var diye ters bir uslupla cevapladı.

• siğil için gidilmez

0|0
    2|0
  • Pis pis insanlarla yatip, onunuze gelenle.. sonra bir de boynuz yediginizde sigilleriniz olmasi cok normal.
    Bu sizin meseleniz bizim degil. Hpv'li olurken dusunecektiniz onu.

0|0
    0|0
    • uslubunu düzelt öncelikle. beni eleştirmek sana kalmadı. kaç kişiyle yattığım hakkında bir fikrin bile yok. aa şu adamda hpv var gidip hemen onunla yatmalıyım diyerek bulaşmıyor bu hastalık. ben 1 kişiyle birlikte olsam bile o adamın geçmişinde bu virüsü taşıyan bir kadın varsa bulaşabilir. cahilce yorum yapmayın. doktor da senin gibi yobaz olduğundan zaten ağlayarak çıktım oradan. senin meselan olmayabilir sen gram umrumda değilsin ama doktor bana tedavi sunmak zorunda.

• Hiç çekinme kimse sana ahlaksız muamelesi yapmaz ve yapamaz. Sadece şöyle yap böyle korun vb. şeyler söyleyebilir o kadar.

0|0
    0|0
    • Hiçbir bilgi vermedi tedavi hakkında yorum yapmadı. Sırf bakire değilim ve evli değilim diye. Korkarak geldim ve bir bilgi vermiyorsunuz dediğimde de korkacaksin tabi kansere kadar yolu var evlilik böyle şeyler olmasın diye var diye azarladi.

• İstanbuldaysan nisantasinda pelin ilbeyi diye çok iyi bir doktor var rahat ve çok ilgili birisi istersen ona git. Geçmiş olsun hiç moralini bozma sanki evliler hastalanmiyor sacmalamis

• İstanbul'da değilim ve özele gidecek param da yok. Patoloji sonuçlarından sonra başka bir doktora gidicem. Doktor o kadar kabaydı ki konuşmayı bırak masasına dokundum diye dokunma masaya duvarın dibine geç diye bağırdı.

• Öyle tavırlar olacağını sanmıyorum onun için korkma

0|0
    0|0
    • Korktuğum basıma geldi ağlayarak çıktım

• Noldu ki

Yükleniyor...