Sadece arkadaşlar. sevişmişler. bu ne şimdi?

Kız bakire, erkek bakir. Çok iyi anlaşıyorlar, guyya bunlar çok samimi arkadaşlar. Sadece arkadaşlar. ama sevişmişler, hatta oral yapmışlar. bu mudur yani?Ve hala çok iyi arkadaşlar. İkisinin de sevgilisi yok. Ondan soruyorum. Aldığım yanıtlar gereğince elimi kana bulayıp bulamayacağıma karar vereceğim. Sorum şu: Sadece arkadaş bir bakirle bir bakire aralarında duygusal bir çekim olmadan sevişir mi kardeşim be yav?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne amaçla yapmış olurlarsa olsunlar tam bir hayvanlıktır bu. Namussuzluk ve şerefsizlikten başka birşey değil. Sen boşu boşuna onların seviyesine inme! O pisliklerden dolayı pisliğe bulanma! Boşver, zaten onlar kendilerini batağa saplamışlar. Sen kendini batağa atma! Onlara doğru olanı anlat ama anlamazlarsa bundan sonra selam bile verme. Allah'ı dinlemeyen herkes karşılığını hem bu dünyada hem diğer tarafta alacaklardır.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• erkekle kızın arkadaşlığı olmaz ,olursa yatakta biter sözünün bir örneği.

çok yakınlaşma samimiyet olunca emin ol iki taraf da çileden çıkıyor, vücut seni dinlemiyor belkide.

0|0
    0|0
  • E-canım sıkıldı sevişelim mi?

K-Yo bence film izleyelim?

ETamam sen bilirsin..

----

K:Bu filmi izlemiştim sevişelim istersen..

E:Olur..

K:Canım arkadaşım benim iyi ki varsın

E:Ne oldu aşık olduğun çocuğa açılabildin mi?Bu arada pantolon nerde ya?

SİZİN BEN BELANIZI SİKEYİM

0|1
    0|0
  • dostlar bugunler için lazım :P

1|1
    0|0
  • Sevişenler var :) cinsellik bir ihtiyaça dönüştü günümüzde. insanlar 12-13 yaşlarında cinsel yaşam ile tanışıyorlar. Ortalamadan bahsettim. Daha etkeni de var tabi. Ben ilkokuldayken p*rno izleyip kendini okşayan arkadaşlarım vardı :) tabi yakın arkadaş değil.

0|0
    0|0
  • duygusallık gerekmez. cinsel arzular farklı olay duygusallık farklı olay. afedersin ama mesela erkekler genel eve gidiyor oradaki kadına aşık olup mu gidiyor.

cinsel istek çok farklı bir olay. sevmek gerekmez. aşk gerekmez.

0|0
    0|0
    • bunu tutkuyla yapmak içinde mi sevgiye gerek yok. çok zevk alarak birbirini kırmadan, incitmeyi düşünmeden. ten uyumu süper diyerek. hem de arkadaşça pöh!

• kız anlattı bana herşeyi. inanmadım çocukla mesajlaştı, çocuğun haberi yok. mesajlardan anlaşılıyordu.

• ya kızın fantazileri vardır kafasında hayalinde. yaşamış gibi anlatmış sana. normalde kimse özel anını ballandırarak anlatmaz. amacı seni ondan soğutup oğlanı kucağa almak.

• buda bir ihtiyaçtır ama ilerisinde her şey olabilir. ihtiyaçlarını karşılamışlardır diyip art niyet beklemicem

0|0
    0|0
  • senin sevgilinmiydi cocuk

0|0
    0|0
  • bu konulara ozellıkle gırmemeye calısyorum lakın artık yeter..bır kesım dıyor kı zar onemlı degıl dıyor obur kesımde diyor bakıre bakır ama neler yapıyorlar dıyor...ya bırakın bu ıslerı su akar yatagını bulur.herkes ne sekılde yasarsa o sekılde hayattan karsılıgını alır.

0|0
    0|0
  • oncelıkle mumkun mu sence böyle birşey? Duygusal cekım olmadan yapılabılır mı sana gore? İkincisi sevgılılerı yokmus nıye hıddetlenıp elını kana buluyorsun?

0|0
    0|0
    • Çocuk sevdiğim. Kıza baştan aranızda bir şey varsa ben umutlanmayayım demiştim. yok dediydi.

• Ama sende bir sey yapmamıssın anlaşılan kı hala sevgılın değil. Artı o zaman yoktur sonradan hıssetmıs olabılır... Hatta senın varlığın buna sebep olmus bıle olabılır...

• Zoruna giden yanı nedir?

0|0
    1|0
  • Ateşle barut bir arada durmaz.

0|0
    0|0
  • burda senin rolun ne merak ettim fuck bady olmamışlarda sevişken bady olmuşlar :)) olabiliyo

0|0
    0|0
  • Elini nasıl kana bulıcan ? bir de sanane bea. :D

0|0
    0|0
  • kana bulama olmaz yalannnnn

0|0
    0|0
  • arkadaşlar birbiri ile sevişmez..bunlar sevgili.. ama farkında değiller...

1|0
    0|0
  • bazen sadece cinsel çekim olabiliyor duygular olmadan

0|0
    0|0
  • :D hahahahahahaha :D mal yabancıya gıtmesın demıs elemanlar o ne la hem arkadas hemde oral yapmıslar ne kalmıs gerıye bu mu arkadaslık neresı masum bu arkadaslıgın hersey var ıcınde

0|0
    0|0
    • aşk da var mıdır sence

• ne askı be arkadasım bu edepsızlık yada ahlaksızlık ve tahmn edeym bu erkek sennle sevgılı

• aynı kişi aynı muhabbet offfffff

0|0
    0|0
  • ona fuckbody denior sanırım duymamışsın sen hala

0|0
    0|0
  • Olmazsa zaten fuckbuddy diye bir tanım çıkmaz ortaya

0|0
    0|0
  • sacma bekaret zar demek dgl dir asla

0|0
    0|0
  • Ohaa ne arkadasligimis bee sanirim bunlarin ikisininde akli dengesi yerinde degil

0|0
    0|0
    • Gerizekalılar demi

• karşılaşsan ne bilecen kızı görsen iyi aile kızı hiç ihtimal vermessin çocuk da öyle :((

• hheee zaten hep mahsum tiplerden korkulmasi lazim zaten bende birrini taniyordum iste ailesi falan yani iyi babasi falan sahip cikar yani kizina ise gitmedimi okuldan falan alir malir ama kiz varya offf sanki töbe töbeee bakire falan degildir bu cünkü herkeze yavsiyor yaa karakter 0,

• buna literatürde fuck body deniyor.. (:

0|0
    0|0
    • birbirlerini çok seviyor koruyor kolluyor çok görüşüyorlar. Yani cinsellik yaşanan samimi içten normal bir arkadaşlık. allah alkıma mukayyet ol yarabbim.

• ben iyi bir kzıım, bulurum tabi. teşekkür. ettim.

• rica ederim iyi kız ...

• sevişmek için sevgili olmak gerekmez. ki sevgili olmadan sevişmek daha gerçekçi ve samimidir ;)

0|0
    0|0
  • kepazelik diz boyu küreği ağzına ağzına vurcan bunların :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olabilir neden olmasın azmışlardır anı yaşıyolardır ama yaptıkları çok saçma işte böyleleri o* ben anlatamıyorum derdimi bakire olmayan orspu oluyo da bu namuslu ya ölüyorum bu insanlara

0|0
    1|0
    • aynen öyle sonrada giderler ben bakireyim yapmadım bişey.

• sevmeden yapmak ahlaksızlıktır

0|2
    0|1
  • öyle şey olur mu ya yalaannn. yemişler seni

0|1
    0|1
    • onlar kendilerini kandırıyor

• oha burası türkiye onlar kendilerini amerikada falan mı sanmışlar acaba?

0|2
    1|2
    • emin ol aynı tepkileri tekrar tekrar vereceğin bir çok ve istisna olmayan durumlar var. asıl sen yaşadığın toplumu tekrar çözümle bence

• sevişirlerse de sonra arkadaş gibi devam edemezler,sevgili olurlar.bence

0|0
    0|0
  • Neden olmasın? Sevişilebilir.

0|0
    1|0
  • neden olmasın , ileri gitmezler , ama sevişmeden sonra artık ruhlar bakir -e değildir ...

0|1
    1|0
Yükleniyor...