İlk gece sorunu yaşayan varmı?

Arkadaşlar bn ilk gece sorunu yaşadım 15 günlük evliyim hala yapamadım ön sevişme de sıkıntı olmuyor ama tam yapacagı zaman kendimi çok kasıyorum ağlıyorummm pskolojım çok bozulduuu ne yapmam lazım en son çare buraya soruyorum yaşayan varsa die

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlim bu bircok kizin evlendiginde yasadigi bir problem. Bunun en onemli nedeni caninin cok aciyacagi kaygisinin bilinc altina yerlesmis olmasindan dolayi kendini istem disi kasmandir. Bir diger sebebi de vajina girisinin dar veya erkegin penisinin kalin olmasi. Oncelikle psikolojik korkunu yenmen gerekiyor. Kadinin vajinasi kucuk ve dar gorunse de erkegin penisini rahatlikla icine alacak kadar esneyen bir yapidadir. Eger yeterince islaniyorsa kayganlik kazanir ve penisi icine alir. Vajinal iliskiden once kadini en fazla gevseten sey vajinasinin uzun uzun yalanmasidir. Bunu yaptiktan sonra pelvis kaslarin iyice gevser ve esner. Acele etmeden yavas yavas sokarsa canin yanmadan iliskiye girersiniz. Ilk basta cok uzun sure yapmayin. Alissin vajinan. Sonraki ikiskileriniz cok daha rahat olacaktir.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• bence sen delisin be kocanda beceriksiz canım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vajinismuz maalesef bizim toplummumuzda çok yaygın. Nedenleri çocukluk ve ergenlik döneminde cinsellik konusunda yanlış algıların oluşması. Bu sorunu yaşayan çoğu çift sorunlarını kendilerine saklar, çözmek konusunda bir çaba göstermez, Yıllarca birleşme olmadan ilişkilerini sürdürmeye çalışır. Siz bunlardan bir adım öndesiniz, En azından sorununuzu burada bile olsa paylaşmışsınız. Bir jinekoloğa giderseniz size doğru çözümü gösterecek ve probleminizi kesinlikle aşmanıza yardımcı olacaktır. Eşinizin anlayışı ve sizin sorunu aşacağınıza inancınız cinsel yaşamınızın kısa sürede keyifli bir hale getirecektir. Size ömür boyu mutluluklar...

0|0
    0|0
  • Islanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Vajinismus olabilirsin doktora git.

0|0
    0|0
  • Yaşamak değil de bu bütün kadınlarda oluyor ön sevişmeyi biraz daha uzun tutun sen iyice rahatla bu konuda sanırım psikolojik destek de veriliyor yani nden kasıyorsun kendini ki acıyacak desen öyle bir şey olmaz yanlış bir şeyde yapmıyosun doğanın kanunu...

0|0
    0|0
  • Vajinüsmüs sorunu var sende istemsiz kendini kasma

0|0
    0|0
  • sana farkettirmeden içine girsin veya sen uyurken içine girsin tüm mevzu ilkini yaşamanda veya sana uyku hapı falan versin öyle girsin

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ya neden ağlıyorsun küçük kız

0|0
    0|0
  • vaginusmus olabilir bir hekimden yardım almalısın

0|0
    0|0
  • Allahtan içinde kalmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dr gitsene yahu biz cozemeyiz vajinismus var sanirim.

0|1
    0|0
  • guzel bir aksam yemegi yiyin rahatlayin icki ic kendini birakmana yardimci olur rahahatlarsan esinde tecrubesiz heralde sonra in sevismeyle baslayin

0|0
    0|0
  • uyku ılacı al

0|0
    0|0
  • Büyütülcek bişey yok sevmişsin güvenmişsin evlenmişsin bırak kendini

0|0
    0|0
  • Canim esinde bitiyo butun is

0|0
    0|0
  • Yengem de aynı senin sorununu yaşıyordu. Bir gece içmiş sarhoş olmuş, sabaha kadın olarak çıktı :))

0|0
    0|0
  • Vajinismusa dönüşmeden pskoloğa gitmeni tavsiye ederim. Başka türlü çözülecek bir şey değil maalesef

0|0
    0|0
  • Muhtemelen vajinismus var. Vajinismus egzersizleri yapmayı bir dene eğer yine de aşamazsan sorunu doktora gitmelisin. Ama doktor da sana aynı egzersizleri verecek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...