Kızlar ve Erkekler..Sizin düşünceleriniz neler?

Uzun süreli bir ilişkim var ve artık tamamen onun olmak istedim. Sevgilimde bunu istiyordu ki ben çekiniyordum doğal olarak ve o asla ısrar etmedi sen ne zaman istersen o zaman olur buna saygı gösteriyorum dedi. Ve kararımı verdim birlikte olduk vs. Bundan hiç pişman değilim ve ayrılsakta, ayrılmasakta hiçbir zaman pişman olmayacağıma eminim. Çünkü insan hayatında 1 kere aşık oluyor ve ben ona aşığım.. İlerde ne olacağını kimse bilmez bu yüzden onunla olmayı seçtim. Sizin bu konulardaki düşünceleriniz neler merak ediyorum. Bir kızın bakire olması veya olmaması size neyi anlatıyor? Direk kaşar damgası neden yapıştırılır böyle durumlarda merak ediyorum...

Güncellemeler:
Bende bakire değilim ama bu kaşar olduğumuz anlamına gelmez. Önümüze gelen erkekle mi yatıyoruz sanki pardon da? Bu bizim geri kalmışlığımız. Erkekler her bi boku yerken kendilerine saf temiz kız bulmaya çalışmasndaki saçmalık yalnızca.
insanlar enteresan burdan bunu anladım ben

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• anlattıkların şunu gösteriyor; bir davranışta bulunuyorsun ve onun sorumluluğunu almışsın. bu da bir seçim, senin seçimin. Bunda yanlış olan ne. Bence bu sorumluluğu almayacak olduğu halde ilişkiye girip sonra da gözyaşı döken kızlarda asıl var bir sorun. Yalnız bundan sonra da gerçekten açık olduğun insanlarla yaşayıp evleneceğin zaman ise yine bu davranışlarının ardında durman ve karşındaki insanlara karşı her zaman dürüst olabişlmen önemli. güçlü olmak budur işte.

1|1
    0|0
    • Her zaman arkasında durucam iyi veya kötü bundan eminim işte :) . Teşekkür ederim cevabın için

• rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence doğru bi karar vermişsin.Senin sevgilin rolunde bende oynadım.Aşık olduğum bi kız vardı ve onun olmamı çok istedi.Bende istedim.Hiç zorlama ormadı birbirimizde ve birlikte olduk.Ayrılalı 1 sene oldu ne o pişman nede ben.Yaptığım kaşarlık falanda değil.Gayet normal bişey.

1|2
    0|1
  • evet kızlarda erkeklerden gerı kalmasın degıl mı guncellemene bayıldım. bır kızın bakıre olması temız oldugu anlamına gelmıyor ben hareketlerıne davranslarına kısılıgıne bakarm bunlarda eksılerı varsa kasar derım her bakıre olmayan kasar degıldır elbet

1|2
    0|1
    • kızlarda erkeklerden geri kalmasın değil anlatmaya çalıştığım. erkekler istediklerini yaparken üstüne üstlük o erkeklerin temiz saf bakire kız aramasına laf ediyorum.

• buna bende cok laf edıyrm

• bu kasharlik bekaret ivir zivir isleri erkeklerin uydurmasi. kendileri evlenmeden once her halti yiyecekler ama kizlar yapinca kashar olacak. bosver ablacim, iki insan birbirini seviyorsa dilediklerini yapar.mutluluklar

1|0
    0|2
  • İşte bu kaşarlıktır emin ol

1|2
    1|1
  • evlenmeden yapmayın şunu be kardeşim ne aceleniz var :S

1|2
    1|1
    • arkamızdan atlı kovalıyor o yüzden yaptık.

• Direk kaşar damgası yağıştıran insanlar zaten karakteri daha oturmamış olanlardır. Merak etme çok doğru bir şey yapmışsın; ancak ben evleneceğim kişinin böyle biri olmasını istemem. Çünkü bunu yapmış birinin hayatında mutlaka çok önemli biri olmuştur ve bu önemli kişinin yeri doldurulamayacağı için bundan kaçınırım. Umarım açıklayıcı olmuştur. Ama kötü yapmışsın diyemem de.

1|0
    0|4
  • tek söyleyebileceğim şey inşallah mutlulukla biter ilişkiniz..Allah korusun ayrılıkla sonuçlanırsa bunun çilesini sadece sen çekersin bayan olarak..inşallah ilerleyen zamanlarda biri böyle böyle söylemişti demezsin..çünkü günümüzde bekaret çok ama çok önemli..tıpkı benim için önemli olduğu gibi...

0|2
    0|0
    • mutlulukla bitmese bile pişman olmam ben. ilerde gerçekten sevdiğim biriyle evlenip evlenmiceğim belli değil. ve acabalarla da yaşayamam.dediğim gibi bir daha aşık da olamam zaten.

• annenide seviyorsun ama aşık değilsin mesela ;)

• sevmek kelimesi üstüne çok basit bir örneklendirme olmuş :) ama sende haklısın insan nerden bakmak isterse oradan görürmüş...

• haklısın malesef,bulunca hemen yatağa atmak evlenmeye gelince de bekaret arayan,lar ne deseniz haklısınız genelleme yapmadan tabi

0|2
    0|0
  • hayat senin hepsi senin de sonradan pişman olmayacaksan, sıkıntı yok

0|2
    0|0
  • arkadasım bır ılıskı yasamıssın. neden buraya yazdın pekı.sen zaten pısman olmussun yoksa neden buralara yazmak ısteyesın kı.. o cocuk ılkım ve unutmayacagım dıyorsun.diyelım kı onunla evlenemedın baskasıyla evlendın onu hala unutamıycaksın demı(sadece yazılarından cıkardım) oyle demıssın o zaman evlendıgın adamı bu cocukla her zaman aldatacaksın.hanı ruhdaydı bekaret.bak ruhda da olmuyormus demı..alttakı soruların cevabına 3-4 sene sonra rahat bır sekılde cevap verebılırsen pısman olmadıgını anlarım ...neden erkekler sızden ıstedıgını alana kadar ıltıfat edıyorlar ve sonra kacıyorlar?neden en uzun ılısıkınız 6 ay suruyor?neden hayatta artık mutlu olamadıgınızı dusunuyorsunuz?.neden ruh bekaretını cevabını en ıyı cevap secıyorsunuz?neden artık hıcbır erkege guvenmıyorsunuz?neden etrafınızdakı ınsanlara suphe ıle bakıyorsunuz?neden bu konuları buraya acma gereksınımı duyuyorsunuz?neden bekaret ısteyen arkadaslara saldırganca davranıyorsunuz?neden bekaretı kotu bır sey gıbı gostermeye calısıyorsunuz?neden durustluk diyipte gercek hayatta durustlugu saptırıyorsunuz?...hayat senın hayatın bızı ılgılendırmez ancak su dunyada bır tek seyde adelet varsa bunda var.korkma sen ne yaparsan karsındakı de o sekılde olacak.cekırdek cıtler gıbı bekaret alan erkekle(vicdanını sen dusun) evlenırsen gorursun o zman nasılmıs dunya kac bucakmıs

0|0
    1|0
  • Kaşarlık şu noktada başlar;

Ayrıldıktan sonra yok sen benim bekaretimi bozdun, benden ayrılamazsın, madem ayrılacaktın bunu bana neden yaptın vs gibi cümleler kurup kendini küçük düşürdüğünde kaşarsındır. Çünkü bunun arkasına olan oldu nasılsa gibi bir düşünce başlayabilir ve gerisini sen tahmin et..

Bir karar vermişsin arkasında durmaya bak. Ne olursa olsun birbirini seven iki insanın sevişmesi kadar doğal bir şey olamaz. Bundan aldığı tadı da başka hiç bir şeyden alamaz. Bizimkilerin erkek üstünlüğü muhabbetinden kaynaklanıyor bu. Böyle bir niteliği arayabilmek için erkeğin temiz olması gerekiyor en başta.

1|1
    0|0
    • Kesinkle haklısın her söylediğinde.

• Son güncellemene kesinlikle katıldım şuan. İnsanların beyinleri yanmış ve empati ölmüş resmen. Bu olaya bu şekilde bakmanın ırkçılıktan ne farkı var çözebilmiş değilim.

• Ayrıldıgın zaman bu söylediklerini tek tek yutar yalarsın. Cok büyük konuşuyorsun. yok pişman olmam falan. emin ol sitede bile buna benzer pişmanlıklar defalarca oldu. Sen hayal alemindesin sadece.

0|1
    1|1
    • sitedeki pişmanlıklardan bana ne? ben kendimi biliyorum yeterince.

• iyi bilmeye devam et o zaman. bitince ilişkin ne olacak meark ediyorum

bitmesini istemem ama şans

Kızlar Ne Diyor 5

• sen sevdiğin çocukla yatmışın bunda bi şey yok ha evlendiniz boşandınız ha sevgiliydiniz ayrıldınız sonuçta ciddiyet aynı öyle kızlar var ki önüne gelenin evine gidip arkadan veriyolar sonra ben bakireyim namusluyum diye geziniyolar malesef kii bizim mal türk erkeği de onlar gibilerine bakıyo

1|0
    0|0
  • Ya sen o kaşar diyenlerin hayatlarına bak ilk önce (: Boşver hayat senin yaşa tadını çıkar hatta bu akşam ona qit :D

2|1
    1|2
  • şimdi diyelim ki bir kız var. bakire ama hemen hemen her sevgilisiyle birlikte olmak dışında aklına ne gelirse yapmış.

şimdi sen mi daha bakiresin o mu.

1|0
    0|0
  • Herkesın kendı tercihidir ama yanlıştır bu benım doğrum elbet bu

1|0
    0|0
  • namus bacak arasinda degil beyinde baslar, bunu cok önemli bi üye söyledi burda. kafana takma.

herkes istedigini yapar. ben bunu yapipda pisman olup kisilerden nefret ediorum. ama sen seviyorsun. bizede mutlu olun demek düser

2|2
    2|2
    • Beyın komut verir. Anlayamıyorum ya yat kalk yat kalk bacak arasında değildir. Nasıl iş bu?

• :)

• Çok önemlı bir üye dediğin kişi evlenınce eşinin beynıyle birlikte oraya da bakar şekerim. Erkeklerin atıp tuttuğuna bakma bal gibi de bakire isterler. Doğru bacak arasında değildir ağzımdadır

Yükleniyor...