Lezbiyenliğe dair!

Neden lezbiyenler biseksüeller bu kadar az :p Şaka bir yana kimse cinselliği istediği gibi aktaramıyor insanlara toplum yapısı mı buna neden oluyor.Lezbiyenleri nasıl buluyorsunuz?Bir kızın lezbiyen olduğunu nasıl anlarsınız?Hiç başka bir kız için bırakıldığınız oldu mu ?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• Az değil aslında da her platformda belli etmek doğru olmuyor bence. Burda bile ben saklamıyorum asla kimliğimi ama özelden saldıranlar sapıkça teklifler oluyor. İnsanlara direk ben lezbiyenim veya bisexim dediğin an akıllarına sadece sevisen 2 bayan geliyor. O 2 bayanın sevgili olabileceği , normal bir çift gibi biyerlerde gezip duygusal bir birliktelik yasayabilicekleri akıllarına gelmiyor malesef. Ben genelde karsımdaki insanı gözlemlerim anlasılıyo zaten belirli bi zamandan sonra. Hiç baska bi kız için bırakılmadım ama bi arkadasım eski kızarkadasımı göstererek ''bu kız için lezmis diyolar sen biliyomusun bisey '' diye sormustu ve bende eskisevgilim deyince benden korkmustu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yok rastlamadım hiç. Varsa da bilmiyorum. Ama biseksüel kızlar iyidir. :O

2|0
    0|0
  • öyle bir toplumdayız ki hangi partiye oy verdiğini bile saklıyorsun. bu söylediğin ileriki zaman sohbetlerine giriyor :)

0|0
    0|0
  • benle zeviştikten sonra bi daha kız aramazsın desem?

gel senle duvarları yatakları kıralım?var mısın manolya:DDDDDDD

0|0
    1|0
  • saygı yok çünkü.

1|0
    0|0
  • onlarada saygı duymak gerek cinsel tercihlerini sorgulayıp yargılamamak gerek diye düşünüyorum...

1|0
    0|0
  • sevgilim olmayan bir kız arkadaşım var bir kızla sevişmek istiyor ama biz açıkca aradığımız halde bile bulamıyoruz :))) sen başka kız için bırakılma diyorsun

0|0
    0|0
    • Yakın arkadaşım(erkek) başka bir kız yüzünden bırakıldı çok koydu ona. Oyüzden başka yaşayanlar da var mı merak ettim. Zor bulursunuz..:)

• hemde ne zorrr :)

• durmak yok aramaya devam söz verdik bi kere :)

• lezbiyenlik aynen şuna benzer...

"sokakta çocuklar açlıktan ölüp donarken, bir köpeğin kuaförüne aylık 300-500 lira harcamak"

0|0
    2|0
    • Yardımsever olun az diyosun. haha güldüm.

• Bak sende aynısın

• bu laflarına bakarsak acınacak haldesin demekki :D

• keşke lezbiyen tanıdıklarım olsa :D çok seviyorum onları ben

0|0
    1|0
  • tanıdığım çok gay arkadaşım var fakat daha çıkıpta ben lezbiyenim diyen birine rastlamadım.. bu konuda ya erkekler daha cesur yada kızlarda hala toplumsal baskıların izleri var.

0|0
    0|0
  • ba smdı cok dern bır konu ve bılgı verıyorum ... hepsı bu kadar saygılar

0|0
    3|0
  • iki kızın sevişmesi bir erkek için çok tahrik edici...

0|1
    0|0
  • 5 yıldızlı soru... bravo... Ben lezlerden hoşlanırıım şöyleki; lezlik olabilir ama erkekler öcü gelmemeli böyle bir düşünceye sahip bayana...

tamm lezliğini yaşasın ama erkeğede feministlik yapıp öcü demesin...

0|0
    0|1
    • Erkekler öcü gelmiyor ki.Feministlikle lezbiyenlik birlkte gibi görünseler de ayrı şeyler

• biliyorum ayrı şeyler olduğunu...

• badoo da çok

lez bir arkadaşım var orda istersen

0|0
    1|0
    • Saçma konuştuğunun farknda mısın? Bu anlayışı da anlamıyorum. Kızlar erkeklerden hoşlanıyor diye onlara bir erkek numarası veriyor musun ? Lezbiyenler de tüm lezbiyenlerden hoşlanmaz

• saçma değil numaranı verde demedim kişiler ve arkadaşımda var dedim..

• seçeneğiniz az sizin yapacak birşey yok.. gay olan erkeklerde aynı seçenekleri az

• eşcinselliğe hiç de iyi gözle bakımıyorum.. hastalık sapıklık olarak görüyorum... illa kızla birlikte lucam diyorsa erkek arkadaşını kız kılığına girmeeye ikna et fantazi yapın ama bu sapkınlığa düşme

1|0
    3|0
  • lezbiyenleri seviyorum :)

1|0
    0|0
  • saklanmasa dıslanırlar acıklamamalarını doğal olarak goruyorum .

0|0
    0|0
    • Bende ama biraz belli etseler hoş olacak dünyada yalnızım gibi.

• yalnız degilsindir bence sadece sana acılamamıslar :D

• cinsel tercih sahısları baglar

0|0
    0|0
  • hem cinse neden ilgi duyarlarki karşı cins varken değişik.

0|0
    1|0
  • lezbiyenlere bayılıyorum hele iki kızın birlikte öpüşmesinden falan çok etkileniyorum sen kaç tane kızla seviştin ?

0|1
    0|0
    • 2 kişi oldu öyle ..

• güzel bence devam etmelisin ben biseksüel kızları sonuna kadar destekliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 8

• örneğin ben

2|0
    0|0
  • nedense eş cinsellere karşı bir gıcığım var,allah herkeze bir karşı cins vermişken hem cinslerinden ne anlarlar nasıl zevk alırlar bilmem,ve bu sitede bir lezbiyen birde travestiden arkadaşlık geldi ama almam asla

0|2
    3|0
  • Edep biraz diyorum bir zahmet ! dinen de yasak böyle birşey valla saygı da duyamıyorum midem almıyor yani

1|2
    4|1
    • Ben sana saygı duyuyorum ama

• ne din miş arkadaş tuttuğunu öpüyo, öpemediğini yaşaklıyo. şu bahsettiğin din senin buraya girip yazı yazmanı yorum yapmanı falan da yasaklasaya

• görüş bildiriyoruz bunda bir sakınca görmüyorum örümcek beyinli degilim ama bu durumu kabullenebilecek kadar da midesiz olamam.

• insan buluyorum.

kavun degil kicini koklayip anlayayim.

olmadi.

1|1
    0|0
  • Lezbiyenler birbirini nasıl buluyor gerçekte? Anlamadım gitti.

0|0
    0|0
    • önce arkadaş olunuyor genelde sonra bakıyorsunuz birbirinize hoşunuza gidiyorsnz vs.

• İyi de insan cesaret edemez ki ya karşındaki heteroseksüelse? Bu kadar basit değil bence :/

• :D çok güzel soru..

1|1
    0|0
  • Reelde anlayabiliyorumda burda anlayabilmek imkansız gibi.Maalesef bizim toplum yapımız böyle,lezbiyenlere hemen sapık falan derler.Aslında bu onların cehaletini gösteriyor.Çünkü bu elde olan birşey değil.İnsanın kendi seçimi değil...

1|7
    0|1
    • Anlatamıyorsun işte.

• Aynen canım.. Anlatsakta anlayacak kapasite,bilgi ve birikim yok ki pek çok insanda.Zaten anlayış dersen hak getire...

• ben varım cicim

2|1
    0|1
    • lan çok merak ettim şimdi biz ikimiz bi odada günlerce dursak sen hiç bana bakmicanmı bu kadar mı uzaksınız

• mutlu oldum şimdi: D

Yükleniyor...