Sevgilime başka biriyle seks yapmasını söylesem ve bu konuda üstüme gelmemesini söylesem nasıl tepki verir?

sevgilimle birbirimizi cok seviyoruz beni çok beğendiğini ve arzuladığını söylüyor. evlilik gibi ciddi planları da şimdiden yapmış durumda. ancak ben her konuda acele ettiğini düşünüyorum. mesela kızlığımı almayacagını ancak benimle uyumak istediğini yüzeysel sevişmek istediğini söylüyor ve bu aralar aşırı derecede azmış durumda. ne konuşsak konuyu hep buralara çekiyor. benimde canımı sıkıyor bu konu çünkü ben bakire bir kızım ve sadece evlendiğimde kendiimi vicdanım rahat bir şekilde hazır hissedip sunabilirim. sadece beni istediğini söylüyor ama ona başka biriyle sex yapmasını söylesem ve bana birdaha bu konuda üstüme gelmemesini söyleesem nasıl bir tepkiyle karşılaşırım yada siz erkekler ne yapardınız ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
bu arada ben 21 sevgilimde 24 yaşında

1|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım en iyisini yapmışsın ve düşüncelerinden dolayı tebrik ederim. asla ilişkiye girme. kendisine şunları söyle. " eğer beni seviyorsan ve benimle evlenip bir ömrü paylaşacaksan benden bir daha sevişme isteğinde bulunma, yarın ne olacağı belli olmaz. ölümlü kalımlı dünya. evlenmeye fırsatımız olmadan herhangi bir engel çıkarsa benim madur olmamı mı istiyorsun. çok istekliysen evlenesiye kadar başka kadınlarla ilişki kurmana izin veriyorum. ama bu benimle olmayacak" de. seni seviyorsa zaten ısrar etmez. yok amacı sadece senle sevişmekse ve evlilik bahane ise ısrarına devam eder yada terkeder. bazıları evlilik yalanları sunmayı sever. nasıl vicdan var bilmiyorum. sen bu yolda devam et sevişme

1|0
    0|0
    • öncelikle tesekkur ederim. ancak buraya bu soruyu yazdıktan sonra sevgilime bu önerimi yapmamaya karar verdim. belki onu kırabilir aramızdaki saygıyı söndürebilirm bunu yaparsam. sadece ilk cümlelerin gibi açıkca konusacağım. ve dediğin gibi ne kadar sevip güvensemde niyetini er yada geç anlayacağım

• tamam :)) tesekkur ediyorum

Erkekler Ne Diyor 27

• biraz ileri bir zamanda yasıyor dusuncelerin. nasıl ki onun sana yaklaşımı doğru değilse seninde onun için bunu düşünmen cok doğru değil. ahlaki olmuyor. ama takmıyorum ben dersen söylebilirsin. sonradan pişman olabilirsin.

1|0
    1|0
  • Aferin sana... Ona böyle bir kapı aç, ileride de beni aldatıyor diye soru sorarsın...

0|0
    1|0
    • ama ona bu durumda istediğini veremem. ben gercekten ciddi şekilde çözüm istiyorum

• buunu bende ona söyledim (eliyle idare etmesini) ama dayanamadığını ve beni cok istedigini söyledi. birkac gün daha sabredecegim akıllanırsa ne ala akıllanmazsa ikinci çözüm..

• Dayanamamak ne demek ya... Özellikle kızlar erkeklerin böyle bir sözüm ona ihtiyacı olduğunu düşündüğü sürece, "git başkasıyla seviş" veya erkeğin teklifini kabul etmek gibi çözümler sunmaya devam ederler...

• Çözüm sırası:

1. Derhal evlenin, Veya,

2. İşi resmileştirmeden asla yatağa girmeyin veya,

3. asla başka birini önerme.

2|0
    0|0
  • bunu sözlü olarak söylemektense onu özgür bırak, o kendi nasıl yaparsa yapsın elbet ne istediğini anlayacaktır.

bir yerlere gittiğinde nerdeydin orda mıydın gibi sorular sorma. ama ipin ucunu da kaçırmaması lazım.

şahsi görüşüm senin karakterindeki bir kızla evlenmek olurdu.

0|0
    0|0
    • onu özgur bırakınca eli kolu durmuyor bu sefer ben rahatsz oluyorum fazla ileri gidiyor derinlemesine dalıyor anlayabiliyormusun? yoo cok fazla sıkmıyorum zaten ipler bende. o arar daha cok ki bu 2 gundur bseyleri farkettrmeye calısıyorum. onu sevmesem tekmeyi basmıştım. seviyorum o yzden adam akıllı dusunup davranmasını beklıyorum. bu arada tesekkur ederm:)

• eli kolu durmuyor, senin naz yaptığını sanıyor o yüzden. gerçekten istemediğini anlaması uzun sürmeyecektir. zaten genelde erkekler, evleneceği kızla evlenmeden bir şeyler yaşamak istemez. o da bunu er geç anlayacak.

• eski eşimden ayrılalı 2.5 sene oldu inan seks konusunda yaşamadığımız çılgınlık kalmadı.ben ona ısrarla bana gel özledim bişey yapmayacaz vs diyorum o ısrarla reddediyor çünkü ben ne kadar yok desemde belki o kendini tutamayacak.bende masturbasyon ile idare ediyorum.başka bir kadın ile denedim ama aynı tadı alamadım.alışmış bir ten var çünkü.eğer ne kadarda masumca yatacaz vs dediğine inanırsan sonu hiç de öyle olmaz.buna emin ol

1|0
    0|0
  • o konulara sen girme desende aklından çıkartamaz sık sık açar o konuyu. Şimdi sen yap dersen ilerde ya sen o diğer kızlar gibi olamazsan ya sana o kız varya çok fenaydı sen kadın mısın derse. bende öyleydim ama gözüm dışarıda değildi ama bana öyle deseydi sevdiğim kız direk beni sevmediğini düşünürdüm.

1|0
    0|0
    • peki bu önerimi ona söylemeyecegım. ancak onu nasıl frenleyebilrim?

• çok zor evlenmeden o işi yapmadan frenlemen çok zor

• kesinlikle kabul eder..hatta senden habersiz bile yapmıştır...

3|0
    1|0
  • Huzurlu bir evlilik istiyorsanız ikiniz de başkasına yönelmeyin ve o kendini biraz frenlemeli.

1|0
    1|0
  • ben üstüne gitmezdim, yalnız sen böyle bir teklifte bulunma sonuçta çok farklı şeylerde olabilir, idare etmeye çalış yani..

1|0
    0|0
    • anladıgım kadaryla ona bu teklifi yapmayacagım ama idare etmek te sınır tanımıyor. mesela bugun elimi versem yarın kolumu bulabilecekmiyim? cinsellik dokunmak öyle birseyki bence sınırı yok. kendimi kaybetmek istemiyorum anlıyormusun

• sınırlarım var ve aşmam. ancak bi erkek aşarsa ne olur bilmiyorum heleki sevdigim biriyse ..

• tabiki de senin duyguların

• muhtemelen bazı tartışmalar çıkar aranızda. üstelik onu kendi ellerinle başkasına göndererek için rahat edicek mi?

1|0
    0|0
    • bunu söylersem tartışacagız biliyorum. ancak bir gün elimi versem öteki gün kolumu kurtarabilecekmiyim acaba? beni anlayabiliyormusun

• peki haklısın sanırım. en iyisi açık açık konusmak

• aynen öyle.

• valla bana böyle desin... evlenmeden öncede evlendikten sonrada vay başım ağrıyor vay canım istemiyor, halsizim dediği anlarda o gece beni evde bulamaz... var hesabını sen yap :))

0|0
    1|0
  • benimle evlnir misin :) :) şaka biyana müthiş bişeydir heralde. bide evlendıkten sonra devam ettıgını dusunsene. arıyck "aşkım bu akşam annenlerde kalsana.eve kız atcam dicek :)

0|0
    1|0
  • sevdiğini nası paylaşıcan başkasıyla o konuyu bi unut. Sen zaten elemanı sarmışsın o da insansa anlayışlı olacaktır sevdiğine. Aksini dersede bu ilişkiyi gözden geçir

1|0
    0|0
  • Kız nasıl sabır ediyorsa erkek te sabretmel düşüncen için tebrik ediyorum...

1|0
    0|0
    • tesekku ederim. evet bende katılıyorum ama erkeklerin genel bahanesi hazır işte. sabredememek... nasıl oluyorsa fena halde bu aralar küpüne sığamıyor yanımda eli kolu rahat durmuyor ve ben izin vermeyince surat yapıyor. ama ne yapacagım bilmiyorum :( birkac gun daha gözlemleyip konusacagım onunla ya benim gibi sabredecek yada sevsem bile bitirecegim.

• işte kişilik meselesi. bi kere düştünmü çukura kurtulmak yerine yandaş arıyorlar kendilerine :)

• elindeki kuşu ucuracaksın sonra öküz gibi ağlayacaksın

0|1
    1|0
    • kim kimin elinden uçacak böyle giderse?

• sen hiç kıskanmıycakmısın başka kadınla yatmasını?miden kabul edecekmi?

1|0
    1|0
  • ben olsam memnun olurdum.

0|0
    1|0
  • Doğru başkasına giderdim ama sana geri dönmezdim onun yerinde olsaydım.

0|0
    1|0
    • aklın cinsellikte oldgu icin mi böyle söylüyorsun? ama o beni seviyor ve bu önerimi onun kabul etmeyecegını de biliyorum peki ne yapabilirm baska söylerimsin

• aklım cinsellikte olduğu için değil. Kıskançlık diye bir duygusu olmayan biriyle işim olmayacağı için. İki çözüm sunabilirim.

1- En kısa zamanda evlen ikiniz için de uygun olur

2- Evlenene kadar bunun hiç bahsini bile yapma. Ne kadar isterse istesin reddet.

• 2.seçenenk şu an icin daha mantıklı

• ne içtin sen

0|0
    1|0
  • adamı dahada hırslandırırsın :)

0|0
    1|0
  • tabi hemen iki tane eskort hatun ayarla kurtul rus olsun ama iyi güzellerinden seç

0|0
    1|0
  • doğal karşılar hoşuna gider ama inanmaz :D

0|0
    1|0
  • aferşm kız vallahi sevdim sen,

0|0
    0|0
  • kızı bul der :D

0|1
    0|0
  • Valla sevgilim bana söylese yapardım keşke senin gibi bi kız arkadaşım olsa :):):) her gün aldatır sanada anlatırdım

0|1
    1|0
  • Valla helal olsun sana cinsellik hakkinda dusuncelerin ne evlenince yani tabular var mi kafanda olmaz ayip gibilerinden kendine bakar misin esin istedigi icin degilde sen istedigin icin suslenip sexi sen baslatabilir misin yoksa sadece cocuk yapmak icin mi icat edildigine mi inanirsin cinseeligin

1|0
    1|0
    • hicbirsey umrumda degil. herseyden once ailemin yüzüne bakmayı bırak geceleri kafamı yastıga huzurlu koyamam bu durumda. içim sızlar anladnmı?* ama evlenince istedgimi istedigim kadar yaparım kimseninde umru olmaz hakkı da yok.

• Eğer kendine saygın varsa kesinlikle evlenen kadar beraber olma.Garantisi varmı yarınımızın? Kim bilebilir bir engel çıkıp evlenilemeyeceğine? Kaldıki evlenseniz bilke o kişi ile özelliği kalacakmı nikahın, evliliğin? Her şey zamanında özel ve değerli bence.

• Sanada helal olsun :)

• bence cinselliği düşünüyor artık seninle sakın yapma gerçekten seven ne başkası ile yapar ne senle sadece masum öpücük olabilir ihtiyacım vs. demelerini aldırma hepsi yalan masturbasyon yapar halleder kendini kullandırma sakın evlenince yaşa tebrik ederim seni gerçekten keşke bütün kızlar senin gibi düşünse yarın ayrılabileceğini düşünen yok

2|0
    0|0
    • tesekkurler:) gayet haklısın yorum icin sagol

• rica ederim kendinizi kullandırmayın başkasına da asla izin vermeyin o kadar rahat etmemeli mutluluklar dilerim

• tesekkur ederim. hakkımızdan hayırlısı bakalım ne olacak:)

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle bi durumu miden alacak mı? sevgilini sadece cinsellk içinde olsa başkasıyla nasıl düşünüosun ki çok garip seni seviyosa bekler bu kadar basit

0|1
    1|0
  • İlerde aldatıldığında sorumlusu sen olursun.

1|1
    0|0
    • böyle devam ettiğinde beni kaybettiğinde de sorumlusu o olur ;))

• Gelişmeleri yaz mutkala :D

• tmam :D

• gururun yok mu ki hiç böyle bir şey söylüyorsun?

0|0
    1|1
  • Nasil yedirebileceksin kendine baskasinin onu opup kokladigini, dokundugunu ? Z

0|1
    1|1
  • öyle birşey sakın söyleme,başka birinin öptüğü sevdiği bi sevgiliyi tekrar nasıl öpüp seviceksin.

1|1
    1|1
  • Yapma zaten senin öyle söylemeni, bunu asla istemiyorum, olarak yorumlayacaktır. ama öyle de söyleme bence. bunu istemediğini, daha fazla ısrarcı olması halinde ilişkinizin olumsuz etkilenebileceğini söyle. Bence doğru yapıyorsun çünkü sevişirsen eğer bu sefer de niye bana engel olmadın derler. biş alemler, uğraşılmaz. İstemiyorsan yapmayacaksın, bu kadar!

1|1
    0|1
    • bende böyle düşnüyorum :) tesekkurler

• sakın öyle bırsey deme evlenmeden bunu yaşamak ıstemedıgını guzellıkle dıle getır sakın ha ... bundan dolayı evliliğini bıle tehlıkeye atmıs olursun

2|1
    0|1
    • tabikide. son derece haklısın

• Seni anlıyorum ben yaptım aynısını.

0|2
    0|1
    • peki ne yaptın tam olarak ?

• Gerçekten sevse zaten seks için ısrar etmez,evlenmeyi bekler...

• seks istemiyor zaten yuzeysel sevismek dokunmak isityo kızlıgıma zarar vermeden

Yükleniyor...