Mast. Yaptikdan sonra sizde kendizi kasmaktan bazen hamliyormusunuz?

Ben cok nadir yaparim bazen ayda bazen 3 ayda bir ama yapinca 2 kere üst üste deneyince cok kasiliyorum ikincisinde sonrasinda baya hamliyor bacaklarim sizdede oluyormu?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Benimde mastürbasyon sonrası kasiklarim ağrıyor senede başka sorun varmış olabiliyo farklı şeyler dert etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 3ayda bir mast yaparsan öyle olur tabi haftalık yapmalısın düzenli bir şekilde 😉

0|0
    0|0
    • Böyle iyi bence aklima bile gelmez her hafta

• Sen bilirsin her seferinde aynı şeyi yaşarsın o zaman

• ereksiyon hali normal kaç çocuk gidiyor orada :D

0|0
    0|0
  • Yapinca en az 3 defa bosalirim 4. De kollar ayaklar tutmuyo :)

0|0
    0|0
  • Demek ki o kadar zevk aliyorsun ki kendinden geciyorsun

0|0
    0|0
    • Cok zevk alsam nede n sürekli yapmim. Ama isde arada cok kasiyorum kendimi bugün yürümekte zorluk cekiyorum

• Aynen öyle ya herkes benim gibi kasilmiypr sanirim gerceyini yssasam me olurum acaba bilmiyorum

• Gercegini yaptiginda bu kadar kasilmadan zevk alabileceksin merak etme

• geç yapmana rağmen yorulman iyi değil..

0|0
    0|0
    • O an yorulmuyorumki sadece kasiyorum kendimi ertesi gün hatta bazen hemen sonra ayaklarimik üstünde zor yürüyorum

• kasıldığın için zaten.. mesala futbol oynarım o an bişe hissetmem yorgunluk 2. gün bni öldürür senınkıde öyle bişe ;)

• Tabiki oluyor

0|0
    0|0
  • O genelde erkeklerde olur hayırdır ya 😊

0|0
    0|0
    • Niye tek erkeklerde olsun ki bir kiz da cevap yazmadiki anlim ben nadirmiyim diye

• zevkten hıssetmıyondur

0|0
    0|0
  • klitoris uyarılmalarında boşalma esnasında ve sonrasında dokunmada hassaslık ve bacak kaslarının kasılması bazanda kramp normal bir durumdur. burada boşalmak için senin kendini çok kasman biraz sıkıntı, boşalma anını uzun bir zaman yay ve vajinal olarak ta tatmin olmaya bak. ayrıca gayet normalsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...