Seni kim kabul edicek böyle dedi?

sevgilime ilk basta cok asik olmustum. Evlencem dedim bu insanla. Ve ilk baslarda evine gidip biseyler yasadim. Toplam 1 sene surdu iliski. 6 ay askerdeydi. Askerden donunce yasamadim.

oncesinde yasadik. Birliktelik degil ama. 2 kez cok israr etti ve oral yaptim ama cok az utandim cunku. O bana yapmadi vaginami gormedi soyunmadim yani tamamen.

Su an ayrildim. Ben ayrildim. Cok olaylar oldu o insana guvenip evlenemem. O da pisman o kadar sey yasandi ilk senle yasadim ayrilmayalim diyo. seni kim kabul etcek boyle diyor.

moralim bozuluyor. Neden yaptimki? Ama o donem israrla evine cagiriyodu. Gitmeyince asagiliyodu

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• pişmanım o istedi diye birşey yok sende razı olmuşsun. yaşadıklarından seni yargılamıyorum ama yazını okuyunca şöyle birşey çıkıyor ben ona oral yaptım o bana yapmadı vajinamı görmedi bu durumda hiçbirşey yaşamamış gibiyim gibi bir hava ama böyle birşey yok. birşeyler yaşamışsın. doğru yanlış bu konuya girmeyeceğim ama mağdur taraf rolüne girme derim.

0|0
    0|0
    • Yok magdur rolune girmiyorum. Orda demek istedigim ilk ben istemedim. Istesem devaminida getirurdim dedim.

• Hakisin sorarsa anlatirim. Ya sevgilimle karsilassa bile bu muhabbetleri konuscak halleri yok. bir de nasil anlatilir ki bu

• belki aralarında bir sıkıntı çıkar bir hırsla söyler olur olur yani olmaz deme

En İyi Kız Görüşü

• pardon da senin alnında oral yaptım mı yazacakmıs? ayrıca niye kabul etmesinler hersey bacak arasında degil bunu bu kadar büyütülmesini saçma buluyorum. eger o kisiye güvenmezsen uzak dur sen teksin bu dünyada sırf o seni kim kabul edecek dedi diye beraberlik yürütülmez sana asık olabilicek binlerce insan varken..

0|0
    0|0
    • Evet guvenim yok biseyler yasadim diye evleniyimmi yani. Bnde pismanim yasarken tanimiyomusum megerse

• Bu yorumuna ben de elbette kkatılıyorum.. Olması gereken suphesiz ki budur.. Birşeylery yaşanmış olmuş bitmiş bunun zoraki amaçlarla dile ggetirilmesi adice ahlaksızca serefsizce bir davranış.. Biraz daha dikkat biraz daha akli selim lütfen.. Bunu unutup hayatına dogru bir cçizgide devam etmen dileğimdir. Allah mutlu bahtiyar etsin..

• tesekkür ederim katıldıgınız icin

Erkekler Ne Diyor 30

• Kadınları mal yerine koyuyorlar resmen ne yapmışsan yapmışsın neden birilerinin kabul etmesi gerekiyor ki kadınları kadınlar kabul etsin dimi yani:) Bu algı ne zaman çıkacak acaba insanlıktan.

2|0
    0|0
  • Sana hakarete devam ediyor sen hala bunun niyetini iyi sanıyorsun saçmalama bırak ne yaşadıysan yaşadın biri çıkar alan seni

0|0
    0|0
    • anlatmıycam yaşadıklarımı. evet terbiyesiz işte hakaret ediyor hala

• Valla erkegin elinin kiriyse benimde oyle. Dinde hepsi esit sonucta

• Evet dinde allah katında ikiside eşit dedimya senin arkanda duracak birine ihtiyacın var günahını biliyorsun bu da güzel onun için inşallah gönlünce birini bulur evlenirsin

• ya saçmalamasına, seni aşağılamasına izin vermesene. "seni kim kabul edicek böyle" ne demektir? böyle saçma sapan zihniyeti olan birine mi kaldın sen?

1|0
    0|0
  • Erkekler boyle iste. Evine cagir gitmezsin kotu sen olursun. Yine evine cagirir bu sefer onu sevdigin icin kiramaz gidersin kotu yine sen olursun.

0|0
    0|0
  • Bakire isen seni kim kabul edecek böyle ne kim ne yaptığını nereden bilecek dış görünüşune diyorsa o kadar çirkin olduğunu sanmıyorum dediği gibi şikayet ederim polise savcılığa diyebilirsin deseler bana oral seks yaptı falan bile inanmazlar yalan dersin biter korkma o sana bir şey yapmaz yapamaz

0|0
    0|0
    • Haklisin bakireyim dogru diyosun kim nerden bilcek kameraya filan almamistir heralde. Dis gorunusume demiyo tabiki. Korkru baskasini bulcam diye

• hiç canını sıkma istedin yaşadın o kadar... artık bir çok insan bekarete önem vermiyo mesela ben... halt etmiş o seni böyle kim kabul eder derken.. ne yani kusurmu bu.. kendine güven ve dik dur.. s. iktiret o bencil iti..

1|0
    0|0
  • Davul belki patlamamıştır ama tokmağında değmediği yer kalmamıştır 21. yüzyıl Türkiyesi böyle işte sorsan herkes kız ama :D

0|0
    0|0
    • erkekler içinde aynısı geçerli. bende ona dedim madem öyle seni kim kabul edicek

• İlişkiye girmiş olsan bile ne olur ki? Bu dönemde şahsen kızlıktan ziyade karakter güzelliğine bakıyorum ben. eminim ki yalnız da değilimdir. Boş ver. o takılsın kendi halinde. Sen böyle çok daha tatlısın :)

0|0
    0|0
  • bence o zaten sizi üzmek için o kelimeyi söylemiş hanfendi

1|0
    0|0
    • Basardisa sagolsun

• o zaman sen ona o imkanı verme olan olmuş gecmişi unut maya calış onune bak geriye dönme derim

• Doğru olanı yapmışsın, saygı yoksa ilişki yürümez

0|0
    0|0
  • kendine o* arıyormuş o eş değil.

bekareti olmayanı bile kabul ediyorlar artık takma kafaya, ama onunla yaşadıklarını unutman lazım başkasıyla olabilmen için.

0|0
    0|0
  • gitmeyince asgılıyormuş aşalasın ayrılaydın srbi elde etmek için her boku yemiş tabi çagırı adam işini görecek senin gibi aptallarda inanıp gidip kullanılıp atılıyor sakın birşey yapmamış biriyle evlenme hakedemezsin sen senin gibi birini bul

0|0
    0|0
    • kullanıp atılıyo diyosun ondan ayrılan benim ben mi kullanmış oluyorum bu durumda?

• Yok valla kac aydie bisey yasamiyoruz bu anlatiklarom gecen sene oldu. Burdakilerde bilip bilmeden atmaya bayiliyo. Su an yeterki ayrilmiyim hocbisey yasamasamda olur evlenene kadar

• nne zaman yaptıgın önemli degil ama elenecegin kişiye geçmişini anlat o salaktan duyarsa kötü olur

• Yapcak bise yok :) yapmasaydin

0|0
    0|0
  • İşte sirf evine gitmedin diye aşağılayan birine değer verirsen sonuç malum

0|0
    0|0
  • sevgili boş iş, insanın ya kocası ya da karısı olmalı.

0|0
    0|0
  • Seni kim kabul eder ne demek ya... :)

0|0
    0|0
  • Sen onun istediklerini yap diye sana hakaret ediyr evlenirsin merak etme tovbe et tekrarlama

0|0
    0|0
  • O şerefsizmiş. Boşversene sen sakın bak sakın diyorum sana affetme... Yoksa pişman olursun..

0|0
    0|0
  • senı pskolojik baskı altına almış..

1|0
    0|0
  • Ya sacmalama gel konuscaz bunu ciddi ciddi

0|0
    0|0
  • Sal gitsin, Ahlaksiz herif

0|0
    0|0
  • seni tekrar kandırmasına izin verme seni de kabul eder bir şey yaşamamışsın

0|0
    0|0
    • Izin vermiycem bitirdim ben kafamda

• Valla ben seversem alırım seni ki benim gibi düşünenlerde vardır sorun yapma

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun ya içimi rahatlattınız teşekkür ederim kınamadınız için

• durumunu gizli yapıp burdan anlatabilirsin

• bunu istemiyorum ben senide tanımak istiyorum rica etsem mesajdan konuşsak , istemiyorum dersen de anlarım.

• sen hiç bişey yapmadın merak etme uzulme senı gercekten seven birini bulursun

0|0
    0|0
  • neden aynı soruyu tekrr soruyorsun

0|0
    0|0
  • aynı olay bende de olmustu ilk bana oral yaptı vajinasını görmedim evli şimdi iki çocuğu var :D

0|0
    0|0
  • suç sende erkek hallimle bana böyle şeyler basima geldi cidden ya hiç mi pisman değilsin yaptıklarından babanın yüzüne nasıl bakıyorsun eski sevgilimle ilişkiye girmedim die benden ayrıldı ya ya artik aşk diyince aklınız cinsellige geliyor evet erkeklerde var böyle seyler artık ne aşk ne de sevgi var her şey cinsellik olmuş

0|0
    1|0
  • Cevap bile verme. Tehdit ederse zorlarsa savciliga şikayet ederim de.

0|1
    0|0
  • rahat ol bişey yaptığın yok ki ayrıl sevmiyosan. herkes yaşamış bişiler

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var oral yaptin. diye birine bagli kalamazskn. ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Neyin varmış senin kabul edilemeyecek kadar? Neyin varmış da ondan başkasıyla olamayacakmışsın? Moralini bozmaya çalışıyor takma düşünme. Sen bir şey yapmadın. Bir ilişki yaşıyordunuz bir şeyler yaşandı ve bitti hepsi bu. Ortada pişmanlık duyacağın bir şey veya bir daha hiçbir erkeğin suratına bakamayacak kadar utanılcak bişey yapmadın sen. Üzülme

0|0
    0|0
  • Israr edip evine cagiriyordu gitmesem asaliyordu! Bu bir sinyaldi ama anlamadin. seven erkek olsaydi gitmedigine sevinecekti neyse.

0|0
    0|0
    • Aynen sinyaldi. Ama seviyo su an yalvario ayrilmayalim. diye ve cok seylerde yapti benim icin ama guven yok

• Mutlu gelecek görmüyorsan. barisma! Noktayi koy ve unut. evlenene kadarda hicbir erkegin oyuncagi olma. sevse yapmadanda sever. birak pismanliginda bogulsun. erkekler degismez yalvarlamalarina bakma

• Aynen su an yeterki yanimda ol hicbisey yapmayalim diyo. l*n madem oyleydi 1,5 sene niye anami aglattin asagilayrak. Varya cok gicik oldum coook

• Nedemek seni kim kabul eder boyle ya
    O herif adini mi cikartcak napcak

0|0
    0|0
    • Yok adimi cikartcak degil yasadiklarimizdan dolayi diyo

• Sen demedinmi sadece oral diye?
      Ne yasadinki başka ayrica pismansin da sen kendine guven yeterki kimse bisey diyemez
      O adam da bence kabullenemiyor bittiğini ondan öyle demiş
      Yok öyle bisey

• Sadece oral baska turlu bisey yok. O bana yapmadi.

• lafa bak.. onu kim kabul edecekmiş?

0|0
    0|0
  • bosversene, suclu hossetme. niye sen nesin ki kim seni kabul edecekmis? seni boyle asagilamasina izin verme. Sen hayat kadini misin, hayir. sadece o zaman sevdigin bir adamla bir seyler yasamissin. dunyanin sonu degil!

0|0
    0|0
  • ağzına almışsın daha ne yapman gerekiyorki zar duruyor die kimse ödül vermeyecek sana

0|0
    1|0
    • Allah Allag odul mu isteduik sanki aa zarim duruyo demisim kor musun arkadasim pisman olmusuz

• a mk m22 yaşındayım daha zorla oreal yapmadım yapanda görmedim

• zorla demedim ki ısrar etii dedim. bende 26 yaşındayım evet oral yaptım ama çok şükür hiç böyle küfür etmedim

• Asagiladi diye gidiyosun yani Allah beyin vermis bir dusunsenize adam asagiliyo sen onun dedigini yapiypsun pes.

0|0
    0|0
    • Asagiladi diye gitmedim basta ikna etti sonra gitmedim diye asagiladi. Asagilayinca gitmwdim devam ettirmedim ona ragmen

• Nefsine hakim olsaydin keske ama yapacak bisey yok... sitir ettigin iyi olmuş bu malı

0|0
    0|0
Yükleniyor...