Neden kan geldi yardım?

Arkadaşlar eşimin adet gününden 5 6 gun geçti ama hastalanmadi gebelik testi yaptik iki koyu cizgi cikti ama dun aksam ise azcik kan gelmisti dedi neden kan gelmisti acaba bilen var mi? Lütfen sacma sapan yorumlarınızı kendinize saklayin birbirimizin kalbini kirmayalim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bebek rahime yerlesirken kanama yapmis olabilir cok koyumu gelmis eger cok koyu ve pıhtı seklindeyse doktora gidin derim.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eşini bir kadın doğum uzamanına götürsen mantıklı olur

0|0
    0|0
    • Götürecem de zaten bilen varsa diye sordum

Kızlar Ne Diyor 5

• Eşiniz hamile. Hayırlı olsun. şu an rahimde döllenme sonrası evre var yani halk arasında bebegn yerini temizleme evresi. Az bir kanama olması normal gibi ama yinede doktora görünmenizi tavsiye ederim. Saglıkcıyım bu arada ondan biliyorum.

1|0
    0|0
  • Test pozitifse hamile kan normal değil bu durumda Dr gidin arkadasm allah muhafaza bir terslik olmasin

0|0
    0|0
  • Yerlesme kanamasi. Bu güzel bir haber. Dert etmeyin.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun Yerleşme kanamaları her hamile de oluyor genelde :/ bazen de dış gebelikte cok Görülüyor bu kan testi yaptırın insallah hayırlı haberler alırsınız

0|0
    0|0
    • normal gebelik testi yaptırdık güzel sonuç aldın :)

• Iyi cok sukur hayırlı ugurlu olsun ins :)

• Bir sorun olmaz bu da hamileliğin ilk belirtilerindendir. Gebelik testleri yanlış negatif sonuç verebilir ama yanlış pozitif verme ihtimali çok düşüktür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...