Gebelik Konusu Kadınlar?

Arkadaşlar 3 hafta önce ilişkiye girdik Ve Bugün Gebe olduğunu Ögrendik kan testiyle. Çok korkuyo Sevgilim Panik vs. Napmam Lazım Hapı vs. var mı İstenmeyen gebelik için? Ben arkasındayım Yaptığım şeyin diyorum Anlamıyor 2 senelik ilişkimiz var ayrıca?

Aileler bilsin vs. Boş görüşleri kendine sakla.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ne hapı pardon bebeginizi öldürmeyi aklınızdan bile gecirmeyin onu iliskiniz esnasında düsünseydiniz böyle olmazdı bebegi dogurma kararı almalı sevgilin senide desteginden ötürü tebrik ediyorum zaten yapman gereken sey bu ama cogu erkek böyle bir konuda geri vitesi cok iyi kullanıyorlar..

0|0
    0|0
    • Hep ileri vites sıkıntı yok abla :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ya aldırıcaksınız ya da doğucak yapacak birşey kalmamış

0|0
    0|0
    • Haplarla falan atlatamazmıyız?

• Mümkün değil işe yaramaz artık çok geç kalınmış geriye sadece kürtaj ve doğurma seçeneği var

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne hapi be manyak misiniz? Madem bir halt oldu gidin iyi bir doktorda aldirin

0|0
    0|0
    • Hal kullanırken manyak oluyoruz aldırınca iyimi?

• Bazı haplar anne adayını ölüme kadar götürebiliyor madem istemiyorsunuz aldirin. Haplarla hayatını riske atmayın kızın

0|0
    0|0
  • Su dakikadan sonra evlilik olmazsa kurtaj. Uzgunum baska çaresi yok. Hap vb. Aslinda bir mide ilaci var ve gebeligi sonlandiriyor ama ulkede satisi yasaklandi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• laa oglum seni tanıyom laa ben heralde neyse))

0|0
    0|0
    • Ben tanıtayım kendimi sıkıntı yok bursa / yaş 22 / aslen orduluyum / adres veriyimmi :)

• 2.5 aya kadar kürtaj olabilir

• olay siteril vs güvenilir demem bu

• aldırın eğer istemiyorsanız. istanbuldaysanız bir doktor var ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...