Bir yıllık evliyim çok mutsuzum

Başlarda herşey iyiydi..ilk 3 ay cinsellik yaşayamadık ondan ve benden kaynaklı sorundan..ama hiç dert etmedik ve anlayış gösterdik birbirimize sonra herşey düzene girdi ben onun için evlendiğimde işime çok uzak bir yere taşındım ve bekarken çok rahat yaşarken onun için bir çok fedakarlık yaptım ve hiç şikayet etmedim ona..yemeğimide hergün yaparım.. evimin düzeninide sağlarım..işimede giderim...çünkü onu sevdim... ama bir kaç aydır bana karşı ilgisi azaldı konuşmaya yakın olmaya çalışıyorum ama o genelde uzak bana...sanırım artık beni evdeki bir eşya gibi görmeye başladı...daha kavgamız bile olmadı...çok mu anlayış gösterdim diye kendimi sorguluyorum bu aralar...bu kadar çabuk mu bitmeli birşeyler anlamadım... beni kaybetme korkusu taşımıyor sanırım...oysa ki bunlar bir süre sonra düzelemez sorunlara dönüşmez mi ?... ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum ?...kavga gürültü seven biride değilim çok üzülüyorum..

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar başlarda böyledir. Cocuk yapmalısınız. cünkü cocuk cidden kaynaştırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• konuşmayı denediniz mi hiç? cinsel sorunlarınız dahil çözüm aramayı denediniz mi? sence soğukluğunun sebebi nedir? bence ne kadar uzak dursada sen çok sıkmadan ona yaklaşmaya çalış. hatta birlikte olmak için yolunu ara. ama sakın ama sakın ben senin için fedakarlık ettim şu oldu bu oldu gibisinden konuşma çünkü itici bir tavır olarak algılanabilir. daha düzelmiyorsa bir psikologa görünün derim. ilgini eksik etme. ama güçsüz de durma ;)

Allah mutlu etsin diyelim.

0|0
    0|0
  • üzülme be canım ,yaşadığın şeyler hayatın ta kendisiiii,fazla kafana takma ,birsüre idare et gözlemle ,emin olmadan sakın çocuk yapma çocuk olmadığı sürece yıpranmassın ,bak çocuk olursa herşey degişir ona göre çelik zincirlerle baglanırsın istesende istemesende feda edersin kendini ,çocuk olmadıktan sonra gerisi hikayeee

0|0
    0|0
  • Bunlar hemen hemen he evli çiftte yaşanır. Bu erkeklerden kaynaklanır maalesef %80:( evlendikten sonra ilgi azalır, çünkü hergün görürsün, konuşursun öpersin artık normal gelir bunların heyecanı azalır :(. Sen nasıl onun ilgisine alıştıysan zamanla bu hale de alışacaksın yada alışamayıp ayrılacaksın :(. Ama bir şekilde onunla konuş bunu

0|0
    0|0
  • belli ki her iki tarafında kendine göre sorunları varmış. o yüzden olabilir normal bir durum. ancak 2 medeni insan gibi bir yerde son buldurmalı sınız...

0|0
    0|0
  • sanırım eşinin evine taşımak ve sana yansıtmak istemediği sorunları var.. onu yargılamak yerine anlamaya çalış derim..

0|0
    0|0
  • belki özel sorunları vardır ve bunu senle paylaşmak istemiyordur.biraz sabret.sonra devam ederse karşına oturt ve konuş.yine çare olmazsa bir psikiyatristten destek alın derim.

0|0
    0|0
  • Bence tek çözüm çocuk ve beni dinlersen karşına alıp konuşmalısın her erkek romantik bi konuşmadan etkilenir ilgisine ihtiyacın olduğunu hissettirme vakti gelmiş bence...

0|0
    0|0
  • oyle deme ya belkı bır sıkıntısı vardır senınde canını sıkmak ıstemıyordur guvensızlk yasıyordur hayata karsı ama senınle paylasamıyordr

0|0
    0|0
  • Belkide sana anlatamadiği çekindiği bi derdi sıkıntısı olabilir hemen ümitsizliğe kapilmayın bence karşilikli oturup konuşmayı deneyin önce bence...

0|0
    0|0
  • Açık açık konuş kırmadan.Birde evlilikde çocuk çok büyük etken olur.

0|0
    0|0
  • ya kusara bakmayında ilk 3 ay nasıl yaşamadınız ya ben eşimle cinsel ilişkim olmasa kiminle olaçak :)

0|0
    0|0
  • Uzme fzla canini bk gor zmnla hersey duzelir sakn dert etme. Knsmk istersen dinlerim

0|0
    0|0
  • bi çoçuk dogur ver kucagına eskı nesesı yerıne gelsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• canım benım ya... gercekten uzuldum durumuna.. ama gel gorkı senın gıbı o kadar ornek varkı .. suna ınankı sorun sen deılsın.. erkegın yapısında genelde sogumak varsa dunya guzelıde olsa bellı bı saatten sonra sıkılmaya baslıyorlar.. bunla savasmanın tek yolu sende onu takmıyor gıbı gorunmelısın.. hayatını onun uzerını kurmadıgını ısının oldugunu daha hayatta baska seylerde oldugunu ona hıssettırmelıısn.. baktın konusmuyormu.. konusmasın.. sende konusma.. sen uzerıne gıttıkce o kacıcaktır.. bıraz ısın ıcıne gızem kat.. senı merak etsın.. kovalayan o olsun.. sen uzerıne gıttıkce hep kacıcaktır.. ılgının azaldıgını ona hıssetırırsen mutlaka o bu sefer konusmaya baslıcaktır..

0|0
    0|1
  • muhtemelen monotonlaştınız artık zaten belli bi yerden sonra çoğu evlilik böyle oluyo diye biliyorum ama sizinki çok erken olmuş bu da seni aldatıyo mu sorusunu getirdi aklıma araştır biraz derim böyle devam ederse de onla konuş duygularını anlat bakalım ne dicek

0|0
    0|1
  • bazı insanlara gerçekten rahat batıyor .görevlerini yerine getirdiğini söylüyorsun , tartışmalarla kafa da şişirmiyorsun . daha başka bir erkek ne ister anlamıyorum.biraz kavga gürültüyü sevsen burnundan getirsen eminim peşinden ayrılmazdı daha kıymetli olurdun

1|0
    0|1
  • kendine gel kendine erkekleri boş bırakmıycaksın illa bi problem yaratıcaksın ki düşünsün seni düşünsün ne yapabilirim diye düşünsün bu kadar fedakar olma o sana uzakmı sen daha uzak ol konuşma o bişey sormadan suratını as gez evin içinde dank edicek sonra noldu diycek sana yanaşıcak biraz naz yap falan uğraştır anam daha ne diyim :D

1|0
    0|1
  • Onca fedakarlığına rağmen size olan davranışları sizde hayal kırıklığı yaratmış. bizimle paylaştıklarınzıı onunla paylaştınız mı? son zamanlarda ilgisizliğinin sizi üzdüğünü söylemeli ve evliliğinizin ilk zamanlarını özlediğinizi anlatmalısınız.Özlediğinizi özellikle vurgulayın ve mesela 'ben, benimle ilgilenen ...'yı özledim' gibi bir cümle kurabilirsiniz. Boşluk yerine eşinizin ismini yazdığımı düşünün.

0|0
    0|1
  • "Erkekler" diyorum başka da bir yoruma ihtiyaç yok bence.

1|0
    0|1
  • çok fazla fedakarlık yapmak erkek milletine iyi değildir ya kullanırlar seni yada böyle salarlar. Hep sorumluluk vereceksin ki canlı kalsınlar.

0|0
    0|1
  • şuan yaşıyor musunuz pekı cınsellık bundan dolayı yapıo olmasın

0|0
    0|1
  • sana tek tavsıyem bukdr mukemml olma. erkeklr genlde senınewde yaptıın fedakarlıklara onem vrmesler. temzlık fılan. bnce onunla knus rahatsz oldgn durumları anlt oturup gzelce knusun. ıcınde tutarsan huzursuzluuun dahada artar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...