Erkekler, penis nasıl zevk alır?

hep merak etmişimm sürtüp sürtüp boşalıyorlar bu nasıl gerçekleşiyor nasıl uyarılıyorsunuz?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Penis başı erkeğin en hassas bölgelerinden biridir ve içerdiği çok sayıda sinir ucu sayesinde orgazmda en önemli rolü oynar.
    Parasempatik sinir sisteminin uyarılması sonucu, penisin Corpus cavernosum ve Corpus spongiosum parçalarına kan dolması nedeniyle oluşan fizyolojik olaydır.

Fizyolojik olarak, uyarılma sırasında atardamarlarla kan hızlıca penise pompalanır, penisin kavern odacıklarının duvarları gevşeyerek genişler ve içlerine daha fazla kan alarak şişer ve büyürler. Böylece penis kanla dolarak büyür ve sertleşir. En dıştaki sert kılıf ve zarlar gerilir, toplardamarlar kapanır ve kan tekrar dolaşıma çıkmaz, bir süre orada kalır. Penis sertliğini kaybederken, bu toplardamarlar açılır, kan penisi terk eder ve kavern sistemlerin duvarları kasılıp büzüşerek küçülürler. Penis eski konumuna gelir.
    Mekanizma olarak basit; ama hormonal, kimyasal, elektriksel, mekanik ve psikolojik açıdan karmaşık bir süreçtir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Konu çok uzayacak, ters yerlere gidecek ve ben cevap yazdığıma muhtemelen pişman olacağım ama...

Kadınlardaki klitoris, erkeklerdeki penisin eşdeğeri bir organ olarak gösterilir, dolayısıyla klitoriste daha yoğun olsalar da aynı şekilde hassas sinir uçları penisin de yüzeyine yayılmış haldedirler.
    Benzer şekilde temas, dokunuş ve sürtünüşler bu sinirleri uyararak dürtüyü tetikler ve etkileşime sebep olurlar...

0|0
    0|0
  • Soyle düşün cinsel ilişkide nasıl oluyor vajinanın içine girerken sürtünme olmuyor mu öyle bir şey tıpkı senin mastürbasyon yaparken olduğu gibi sende Oksuyosun veya bir şey sokuyorsun boşalıyorsun ikiside sürtünme çok açık oldu ama böyle soruya böyle cevap

0|0
    0|0
  • Senin vajinanin içindeki seyden bizimde penisimizde var yani daha net nasil aciklim

0|0
    0|0
  • Asker yrra benzer okşadıkça kalkar misali😂

0|0
    0|2
  • O nasıl bir soru la.

0|0
    0|1
  • Penisin varlığı yeter zevk almak icin.

0|0
    0|0
  • vajınanın ıcındekı sıcaklık bırde surtunme ıle zevk alıyoruz penısımız her gırdıgınde vajınanın ıc kısımdakı dudaklara denk geldıgınden oluyorr

0|0
    0|0
  • Uyarıcı bölge penis başıdır. dokundukça hassasiyet artar.

0|0
    0|0
    • ama penis başını okşamıyorlar kii o uzunlukluk olan yeri sürtüp sürtüp boşalıyorlar

• Başı bir yere degiyordur. sadece gövdesi ile zevk alınmaz.

• Cevabını bulabildin mi?

• ağzına almaya calıs yeter
    hemen uyarılır

0|1
    0|0
  • Özel yetenek bu😒

0|0
    0|0
  • Ben kızların nasıl zevk aldığını merak ederken..

0|0
    0|0
  • ben bunu araştırmam işimi yaparım

0|0
    0|0
  • Sürtüp sürtüp ne yahu zımpara mı yapıyoruz?

0|1
    0|1
  • kilcal damarlar var fark etmedinmi

0|0
    0|0
  • kadındaki klitoris de bir mikro penistir bilmen gerek nasıl olduğunu

0|0
    0|0
  • Düşünce gücüyle bile uyarılma olur ve okşamak yeterli 😋😋😋

0|0
    0|0
  • bir sorim 5 dakaya dönerim sana

0|0
    0|0
  • Kıvılcım cıkartmaya calisiyoruz aslinda zevk bahane

0|0
    0|0
  • Sexle elle kadına sürterek oral yaparak

0|0
    0|0
  • sürtünerek işte cevabını vermişin :D

0|0
    0|0
  • Penis kalkınca spermlerin bulunduğu bölgede bir basınç oluşur ve spermi dışarı atıp rahatlama ihtiyacı hissedilir. Tıpkı işeyinceki rahatlamak gibi fakat biraz daha farklı daha gelişmiş bir zevk verir çünkü bu durumda beyin hormonları harekete geçirir kalp atışları hızlanır. Penis ereksiyon halindeyken sinirler uyarılarak git gide boşalıp rahatlama doğru adım adım yaklaşılır anlayacağın çok karışık şeyler var bunda

0|0
    0|0
  • Burdan ogrnemezsın sen onu google amcaya bak

0|0
    0|0
  • basbaya sinirler uyarılıyor ve belli bir doyuma ulaşılınca boşalma gerçekleşiyor
    nesi garip?
    nesini anlamadın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...