Beyler bir bakın iktidarsızlıkla ilgili

ben 22 yaşında üniversite öğencisiyim 5.5 yıl sigara içtim ailemde içiyodu onlarıda sayarsak 8 sene gibi bi rakam oluyor önceden 110 kiloydum malum öss stresi simdi 90 kiloya düştüm daha da veriyorum bazen ereksiyon olmakta ve korumakta zorlanıyoum sadece bendemi oluyor bu yane bunlar olsa bile daha gencim bişi olmaması gerek güvenimi kaybediyorum napmam lazım lütfen yapıcı yorumlar yazın günde 2 saat spor yapıyorum acaba bu iktidarsızlık kaçınılmazmı önemenin bir yolu yokmu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erektil disfonksiyon şikayeti için üroloji uzmanına başvurmanızda yarar var. Yaşınız gereği bu tür problemleri bu sıklıkta yaşamamanız lazım. Stress, kullanılan bşr takım ilaçlar, çevresel faktörler gibi bir çok sebebi olabilir. Öncelikle bunun tesbiti ve buna uygun tedavi yoluna gidilmelidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç ilişkiye girdin mi ? Yoksa sadece p.rno izlerken mi bunu yaşıyorsun? Bence de doktora gitsen iyi olur.Güvenini kaybetme.

0|1
    0|0
    • ilişkiye girdim masaj salonuna gittim ilk deneyimimi orada yaptım bu yüzden pek sorun olmadı korundum perezervatif uyuşturdu baya sanırım sıktı baya 1.30 saat yaptım boşalamadım bide :(

• Daha rahat bir ortamda dene.Belki de kendini rahat hissetmemenle ilgilidir.Çok azgın olmayan sakin biryle yaşamaya çalış derim.Diğeri sinirle sorun olursa kendini kaybeder. Seni mutlu eden biriyle sevişirsen sorun olacağını düşümüyorum ben.Umarım masaj salonu vs. gibi değil daha güzel daha duygulu olanlarını da yaşayabilirsin :)

• nasıl yaşicam ki utangacım çok konuşamıyorum kadınlarla hani çirkinde değilim ama yok yane

Erkekler Ne Diyor 2

• sendeki stressle ilgili.ama mutlaka bir üroloğa git. ereksiyon sorunu 3 ay devam ederse ömür boyu çekersin.

0|0
    0|0
  • evet bir sorunun var. ne olduğunu bilemem ama kilonla ve sigarayla alakalı bide psikolojik olabilir. bir doktora git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...