Kapat

Masturbasyonla rahatlayamıyorum. Neden olabilir? Ne yapmalıyım?

bakireyim. masturbasyon çok denedim klitoral. ıslanıyorum ve çok etkileniyorum ama orgazm olmuyo. neden olabilir? tam rahatlamaya yakınken gücüm kesiliyor devam edemiyorum. masturbasyonla rahatlamak istiyorum ne önerirsiniz bunu yaşayan benden başka varmı?

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Titreşimli cihazlar dene. Veya oral yapacak birini bul.

0|0
    0|0
    • ya birini bul gibi saçma cevaplar vermeseniz.

• Haha neden dalga geçeyim 😉 oral antrenmanları da yaparsın 😜

• ? Sitelere daldı bakıyor herhalde.

En İyi Kız Görüşü

• yardim almadan tek basina bosalman zor mutlaka biri bosaltmali seni

0|0
    0|0
    • işte neden öyle? diğer kadınlar nası yapabiliyor? :(

• istersen bir daha dene bir nokta var en zevk alacagin vahinanda onu bulursan zevkten bayilirsin zaten

• çok denedim. onu buldugumu düşünüyorum çünkü rahatlamaya yaklaşıyorum. yani bişeyler hissediyorum ama tam olmuyor. gücüm kesiliyor devam edemiyorum :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• Kasılma ve titreme olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • titreme olmuyor o aşamaya gelemiyorum. ama kasılma oluyor biraz. hissediyorum biraz daha devam etsem olacak ama edemiyorum :(

• alşırısın yeni yapmaya başladıysan daha.

• pek yeni sayılmaz :(

• Yapa yapa zevki kaçmış demek ki. :/

0|0
    0|0
    • okumadan mı yorum yapıyosunuz anlamadım ki? hiç olamadım diyorum ne zevki kaçması?

• başka yollar denemelisin

0|0
    0|0
    • ? ?

• Bundan nediye utanıyorsunuz ki, bu doğal bir istek ve olay değil mi?

• yardımcı olmak için söyleyeceğin bir şey var mı yokmu? Varsa yaz yoksa git?

• Sanal dene

0|0
    0|0
  • mast zevk vermez. mast rahatlatmaz.

0|0
    0|0
    • masturbasyon ne demek bilmiyosun sanırım :)

• Ya yaş aralığına baksana arkadaş bu yaşa kadar hep mast yaptıysan boşalamazsın tabi evlenmen lazım artık senin gerçek orgazmı yaşaman için bu sadece sende değil ileriki yaşta ki herkeste oluyor evlen bence

0|0
    0|0
    • bu yaşa kadar hiç orgazm olamadım ki ama :(
      off yaa

• Olamazsın tabi çünkü gerçek bir cinsellik yaşamamışın ki iler de umarım yaşarsın ama mast î en kısa zaman da bırakman lazım

• ya ne bırakması yapamıyorum diyorum bırak diyosun :)
      hic yasamayanlar orgazm olabiliyor. klitoris diye bir şey var?

• Himm biber gazını dene? olmadi elektro şok la rahatlarsin kesin :)

0|0
    0|0
  • Mast yaparken kendini tamamen rahat bırak kafanda mast yaptığını değil seks yaptığını dusun ve öyle dene kendini rahat bırakmıyor san bikaç kadeh içki ya da bikaç bira seni rahatlatabilir

0|0
    0|0
    • içkiyle denemedim bir de öyle denerim artık napim.

• Gizliden çıkamam malesef :( Ya klitorise dokunuyorum işte klitorisi biliyorum. Neden yanlış olabilir?

• Hanfendi Size yardimci olurum elimden geldiği kadar ama burdan değil isterseniz mesaj atabilirsiniz bu sağlıkla ilgili bişey oyuzden yanlış anlamanıza gerek yok

• sen yorulunca başkası devam etsin :)

0|0
    0|0
    • cevap verirken eğlendin umarım..
      ciddi bir soru sorduk herhalde

• Yetmiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Destek al

0|0
    0|0
  • sanal seks yap. daha etkili olur

0|0
    0|0
  • bırısı yardım edecek

0|0
    0|0
  • Kuruyor mu istekli falan değilsindir ondan olabilir

0|0
    0|0
    • yoo ıslakken dokunmaya başlıyorum zaten. kuruma yok. istek var yani.

• :D yani ne yabilirim ki elimden bişey gelmiyor

• Güzelim diyorsun güzelliğini görmediğim birini anca doverim ,,, ne demiş atalarımız ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca :D

• Sevgilin yapsin bunu sana

0|0
    0|0
  • sen bence kol kası çalış

0|0
    0|0
    • tabi geç dalganı

• neden güleyim? ben bir sorunumu anlatıyorum burada. çok mu zor dalga geçmeden durabilmek?

• tamam bişe demedim sen keyfine bak

• yastıkla falan dene diyorlardı bazı kızlar ama bana göre çözüm birisiyle s.. yapmak

0|0
    0|0
    • ya elimle bile olmuyo yastık nası yapacak :(

• mastürbasyon yapamıyorsan çözüm biriyle s. x yapmaktır senle s. x yapmak isterim kabul edersen

• ya yürü git

• yardımcı olabilrim

0|0
    0|0
  • Tam bosalamiyorsun ozaman. Benimle konussan hergun o zevki yasar ciglik cigliga bosaltirim seni

0|0
    0|0
  • Önce vucuna güç katacak şeyler ye sonra yastıkla yap ya da topukla

0|0
    0|0
    • yastıkla olması imkansız elimle bile olmuyor diyorum :(

• Haz almana baglı dene sen ozamn topugunla dene

• Hangi elinle yapiyorsun

0|0
    0|0
  • Umarim orgazm olursun

0|0
    0|0
  • Şişe falan sok arkana

0|0
    0|0
  • senin bekaretine zarar vermeden seni rahatlatma garantisi veriyorum

0|0
    0|0
    • ya yürü git adam gibi soru sorduk

• teklifin ne oldugunu bir anlasam?

• nasıl rahatlayacağını anlatıcam

• sen bir afetül devransın sineden deliksiz fakat bende bir matkap var sulfetten kemiksiz diye bir laf var bilir misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi kol gücün yetmiyor bazen hem kasılıyorsun hem yapmaya devam etmeye çalışıyorsun.. Bir alet kullan veya erkek arkadaşın falan yapsın

0|0
    0|0
  • olamıyormuşsun.. yapacak birşey yok.. yorumlarıda okudum.. öenerileri olmuyor, yaptım, edemiyorum cevabı vermişsin.. evlenene kadar sabır et..

0|0
    0|0
    • evlenmemle ilgisi var mı? ben klitoristen rahatlamak istiyorum. bekaretle ilgisi yok diye biliyorum?

• bence direk ilgisi yok ama evlenince daha rahat ve masta gerek kalmadan boşalırsın bu manada söyledim.. tabi ilginç boşalmaman? tabi nasıl yaptığında önmemli..

• boşalmamam ilginç değil bence hiç boşalmayan bir sürü kadın var. kadının yapısı boşalmaya uygun değil. benim sorunum orgazm olamamak :(

• YoruluYosn demek ki

0|0
    0|0
    • aslında tam yorgunluk değil. orgazma yaklaştıgımı hissediyorum. yaklaşınca elim kolum gücü kesiliyor :(

• Hım bilemedm valla devam etmek için zorla kendini o zaman

• Bende boşalamıyorum. Ciddiyim yarım saat boyunca yeter artık gelll diye kıvrandığım zamanlar oluyor o kadar kötü bir durum ki bazen eziyet ya

0|0
    0|0
    • gerçekten öyle. boşalma olmasada olur o genelde olmuyo zaten. ama orgazm olmak istiyorum yaklaşıyorum olamıyorum :(

• Tavsiyem ne biliyormusun? Direk ıslanmadan masta başlama. İlk önce kendini tahrik et. Öyle başla. Birde klitorisi okşarken daire çizerek okşa. Utandım şimdi bunları anlatırkende ama yardımcı olmak istedim 😀

• hayal kurmuyonmu... ben öyle yapıyorum.. rahatlıyorum.. veya fotoya falan..

1|0
    0|0
    • ya kuruyorum da orgazm nası olucam?

• ne kızıyosun sana yardımcı olmak istedim belki dedim... neyse tamam..

• kızmadım. ben olamıyorum diyorum sen olursun diyorsun. ne dememi bekliyorsun :)

Yükleniyor...