Kızlar, adetle ilgili lutfen bakar misiniz?

Adet kanimda katilasma, pihtilasma mevcut :/ neden olur sizce? Eskiden olmuyordu hic son iki-3 aydir boyle, simdi agrim olunca sicak su torbasi koyuyorum ondan ola bilir mi?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Normal temiz değil pis kan atıyosun. sıcak su torbası koyma orda deri çok ince rahmine zarar verirsin içerisi zaten sıcak o ağrıların için çözüm değil ayrıca sıcak su torbası yerine sekerli sıcak birseyler içebilirsin o ağrılarına daha iyi gelir.

1|0
    0|0
    • Rahatlatdigi icin koymustum ☺️ Ama koymam br daha

• Allah yardimcimiz olsun , tesekkur ederim degerli yorumun icin

• Ben teşekkür ederim eig için umarım faydalı olur söylediklerim

Kızlar Ne Diyor 8

• adet kanı sadece kandan ıbaret degıldır. embrıyonun yerlesmesı ıcın uterus (rahım) kalınlasır ama döllenme olmayınca bır mıktar kanla beraber o doku parcalanarak atılır o pıhtı dedıgın o doku parcacıkları bence.

1|0
    0|0
  • Regl döneminde rahim duvarları dışarı atılır senn o pıhtılaşma dediğin rahim duvarı be gayet normal bir durum

2|0
    0|0
  • Olağan bir şey merak etme ^^

1|0
    0|0
    • Gercekten mi? Internette arastirinca adet kani boyle olmamali demislerdi :/

• Baş ağrısı için internete girdiğimde beyin tümörü teşhisi ile çıkıyorum -_- Önemseme yani normaldir.. Ama çok aklına takılıyorsa doktora gitmen bir şey kaybettirmez

• Tamam tesekkurler
      Sende de oluyor mu?

• Limon kanı sulandırır.

0|0
    0|0
  • Normal bir durum canım eğer daha az pıhtı ve daha hızlı gelmesini istiyorsan aspirin iç 😊

0|0
    0|0
    • Yok oyle istegim 😄 ama googlde aratinca anormal bir durum oldugunu okudum :/ sizde de oluyor mu boyle?

• Yanii bende de oluyor arada öyle ama ben pek önemsemiyorum

• kist falan atıyor olabilirsin

1|0
    0|0
  • O torbayi karnina koyma o yapar ayaklatina koymani tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Ayaklarima da koyuyorum cok soguk olduklari icin. Tesekkur ederim

• Korkuyorum ya baska bir sey kullanmak falan istemiyorum ilac falan bunyem zaten anormel ) yine de gesekkur ederim 😘

• Ne demek 😊

• Endişelenmene gerek yok, kızların dediği doğru o pıhtılaşma dediğin sürekli oluyor ve benim aydan aya pıhtılaşma dediğin şeyler daha fazla geliyo sanki :/ kısacası sorun yok ☺️

0|0
    0|0
    • Oh cok sukur bir ben boyleyim saniyordum :/

Yükleniyor...