Sizce bakire olduğuma inanır mı?

çok yalnız bi çocukluk geçirdim. bir gün tuvalette merakla parmağımı sokmuştum 8 yaşlarında acıdığını hemen geri çektiğimi hatırlıyorum ama kan geldi mi hatırlamıyorm çocukken bilmediğimden bakmamışım bile.. 20 yaşındayım değil ilişkiye girmek sevgilim bile olmadı.. bi gün birini sever de evlenirsem ve kızlığım bozulmuşsa bakire olduğuma nasıl inandırırım bilmiyorum ya inanmazsa? bu konu hep içimi acıtıyor hatırladıkça ..

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar gözün korkmasın. Bekaret hayatın anlamı değil. Bu soru aklından bile geçmeden seni sevecek bir sürü doğru düzgün adam var, umarım karşılaşırsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence kadın bir jinekologtan randevu al.Muayeneni ol.Benim de kulak zarım yırtılmıştı küçükken.Kaynamış kendiliğinden.Çok iyi bayan doktorlar var ben bile soru soruyorum birşeyler öğrenmek için cevap veriyorlar.Yardımcı olurlar sanada.Hoşçakal.Gülen yüzün solmasın hiç.

0|1
    0|0
  • Unutma ki iffetli olan insanın nasibindeki de iffetli olur. Iffetli olan insan da iyi kötü karşısındaki insanı anlar Allah in izniyle.

1|0
    0|0
    • genelde tam tersi olur ama inşallah snn dediğin gibi olur:)

• o eşinize örnek olun manasında olabilir yoksa hayat eksiye artı çabası içinde..

• Iffetli olmak namusunu korumak namusuna düşkün olmak değil mi. Öyle mana vermen dogru olmaz. Bizim bir hoca vardı. Diyordu ki eğer bir erkek kız peşinde koşan işi gücü kızı yataga atmak olan bir erkeğe kendisi gibi bir kız denk gelir. Kızlardan uzak duran efendi bir erkeğe de kendisi gibi bir kız nasip olur.

• senin sözlerine inanmayan birisi eşin olmayı isteyecek .bence saçma .kaldı ki bakire olmasan bile buna saygı göstermek zorunda

1|0
    0|0
  • doğru olabilir ama kimse sana inanmaz üzgünüm şimdiki kızlar artık çıkma teklifi ediyorlar o yüzden kurunun yanında yaşda yanıyor her erkek ister zampara ister efendi bakire el değmemiş kız ister erkekle kendinizi mukayese edipte bende bakir erkek istiyorum demeyin türkiyede yaşıyorsunuz ben şahsen evleneceğim kızı jinekolog da dahil bi sağlık check up 'ı yaptırıcam bende check-up olcam tabi spermlerime baktırıcam banane lan ben seni şu kadar zamandır tanıyorum gerisi meçhul ellenmişse ayrılırım neleri var ne o*lar var yeğenim evlendi yengem evlenmeden önce doktora gitmiş senin yumurtalıklarında kist var demişler alalım bunu kansere çevirmesin o da sölemedi salak yeğenim de check-up yaptırmadı şimdi uğraşıyorlar 3 yıllık evliler çocuk yok piyasada yeğenim huzursuz boşanma gündemde

0|1
    1|2
    • aferin sana bozuk "mal" alma tabii

• ben mal demedim ön yargılı olma ege güzeli ayrıca eğer kız önceden ilişkiye girmişse sölemeli sonradan ortaya çıkıyor işte çocuğu kandırıyor kabahatli değil anlamaz sanmayın doktor dikilmişini bile anlıyor tüm erkeklere tavsiye çift olarak evlenmeden gidin doktora sonra sonunuz kötü olmasın

• kEge_güzeli@ Kinayeli bir cümleydi benimki farkındasın değil mi? Bana giydirmene gerek yoktu?

• bence bozulmamıştır. zaten kan gelmemiş. bozulsa kan gelir. bir de acıyınca hemen çekmişsin zaten onu yırtacak kadar zorlamanın acısına dayanamazsın. zorlar zorlamaz hemen çekmişsin, yani yırtılmadan çekmişsin. ama istersen bir jinekoloğa görün, bize anlattığını ona da anlat ve bu sıkıntıdan kurtul. özel muayenehanelerine gidebilirsin. eğer sosyal güvenliğin varsa 20-25 TL kadar fark ödersin. kimseye de bahsetmezsin olur biter.

0|0
    0|0
    • sanırım en iyi çözüm bu aslında doktora gitmek hep aklımdaydı ama evdeyken nasıl gideceğimi bilememiştim bir jinekolog en iyi çözüm. umarım dediğin gibidir teşekkürkrler..

• ayrıca doktordan utanırsan ki hiç gerek yok, başına bir şapka ve hafif renkli gözlerine güneş gözlüğü takabilirsin.

• zaytung yazarı falanmısın?

2|2
    0|0
  • hanımefendi artık onun bir değeri yok.

Sokağa çıksam bakire olan bir insan bulamam kolay kolay.

0|0
    0|0
  • 8 yaşındayken o zar bayağı kalındır parmağınla yırtamazsın.

0|0
    0|0
  • korkma tibben 12 yasina kadar kizlik zari ayni kulak zari gibi kendini yeniliyor

0|0
    1|0
  • ya bunlar önemli değil aslında... ama tabi bakire ister erkek... inanmazsa doktora gidersiniz... nasıl yırtıldığı belli olur zaten eğer yırtık varsa...

0|0
    0|0
  • sanmıyorum birşey olmamıştır...ama hayatında sonu değil...

0|0
    0|0
  • seni severse inanır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Canım git çok merak ediyorsan bekaret kontrolü yaptır.

Çok istiyorsan da evlenmeden önce dikiyorlarmış

0|0
    0|0
    • ya bu konunun bu kadar önmli olması saçma tamam dikilir vicdan azabı da cekmem ama ne gerek var.. aslında en iyisi doktora gidip rapor almak belki sadece zedelenmiştir

• Bence de saçma, sadece öneri sundum.

• yavrum 8 yaşından beri bunu mu düşünüyorsunn daha ne için üzülüyorsun en kötüsünü yaşamışsın senn kendine 8 yaşından beri "beni kabul etmeyecekler "demişsin .yazık.

1|1
    0|0
    • hayır bunu kızlık zarının ne olduğunu öğrenince hatırladım o kadar da canımı sıkmıyor ama malum türk erkekleri işte en ufak bi şeyde yüzüme vurursa ya da bana inanmazsa diye korkuyorum.. hale bak inanırsa da garip kim kendini bozar ki herkes ben gibi manyak mı :(

• bu surec icinde hic mi doktora gitmedin,icindeki kuskuyu yok etmek icin en azindan.

Bence once kuskundan kurtul,bakire degilsen bile beni istemez filan diye de dusunme.

0|1
    0|0
  • çok ilginç :(ama artık bu tarz seyler sorun degılkı ayrıca dıkıyorlar ama sn bı doktora gıdebılır bunu kontrol ettırebılırsın..

0|1
    0|0
    • evet karar verdim bi doktora gidicem belki bozulmamıstır sadece zedelenmiştir ama bozulmussa da diktirmicem neysem oyum inanmayan hayatımdan çıkar olur biter teşekkür yorumun için :)

• sorana da cevaplayana da artılar benden

• teşekkür edrim.

• Olur mu olur.

Hiçbişey imkansız değildir.

En kısa zamanda doktora git.

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır tatlım öyle 8 yaşındaki çocuğun parmağıyla bozulucak şey değil üzülme..

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • hayat zor inandırmak daha zor

0|0
    0|0
  • ben bile inanamadım hayat koşulları işte

0|0
    0|0
  • benzeri benim başıma geldi küçükken bisiklete biniyordum ve bisiklete boyum yetmediği için demirine çarpmıştım çok acımıştı sonra tuvalate gittiğimde kan vardı anneme söylemiştim çok korktu ama doktora götürmemişti. Vesselam uzun süreli bir beraberliğim var ve birlikte olduk benden kan gelmedi okadar üzüldüm ki o ilk başta takmıştı ben ayrılmak istedim bana inanmadığı için sonra bana öyle bişey dedi ki bırakmadım onu. Bana dedi benden önce bişey yaşadıysan söyle sana sevgim öyle büyük ki bununda üstesinden gelirim ve bana inandı öyle işte

0|0
    0|0
  • Zarın yırtılma şeklinden ilişkiye girdiğiniz için mi yoksa kaza sonucu mu yırtıldığını anlayabilir zaten doktor erkek arkadaşın inanmazsa doktora gidebilirsiniz bence..

0|0
    0|0
  • Hahah 8 yaşında şeyıne parmak mı sokuyosun bu ne bicim merak. Neyse gülmeyı bırakıp ciddi olayım..

İlk önce jinekoloğa gitmelısın ve kontrol ettırmelısın, çoçuk icin değıl kendın icin. Artık emin olursun olaydan.

Eğer bişeyler bozulduysa illerdekı sevgiline kücükken bir kaza olmuş diye anlatırsın. Sevgilin düzgün biriyse anlayışlı olur ve sorun yapmaz böyle kücük birşey icin

0|0
    0|0
    • vall olmayacak birşey değil. Olabilir meraktan yada rasgele bilinçsizce ypılmış bir hareket.

Yükleniyor...