Kizlar yardimci olun ADET SANCİSİ nasil gecerr?

Sanki karnimin icerisinde deprem oluyor surekli gurulduyor ve midem bulaniyor birde agrilar var tabi.. Nasil gecer bu lanett :(

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir tatlı kaşığı kekiği bir su bardağı suyla kaynat 1-2dk kaynasın sonra süzdür içilecek sıcaklığa gelince iç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir acile gidiver serum bağlasınlar 1 saate kendine gelirsin😉
    Şimdi kim gitain acile diyorsan bir eczaneye uğra bir kutu dolorex, bir kutu majezik, bir kutu rennie duo şurup al. (Tahmini maliyet 15-16 tl)
    Önce şuruptan iç 5 dakka sonra majezikle dolorekxten birer tane aynı anda iç. Ağrını yarım saate keser😉
    Sonra birşeyler yemeye çalış, geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • daima tekrar ediyorsa gidip yumurtalıklarına baktır kist olabilir mazallah geçmiş olsun ılık duş şekerli su

0|0
    0|0
  • evde yapabileceklerin; kelle soğanı yıka kabuğuyla kesmeden kaynat iç maydonoz ve karanfilde kat. ya da zencefil ve nane kaynat iç hafifler, ya da minoset gibi ağrıkesici al. AEH de hekimim. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sıcak su torbası koy karnına

1|0
    0|0
  • Kadın olunca az rahatlarsın

0|0
    0|0
  • sirke iç :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• karnına sakın sıcak su torbası koyma ısıyla kistler büyüyor büyük olanlar da patlıyor, torbayı ayaklarının altına koy, benim yaptığım ve çokkkkk faydasını gördüğüm bir şey var, muzu al dilimle üstüne bolca tarçın serp en etkili ağrı kesiciden bile daha faydalı.

0|0
    0|0
  • lanet deme öncelikle... neyse ben ilaç alıyorum ve hemen bitiyor uğraşmıyorum hiç başka bir şeyle. geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Bana cıkolatalı sut iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Serum canım mecbur kaldıysan :(

0|0
    0|0
    • Biraz dinlendim sekerli su ictim ilik dus aldim falan gecti biraz.. Evde kardesime bakiyorum tek oldugum icin ev isi falan olunca kendimle ilgilenemedim :/

• Çok geçmiş olsun :(

• Ağrı kesici

0|0
    0|0
  • ılık bir duş imkanın varsa hemen yap bir ağrı kesici al ve uzan dinlen

0|0
    0|0
    • Antalya sicaginda karnima sicak su koydum corap giydim falan :( hala gecmiyor ve iki gunde 4 kilo verdim :(

• sıcak su torbası ile ayaklarına ve karnına koy

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici iğne veya serum başka çaresi geçmiyo eğer tabiki çok sancılıysa

0|0
    0|0
    • Serum takilacak duruma geldim galiba surekli sanci ve tuvalet ihtiyaci var 4 kilo verdim 2 gunde.. Sicak su koydum sekerli su ictim ilik dus aldim bu sicakta corap giydim ama hicbiri fayda etmedi :(

• Sicak su torbasi koyma zararli bitanem. Onun yerine ilik su ile dus al

0|0
    0|0
  • Masturbasyon, ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Bu ayi atlatin gelecek ay tekrar ayni
    Git doktora dogum kontrol hapi al adet duzenliyci bir omur cekersin yoksa

0|0
    0|0
  • Muz ye😞

0|0