Dölümün rengi değişik yardım?

Beyler benim dölümün rengi değisik yani çok abazayim ama tam beyaz değil çok hafif sarimsi bisey ama çok fark etmesi zor ama peçetedeyken goruluyo neyse çok ince sarimsi ve icin de beyaz cizgiler geciyor yani bissuru geciyor acaba dokume idrar falanmi karisiyo? kadinlara karsi ilgim son seviye

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Bilemyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sürekli yaptığın içindir o, 1 hafta yapma ondan sonra yap bakalım ondan sonra karar ver. Ayrıca beslenme şeklinle alakalı bir durumda olabilir paniğe gerek yok

0|0
    0|0
    • fazla yemiyom açkaliyom hatta kahvalti disinda yemiyom bisi yani elime bosaldigimsa beyaz renk on planda ama pecetede sari

• Önce işe sonra asıl

0|0
    0|0
    • aslinda ben cisim geliyo uaptigimda isemiyom ama yaptiktan sonra arada kalanlari temizlenek için sakliyom

• beniim ki yeşil ben hulkum

0|0
    0|0
  • çükün düşcek

0|0
    0|0
  • Zevk suyuyla bir geliyordur.

0|0
    0|0
    • ya kardes elime bosaliyom beyaz renk hakim ama pecetede sari birde bosalmanin sonlarina dogru sirf şefaf geliyo

• Demekki seninki dolle bir geliyor. Doktara gidebilirsin. Belki sprem sayin azdir. bir test yaptirirsin aklinda suphe kalmaz o zaman

• ya kardes bende zevk suyu geldimi 1-2 damla geliyo siliyom tekrar geliyo tek tek geliyo toplu gelmiyo ondanmi acaba? bazende asiriya kactigimda azcik dolde geliyo ama bosalmiyom

• Sen fazla yasamazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...