Sıla'nın lezbiyen olduğu söyleniyor. Bu konuda hakkında bilgisi olan var mıdır?

Uzun süredir çok kişiden duyduğum bu habere göre Sıla lezbiyenmiş. İlk duyduğumda inanmadım veya inanmak istemedim ama bu haberi çok kişiden duydum ve anlatanlar da anlattıklarından gayet emindi burada fazlaca detay veremeyeceğim. Şöyle bir düşününce Sıla çok güzel bir kadın ama hareketleri, giyim, duruşu, yürüyüşüi aşırı erkeksi. Tabii herkesin özel hayatı,beni ilgilendirmez,saygı duyarım bunun da bilincindeyim.Benimki sadece merak.Bilgisi olan var mı aramızda?

Güncellemeler:
Not:Amacım ayıplamak değil,her halde çok seviyorum kendisini.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ohohoho cok sasirmadim kadin bildigin karadayi gibi duruyo omuzlar falan yarisir yaniama bi yandanda off ne bilim icim almadi pek dusununce ya erkeklerde cok begeniyo bu kadini hayret dogrusu

• Ben de ilk duyduğumda inanamadım sallıyorlar diye düşündüm ama herkes aynı şeyi anlatınca ve yakın korumasıyla da konuştuktan sonra artık emin olacağım sanırım.

• Öncekileri Göster
    • ne anlatti yakin koruma cok merak etti gercekten ve bode sevilisi olan ouncuyu oha boyle seyleri nadil gizleyebiliyolar bi duyuls yayilsa sila biter benceyada artik cok farkliolur cunku kadinokadinsiligina inailmaz vurgu yapiyoyani kiyafeteriyle makyajiyla vs normal hayatinda nadildir bilemem

• Duyduğumda çok şaşırdığım şeyler... Fazlaca detay vermek istemiyorum burada yazamam ama özellikle genç kızlardan hoşlanıyormuş.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sılayla seviştim.

• Bilemiyorum ama yakın korumalığını yapmış olan arkadaşım anlattıklarından gayet emin. Burada yazamayacağım ama.

• Öncekileri Göster
    • sılayı salla da yakın koruma bişeyi benziyordur umarım:(

• evlenmeden olmaz asdghjk

• İzmirde yaşarken erkek arkadaşı vardı,cinsi tercihleri de değişmemiştir sanırım

• Yeni Türkünün solisti, evli barklı adam, gay olduğunu evlendikten sonra itiraf etti.

• farklı durumlarr..

• Evet zaten sonradan kızlardan hoşlanmaya başlamış. Hatta ünlü bir kadın oyuncuyla birlikteliği varmış.

• Nedendir bilinmez güzel ve başarılı hatunlara çamur atmakta üzerimize yok. :)

• sesi ve şarkıları şahane , gerisinden kime ne ?

• Şarkılarını,kendisini çok seviyorum zaten tercihini de saygıyla karşılıyorum.öyleyse de haklı kadın yani bence:)) Son şarkısında da "Ah benim deli 'Goncam' " diyor mesela...

• Öncekileri Göster
    • Tabiiki Sıla'yı dinlemeye devam. Benimki sadece merak, ayıplamak için değil yani yanlış anlaşılmasın.

• yok ya ben zaten öyle düşünenlere mal mal yorum yapanlara sölüyorum , sözüm sana değil yanlış anlaşılmasın (:

• zaten bugun bu konuda fazla yazdım .sıla da lezbıyense daha da bırsey demıyorum

• bir değil iki değil kaç kişiden aynı şeyi duyunca emin olmaya başladım açıkçası neden yakın koruması yalan söylesin ki?

• beni bağlamaz ama güzel hatun

• Olabilir, kendisine sormak lazım..

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben pek inanmadım yaww bana da çok kadınsı geliyor açıkçası kliplerinde falan... :O şaşırdım umarım değildir

• Devamlı ceket pantalon giyiyor kadın yaw bir de o yürümesi maço maço:)

• kimle seviştiği beni ilgilendirmiyor şarkıları güzel

• ee olabilir ne var bunda, pek çoğu saklıyor böyle malzeme yapıyor millet diye

• Türkiye'den Ellen gibi cesur biri çıkmayacak herhade.

• evet bende duymuştum ama seksi bi kadın ben seviyorum onuuu

• Sıktınız iyice ha.

• sevişmem net.

• sılayı tanımam etmem

• Öle bisi varsa ill sirada benim :):)

• ilk defa duydum gercekse dahada dinlemem :o

• Duduysa ilk talibi benim :)))

Yükleniyor...