Biz cinsellikte hep böyle miydik?

Cinsellik bölümündeki sorulara bakıyorum: Eş değiştirme, grup seks, sanal seks ve buna benzer bir sürü şey. Eskiden berimi böyleydikte farkındamı değildik? İnternetmi ortaya çıkardı bütün bunları? 18-20 yaşlarındaki kızı olsun erkeği olsun bu konuları tartışıyorsa vay onların gelecekteki evliliklerine...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya da hep böyleydik aslında? sadece konuşulmuyordu gizli kalıyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o kızlar geleceğin o...ları abicim :) Şimdi kendilerini farklı havalı hissediyorlar ama ilerde kocalarının babalarının suratlarına bakarken yüzleri kızarıcak bilmiyorlar. Devam etsinler..

0|1
    0|0
  • Kuşak atladıkça cinsellik gün yüzüne çıkıyor.Sınır tanımıyorlar artık.

0|2
    0|0
  • bir çoğu evlenemeyecek maalesef o kızların. Erkek evlenir nasılsa.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu olaylar her zaman vardı, eskiyle günümüz arasındaki en büyük fark şunlar;

Eskiden insanlar bu tür şeyleri oldukça gizli saklı tutarlardı ve kolay kolay kimseye anlatamazlardı. Hatta ülkemiz de bile bazı erotik dergiler veya gazetelerde hikayeleri olurdu.

Günümüz de ise insanlar Tv ve İnternet gibi sistemlerle bir çok bilgiye ulaşıyor ve hatta halk arasında artık bazı şeyler normal gelmeye başlıyor.

1980-1990 lar da Avrupa da bir çok genç sokak ortasında öpüşüyor ve çok rahat davrana biliyorken. Aynı tarihlerde ülkemiz de ise gençler neredeyse yan yana yolda yürümeye çekinirler ve gizli saklı buluşurlardı.

Günümüzde ise Avrupa da neredeyse yol ortasında tam anlamıyla cinsel birleşme yaşanırken. Ülkemiz de ise gençler yol ortasında öpüşüyor ve çok samimi bir şekilde dolaşabiliyorlar.

Yani kısacası bu konularda Avrupa dan 10 ila 20 yıl geriden geldiğimizi söyleye biliriz. Bu durum şunu göstermekte; Avrupalının bugün yaptıklarını, bizler bundan 10 ila 20 yıl sonra yolda sokakta göreceğiz veya yapacağız.

Ben bunun doğruluğunu veya yanlışlığını değil, dünle bugünün farkını sizlere paylaşmaya çalıştım.

0|0
    0|0
  • Burada yazan bayan erkek yaş grubuna bak birde genelde savunulan yaşam şekline.Yaş ile alakalı bunu konuşan hayal eden, evlilik , ciddiyet , ait olma gibi durumlara hep salak saçma olarak değerlendirir.Şimdi otuz otuzbeş yaşında nelerin hayalini kurduklarını,özlemle neleri beklediklerini çalıştığım şirkete gel de göstereyim.Bunları kimseyi kınamak için söylemiyorum ama grup falan ne yaw Allah akıl fikir versin.

1|0
    0|0
  • kaşarlıklarını belli ediolar

0|0
    0|1
  • Tüm bunlar aşırı p*rno izlemekten kaynaklanıyor...

0|0
    0|0
  • bir cok kız hayatını yasayacak ve evlenmycek

1|0
    0|0
Yükleniyor...