Kızlık zari dikimi hakkinda fikri olan var mi?

yaptiran var mi? gercekten ise yariyo mu?
ve ben cok cekiniyorum :(
ama zar dikimi yaptrmam lazim. çünkü esim muhtemelen klasik insanlar gibi beni yargilicak bana inanmicak. ve ben kendimi ispatlayamicagim icin bunu yapmaliyim.

Güncellemeler:
soruyu sorduguma pisman oldum. nolur artik asagilayici seyler yazmayın.😢😢😢

0|0
15|39

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan soylemekten iyidir dogruyu soylemek. Sende inanacak ve seni bu sekilde kabul edecek bir es bul kendine diger turlu zaten mutlu olamazsiniz diktirsende.

3|0
    0|0
    • sanirim haklisin: (

• Benim sevdigim kisi ve evlenecegim kisi 4yillik sevgilim, bakire degildi. Onunda kotu bir anisi olmustu senin gibi. Ben ona karsi olmak yerine ona destek oldum. 4 yildir beraberiz ve 2 yil uzak iliski yasamamiza ragmen. Yakinda da evlenecegiz:) Gercekten seven insan sana inanir ve birakmaz. Bence mutlaka soyle evlenecegin kisiye dogrulari. Ona sadakatin sonsuz olsun onu aldatma yeter. Gecmiste olanlar unutulmali.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 38

• Klasik insanlar derken?
    Sizin sadece kızlık zarı genişlemiyor anlaşılan verince.

3|3
    5|2
    • vermedim arkadasim. tecavuze ugradim.
      sorumda kastettgim bu iste. su fikrleriniz var ya sizin , yenim ederim hayat enerjimi aldi götürdü.

• Evlenmene bir iki ay kala yaptırman gerekli.

0|0
    1|0
  • Bu konuda hasas olmama ragmen kabul ederim galiba sonucta senin isteginle degil yani önemli olan da bu benim için

1|0
    0|0
  • "çünkü esim muhtemelen klasik insanlar gibi" şu cümle var ya şu cümle çok tehlikeli bir cümle.

Daha evleneceğin kişiyi tanımıyorsun bile...

1|1
    0|0
  • esine durmu acikliycan.. ulkenın kızlarınjn %90 nı bu durumda jinekolog arkadasım var hemde tanınmıs size yemin ediyorum adam bu ısten ev+ araba ladı 2 senede.. drum oyle fena ki ana kız geliyolar (devlet onune gecemedigi için yasaklama kararı cıkarcak) ama bu ıs merdven altında gene dvm eder..

sen kocanı kandır.. ondan sonra erkeklr soyle de

0|0
    0|0
  • Hiç Bir Yalan Ölümsüz Değildir !

0|0
    0|0
  • Zar nasıl ve ne zaman bozuldu.

0|1
    0|0
    • dort sene önce. bir serefsiz yüzünden 😡

• İtiraf etmen en doğrusu, İleride tecavüzcü şantaj yapabilir veya bir şekilde kocan duyarsa kötü olur.

• Kendini kabullendirmek için bukadar zahmete girme. Bu haltı yiyenler buna müstehaktır. Senin gibi birçok kafın kandırılıyor😪 ben acımıyorum bu konuda erkeklere. Lakin kandırman hoş olmaz. Kusura bakma konuşacaksın. Başta bunları😕

0|0
    0|0
  • Diktirince temiz mi olacaksın. Eşin dediğinden birşeyler saklayarak. Hiç etik değil.

1|0
    1|0
    • biliyorum. ama kimseyle isteyerek seks yapmadim. ve onu tanimiyosun. cok kati bu konuda. bana inanmaz

• ister isteyerek, ister istemeyerek. Gitmiş mi evet. Takıldığın insanların piç olduğunu bilmiyorsan, herşey müstehak.

• Şikayetçi falan oldun mu kardeşim keşke olsaydın ama duyulmasın diye mi olmadın zor psikoloji Allâh yardımcın olsun üzme kendini sende bir sorun yok ben anlat derim seven kabul eder hele ki senin kendinden kaynaklanan bişey değil ama diktirceksen de bişey diyemem.

0|0
    1|0
  • Istanbuldaysan yardımcı olabilirim. Ayrıca seviyorsam zara bakmam aslında

0|0
    2|5
  • eşin senin ne halt oldugunu bilmiyorsa diktirmene gerek yok...

0|0
    0|0
  • ver ver diktir yeni moda yasaklanmalı bu işlem

0|1
    1|0
    • onyargina ve genellemene 😡..
      uff herkes ayni değil bir anlayin ya. bir sorun bakalim bir ogrenin sonra konusun

• sölerim sorarım öğrenirim kimseyi kandırmaya gerek yokki

• Eskiden patlayan toplara sokağın köşesinde amca yama vururdu ya?
    Aynı işlem.

0|0
    3|2
  • Tecavuzemi uğradın da kızlıgını kaybettin yoksa bir anlık zevklemi kaybettin herhlde yadırgayacaksınız normal değil mi sen bir erkek olsa ne düşünürdün soruyorum sana

0|0
    0|0
  • inanılacak bir hikayen var mı?

1|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm ama böyle hikaye ile olmaz

1|0
    0|0
  • hiç yaptırmadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • en dogrusu gercegı anlatman..

0|0
    0|0
  • Peki vijdanin rahat olacakmi yani bununla nasil yasiyacaksin hesabi sorulur ama ayptiginin

1|0
    1|0
    • Kız tecavüze ugramıs bee. Niye vicdanı rahatsız olsun. Aslında ben onun yerinde olsam o tecavüz edeni öldururdum kendi ellerimle.

• o adami tanimiyodum. vllahi sordguma pisman oldum zaten. korkuma bakamiyorum bile goruslere :( bu kadr önyargılı olmayin nolur
      ( teşekkür ederim tutku)

• Birde sana tavsiyem mademnoyle birsey oldu bunu soyleme evlenecegin kisiye her tartismada yuzune vurur

• Mk yiyon yiyon sonra da diktirmeye kalkıyon

1|0
    1|0
  • evlenmeden 1-2 gün önce diktirmen lazım. Çok sancılı bişey değil zaten bir kaç dakika sürüyor.

0|0
    0|0
  • Nedir sorun neye inanmayacak

0|0
    0|0
  • heryer de mümkün aklına takılanı sorabilirsin

0|0
    0|0
  • sen patlaksan sana niye inansın... sen patlak balon alırmısın

1|0
    1|1
  • yariyor ikindefa dikilirken sahit oldum baba doktorda ordan gordum

0|0
    0|0
  • Seninki kaza ile mi gidenlerden

0|0
    0|0
  • Bakire değil misin?

0|0
    0|0
  • Durumu açıkla en doğrusu bu bence

Edit: sevgilim bana böyle gelse ben terk ederdim o ayri

0|0
    0|0
    • neden ama. onun bir sucu yoksa neden birakasin ki

• Haklisin ama işte sürekli aklimda olurdu mutsuz olurdum :(

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• Anlayabilir. Dürüst ol eşine

0|2
    0|0
  • Eşin onunla bununla yatıp bakire arayan biriyse sen tam ona göresin ama adam masumsa inşallah öğrenir senin ne olduğunu

1|4
    1|0
  • yavrum o devir değişti malesefki, düzgün bir dille anlatırsan seni seven adam bunu kabul edecektir. hadi karşındakini kandırıyorsun da kendini nasıl kandıracaksın, Allahı nasıl kandıracaksın. vicdanın rahat edecek mi?

0|1
    1|0
  • Seni bu sekilde kabul edecek insanlarda var. Takma kafana.

0|0
    0|0
    • var ama ben de sevdgim asami istiyorum...
      neyse Saol.

• Onun yerine dürüst davransan ve yaptığının arkasında durmaktan aciz bir zavallı olmaktan kurtulsan?

0|2
    3|0
    • ben kendim bise ypmadim. tecvuze ugradim.
      kendi istegimle hicbir sey yapmadim.
      keske boyle seyler yazcginiza hic yazmasaydiniz
      keşke su soruyu sormasaydim

• anlaticam zaten. onu kandrmanin fikri bile kötü :(
      asil o zamn ona ihanet etmis sayarim kendimi

• Aynen öyle :) Ömür boyu mutluluklar dilerim !

• Niye böyle dusunyosun seni kabul eden öyle kabul etsin sen doğru oll gerisini bırak sen kendinden eminsen o skıntı olduktan snra dha bir sey yasamadysan yanı nefsine hakim olduysan skıntı yoktur senide onun için yargılayıp sana inanmiycaksa yol yakınken donn yarın birgün başına kalkar namus iki bacak arası değildir namus yurektedir delikanlı harbi olmaktadır...

0|0
    0|0
    • umarım o da sen gibu düşünür

• Bence evlenme neden sahte, yalanlar üzerine kurulu bir evlilik yapıyorsun ki , seni herşeyinle seven biriyle evlen :D

0|0
    0|0
  • Zar ile butun olmuyosun diktirmek zorunda degilsin

0|1
    0|1
    • nasıl butun olmuyorum anlamadim?

• Zar ile kendini bagdastirma sen boyle de evlenebilirsin boyle de iyi temiz birisin zarin onemi yok

• Benim bildiğim iki çeşit ameliyat var. birincisi evliliğe bir hafta kala yapılıyor diğeri için süre önemli değil, normal kendi zarın gibi oluyor. googledan baksana. daha net cevap alırsın

0|0
    0|0
  • Aşkım bisikletten düştüm neden inanmıyorsun ya? de belki inanır xdxdx😂😄

0|0
    1|1
    • :) :) çok klasik ol du be :)

• saol.
      basina boylr bir sey gelirse umarim senle dalga gecmezler. çünkü gerçekten kötü oluyo

• Naptn da inanmasn ki

0|0
    0|1
    • tecavüze uğradım. ustu kapali soylemeye calstim. kimse anlamadi. saol sorduğun için

• Hmm :/ uzuldm ya bunu sevdgn adama dersen birakir seni ve senin içinde kotu olur psikolojik olarak :/ ailende duysa facia olur üstünden baya zmn geçmiş belli çaresi arkadaşların da dediği gibi iki uç gün önceden bir doktora diktirmek :/

• Yariyor diye biliyorum
    Klinikten kligine degisiyor o iyi bir doktor bulup indirim yaptirabilirsin. Yapay kan falanda koymuyorlar icine ordaki et parcasini dikiyorlar

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 2 gün once diktiriyorsun

0|0
    0|0
  • Kizligin gitmis neyini ispatlamak istiyosun? Ayrica seni böyle kabul etmeyenle evlenme zaten. Zarini diktirince bakire olmuyosun haberin olsun.

1|4
    2|0
  • Seni kabullenen boyle kabullensin gerek yok dikime hem belli oluyormus icine yapay kan koyup dikiyorlar işte

0|2
    0|0
Yükleniyor...