Erkekler, vajinanın içi nasıl bişey (ne yaşıyosunuzz)?

ilşkiye girenlere sorum nasıl bir yerde siz bu kadar zevk alıyorsunuz

0|1
25

En İyi Erkek Görüşü

• Ya çok zevkli ya. Içinde hissettiğini düşün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Dilini görürebildiğin kadar geriye götür. Doku aynı. Anlarsın.

0|0
    0|0
  • Harbi l*n ne yasiyonuz ben mast. da kolay geliyorum heralde sokunca direk bosalirim korkuyorum😂😂😂

0|1
    0|0
  • Şunu belirtmek isterim ki erkek orgazm anında bir anlık zevk alırken kadın tüm ilişki boyunca zevk alıyor. Nasıl bir yerde siz bu kadar zevk alıyorsunuz demen saçma olmuş...

0|1
    0|0
  • Saniyelik zevk

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı yok yani anlatılmaz

0|0
    0|0
  • Sicacik daracik uvvvv

0|0
    0|0
  • bence vajinanın icine girmek meleselesi değil, bütünlesebilmek, ruhen tatmin yasamak, yoksa vajina dediğin sıcak ve ıslak bir et parcasından ibaret

0|0
    0|0
  • O kadar da zevkli degil. Hemcinslerim çok abaza sadece. Vajinanin içi de sicak ve sulu yani. Sadece iyi hissediyorsun zevk aliyorsun o kadar. Abarttiklari kadar zevkli bisey degil

0|0
    0|0
  • sıcak ve dar olduğu için vede böyle dahada sıkınca kız kendini daralıyo bide sürtünme olunca mükemmel oluyo

0|0
    0|0
  • Sıcak ve gizemli zevk orda değil ama kişinin gönlüyle sevmesinde vucud bahane göz gönülü görüyor oarı burayı değil

0|0
    0|0
  • Bakir olanların çok şey kaçırdığı zevk.
    Sicacik kaygan bir delikte gidip gelmek hiç cikasim gelmiyor penisim o kadar memnun oluyor ki o halimden hic cikasi gelmiyor yuvasından :)

0|0
    0|0
    • peki bakir olan bir erkke bir kere o işi yaptımı hep yapmak ister mii öyle uyuşturucu gibi bişey mi

• Sıcacık Islak Islak böyle :)

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir şey. Anlatılmaz. Sıcak ve ıslak.

0|0
    0|0
  • Hissediyoruz çünkü içinizde ilerleyişini, hele bide dibine dayanıyor ya pöfff 👅💦

0|0
    0|0
  • Kontrol etmek aklıma gelmedi hiç :/

0|0
    0|0
  • ben yapmadım yapmamda günah

0|0
    0|0
  • ben köküne kadar girip beklemeyi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • sıcak jöle gibi

0|0
    0|0
  • açipta içinemi baktik :D
    binlerce zevk hucresinin oldugu bisey iste

0|0
    0|0
  • en derinde kopuyosunn.

0|0
    0|0
  • böyle parmağınla içinde ki herşeyi hisediyorsun kıkırdak ısı ıslaklık koku hele bir de sokmak varya o aşada duran amcayla tüm ısıyı yumuşaklığı hisediyorsu çok güzel bir şey tam bir uyum yazarken bile bir içim kötü oldu asdasdsaasdsadsadsa

0|0
    0|0
  • Bakirim ama yapsam herhalde sürekli isterim

0|0
    0|0
    • Sadece eşimşe yapmak isterim

• maden gibi ^^

0|0
    0|0
  • 9 ay cıkmak için yırtınanlar ömür boyu oraya girtmek için yırtınıyor. D

0|0
    0|0