Penis Büyültücü pompa mı yoksa hap mı daha etkili?

Arkadaşlar hap mı pompa mı daha etkili etkili dediğiniz hangisiy ise bide bildiğiniz ürün varsa nasıl satın alabilirim link v. s atarsanız sevinirim

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri sadece ameliyat etkili.

0|0
    0|0
    • İşi uzmanına danışmak lazım değilmi

• Valla ameliyata yatacak derecede değil :D

• O zaman hiç uğraşma ameliyatla bile 1-2 cm büyür anca zaten

En İyi Erkek Görüşü

• biraz tevrübe görüşü istersen kısaca sana açıklayayım;
    Öncelikle 14 cm br penis normal kabul edilen bir boyutta bir kadının ondan tatmin olmaması senin değil onun sorunu, tabi ön sevişmeyi ayarladıysan birde üstüne teknik olarak pozisyonların tam ise kendinde suç arama hele 14 cm de hiç bulma. Kullanılan haplar kan akışını hızlandırdığı doğru ve gerekli egzsersizler ile okşama, sıvama, çekme gibi hareketler ile ancak 3 ayda 1 cm falan fark eder. o haplar tek başına işe yaramaz. yani sakın kanma. kullanılan vakum pomplara gelince en etkili büyüme sağlayan cihazlar. 8 ay kullandım mereti. sonu. 10. ayda herşey eski halinde 1 cm lik fark sadece. önceleri sana çok büyük bir görsellik ve güç veriyor. 13 cm lik alet bakıyorsun vakum pompta 17 cm olmuş ama hikaye, 2 saat sonra hepsi geri yerine geçiyor. senin anlıyacağın uzatmak ile harcayacağın zamanı sevişme öğrenmeye harca tatmin olmayacak kadın olmaz.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İkiisi de boşuna masraf.

0|0
    0|0
  • Pompa ama profosyonel ürün almalısın. 50 - 100 tl lik değil.

0|1
    0|0
    • Bildiğin var mı kardeşim varsa linkini atarmısın

• Araştır dostum. Pille çalışanlarada aldanma. Online arama sexshoplari gez

• 2800 watt elektrik süpürgesine çektir!!! :D

0|1
    0|0
  • 13 civarı ise bulaşma. Daha düşük ise bence doktora git önce. En iyisini onlae bilir. İşe yarayıp yaramadıklarını.

0|0
    0|0
    • 14 cm de kardo memnun değilim 2 kere sevgilimle birlikte olduk hani boyda değil işlevinde diyorlarda öylede olmuyor tatmin etmediğime inanıyorum

• Sence pompamı hap mı?

• Bilmiyorum. Yerinde olsam doktora danışırım. Kendi başıma iş yapmam bu konuda.

• ikiside fos

0|0
    0|0
  • bende pompa var kullanıyorum uzun süre büyük kalmıyor yani yarım saat falan ama penisi acayip kalınlaştırıyor pek uzamıyı 1 cm faln ama şişince eli dolduruyor bide tam sertlik olmuyor ama pompada yumuşak oluyor penis büyük ama yumuşak

0|0
    0|0
  • elektrik süpürgesi

0|0
    0|0
  • Bende fazlasıyla var

0|0
    0|0
    • Kardeş sendeki fazlalardan banane? sadece bildiğin varsa söyle dedik

• Gergedan

Yükleniyor...