Beni seviyor Mu yoksa Arzuluyor mu nasil Anlarim?

Bir cocuk vr ilk basta hoslandigini soylemisti bir sure konustuk seviyorum seni dedi hersey iyi guzel giderken beni arzuladigini soyledi. Benimle yatmak istiyo acikca belli boyle bir hata yapmam ancak icim aciyo beni seviyo mu yoksa sadece arzuluyo mu nasil Anlarim. Ona Alistim Ozluyorum Sarilmak Istiyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni beğeniyor cinsel yönden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynısıı başıma geldi ve öyle seviyordum ki ama yapmadım.. ne aradı ne sordu.. bunun için gitti.. demekki amacı oydu.. sonra başkasını sevdim.. erkek kız arasında o konu gündeme gelir genelde.. ve şu an sevdiğim adam günahtan sevaptan anlıyor.. beni her konuda önemsiyor, yüzümü güldürüyor.. yani ipleri sağlam tut.. uzaklaş.. özleyip gelirse ümit var demektir.. aramıyorsa kollarına düşmeni bekliyordur.. bazı erkekler için aşk: bedava cinselliktir.. ve unutma önünde pırıl pırıl bir hayat var.. birde onun düşüncesinden kurtulmak için sanalda hoş sohbet ettiğin özellikle karşı cinsten iyi bir arkadaşın olsa yardımcı olur kafa dağıtmana.. burdada öyle iyiler var ama dikkat et tabii..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onu biemem ama seviyorum bahanesiyle yapmakta istiyodu erkeklerin yapmadıgı birşey degil evliligi bekle

0|0
    0|0
    • Ben onun bakislarina Asik oldum Yalanmiydi hepsii

• Olabilir ama hata yapma istedigini verme asla devam edebilirsin evlenene kadar idare edebileceksen bir şey yapmasına izin vermeden mesala seni sakin bir yere cagırırsa gitme

• Aşk yoktur libido vardır.

1|0
    0|0
  • Romantik seks olabilir

0|0
    0|0
  • genelde arzular bu devirde

0|0
    0|0
  • Sevmiyor bence

0|0
    0|0
  • üzgünüm olumsuz yönde etkileri var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gözlerine bakarsan anlarsın, aşkla bakar... ve zaten seven adamda öyle laflar etmez.

0|0
    0|0
  • Cinsellik konusu çabuk açılıyorsa arzuluyordur.
    Seven erkek önem gösterir bu konuya

0|0
    0|0
  • Offff böyle düşündüğünüz için hata yapıyosunuz zaten. Alıştığinz için sarılmak istediğiniz için oluyor hep. Adam kibarca seni s. kmek istiyorum diyor seven böyle der mi?

0|0
    0|0
  • Benimde başıma geldi ayrıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...