Artık bu konulardan sıkıldınız ama ben yinede sormak istiyorum?

kızlar siz böle bişey yaptınızmı acaba? ben aynada kızlık zarımı görebilirim sandım aynı nette okudum gibi yaptım büyük dudakları iki yana çekerek baktım ama biraz acıdı fazlamı çektm bilmiyorum ama sonrasında pembe kan geldi ve bu 2-3 gün devam etti sonra adet oldum. bu kan kızlık zarı kanı oldunu düşünüyorum evli bi arkadaşım bi kaç damla pembe sıvı geldiğini söledi onun ilk bozuldunda. ben çok takmıyorum bu konuyu evleniceğim insan bakire olduğumu anlarmı yinede bozulmuşsa çünkü içine bişey sokmadım sonuçta. Ciddi cevp bekliyorum psikolojim bozuluo bazen hatrladımda ağlıyorum :(

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Nette ne okudunuz bilemiyorum ama ayna yardımı ile rahatlıkla görebilirsiniz zaten. Kızlık zarına gelince bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Zarı zedelemiş olabilirsiniz ancak bu bekaretinizin gittiği anlamına gelmiyor. Kısacası zarınız duruyor, sıkıntı yapmanıza gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sonuçta içien birşey giremdiyse sorun yok.Tırnakların batmış olabilir dudakların bir bölümüne.İkna olamıyorsan muayene ol rahatla.Psikolojin bozulur böyle çünkü.

0|0
    0|0
  • giti gitti tühhh link

0|1
    1|0
  • mantık olarak yaptığınız şeyde kızlık zarınızın bozulma ihtimali yok belki açmaya çalışırken tırnaklarınızın vermiş olduğu hasardan dolayı kanama olmuş olabilir. hem adet görmüşsünüz bu iki olasılık bozulmadığını gösterir yinede uzman bir doktora gidip gerçeği öğrenmenizi sizi rahatlatacaktır.

0|0
    0|0
  • size fazla kurcalamayin bozarsiniz demistik dimi yok yedek parcasinida bulamazsin simdi

0|0
    1|1
  • kızlık zarı dışardan bakmayla görünmez, başka bişey görüyosunuz gördüğünüz şeyin zar olduğunu zannediyosunuz.

0|0
    0|1
  • insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da ... tan gelir demişler

0|0
    0|0
  • sonrasında adet olmuşsun zaten, adet kanı olabilir o. kızlık zarı şeffaftır ama nasıl görmeye çalışıyorsunuz ki? :( hem görüp napıcaksınız :(

0|0
    0|0
    • merak işte bişey göremedim zaten :/

• merak bazen iyi şeyler getirmiyo işte. ama vajinanın dudaklarını açmaya çalışırken tırnaklarından dolayı acımış olabilir. bozulmamış olma durumu daha yüksek ihtimal. sıkma canını.

• doktora gıdersın baktırırsın bosyere aglayıp dövunmenın anlamı yok...

0|0
    0|0
  • sizden çok var mı ya? cidden tıp tarihine geçebilrisiniz bence bu sayısal üstünlükle.

0|0
    0|0
  • vajına duvarlarında catlama olmus oalbılır canım merak etme bakıresın hala

0|0
    0|0
  • kullanmıyoyarsan birşeyi,fazla kurcalamıcan.

0|0
    0|0
  • için rahat olsun ama bir daha yapma derim

0|0
    0|0
  • bak keyfıne içinni açıp bakmayla vajinamı bozulurmuş:)

0|0
    0|0
  • Aynada kızlık zarını görebilirsin. bu cok kolay. sen kızlık zarının hangisi, ve neresi oldugunu bilmediğin için fark edememişsin. ben baktıgımda çok rahat anlayabiliyorum.

Kanayan da kızlık zarından degildir, tahriş etmişsindir sadece.

kızlık zarı, içeriye kalın birşey sokulmasıyla yırtılır, ve öyle pembe 1 -2 damla kan gelmez, bildigin parmagını kesmiş gibi kanar,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey olmamıştır. İlla emin olmak istiyorsan bir jinekologla görüş, en azından içini rahatlatsın.

0|0
    0|0
  • bekaret kanı pembe bozuldu muhtemelen ama tammı yarımmı bunu doktor bilir

1|0
    0|1
    • tam bozulmuşsa napıcam bakarken bozdummu dicem :/

• buna inanabilirde inanmaya bilirde.en doktora gidecen bozulduysa diktirecen en garanti yol bu.sende haklısın evlenceğin insanda

Yükleniyor...