Karşı cinsten olsanız neler yapardınız?

soruyu yalnızca cinsellik olarak algılamayın. Empati kurmak açısından da faydalı olacağını düşünüyorum.

Erkekler eğer kız olsaydınız; veya

Kızlar eğer erkek olsaydınız,

neler yapardınız? nasıl yaşardınız?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Kızlara et parçası gibi yaklaşmazdım,onlara mesafeli olurdum,açık seçik giyenleri görmezden gelmeye çalışırdım.Esprili,sıcak davranan kızlara kşr muamelesi yapmazdım,yakın arkadaşımsa onlara doğru yolu göstermeye çalışırdım.Tek bi kız olması için uğraşırdım hayatımda sevgili olarak.Onunla ciddi olmaya çalışırdım,takılmalık olarak bakmazdım.Para hırsım olmazdı,dolu şeylerle de uğraşmaya çalışırdım,hemcinslerimle Allahtan kitaptan bahsetmeye de çalışırdım.Kız arkadaşımı aşırı kıskanıp,başka kızlara bakacak kadar düşmezdim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok efendi biri olurdum herhalde.

0|1
    0|0
  • çok çapkın hovarda yasardım ben :D

0|1
    0|0
  • Erkek olsam kendimle çıkardım

0|1
    0|0
  • erkekler nasıl yaşıyorsa öyle yaşardım yani ne fark bekliyorsunki sen ne yapardın fark

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım saçlarımı ortadan ikiye ayırıp kafama yapıştırır hafif tütün kolonyası dökerim tamamdır.

0|0
    0|0
  • Serseri bir tip olurdum, çok çekiciler

0|0
    0|2
    • Nasıl yani?Uyuşturucu kullanıp, sürekli kavga eden, saçlarını tuhaf şekillere sokup küfürlü konuşan ve düşük bel pantolon giyen tipler mi çekici?

• ahaha saf..Fahişeye seks yapmaktan ne anlarsın sen demek gibi oldu bu biraz..

• Sktr isine, Saf? seni tanimiyorum seninde beni tanimadigin gibi, bos konusma ve uza.

• O erkek kuvveti ile o öküzün agzini burnunu kirardim.

0|0
    0|0
  • önümden sallananla gurur duymazdım sanırım!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadın olmak zor zanaat ;) hayır herşeyi geçtin bunun annelik olayı var :)

o doğum olayı beni öldürüyor resmen.. Allah Analarımızdan razı olsun :)

Empati olayına gelince.. vallaha erkekler bozulabılırde Biz erkeklerin en buyuk zaafıdır kadınlar.. ben bir bayan olsaydım Erkeklerı parmağımda oynatırdım :)) Zaaflarını kullanırdım:D 1 dediğimi 2 ettirmezdim :D)) oalyın cinsellik boyutuna hıc gırmıyorum gerek yok..

Sonucta su bır gercek ki kadınların zeka sevıyesı erkeklerınkınden 2 kat daha fazla ;) Ve daha kısmetlıler her konuda erkeklere nazaran.. ;)

0|0
    0|0
  • kadın olsam ve bugüne kadar gördüklerimi biliyor olsam asla bir beraberlik yaşayamayacak kadar erkeklere güvensiz olurdum diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Serseri bi tip olmak isteyen birine önce aşık olur sonrada trip atardım:) çok masumlar

0|0
    0|0
  • ben kesın evde kalırdım benı alan olmazdı

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım önüme gelenle yatardım..

0|1
    2|0
  • Kız Olsaydım,Erkek Halime Aşık Olurdum / Saçma oldu demi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...