Erkekler, erkeğin şeyi cinsellikte neden bu kadar önemli?(uzunluk bakımında)?

benim sevgilimin boyu 197 yakınlaşmalarımız oluyor ama şeyi bana küçük geliyor cinsellik olmadı ama küçükk gözüküyorr ereksiyon olsa bileee şimdi uzunluk ciddi anlamda önemlimi?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• onemlı.. cunku kadının haz alması ıcın 8 cm lazım... onemlı spermın rahıme akısı ıcın bebek!
    uzun boy genıs kalıp bu ısler ıcın doğru algılar degıl.. sız sanırım daha once duyduklarınız gorduklerınız karsısında bu düşünceye sahıpsınız..
    soyle bır yırtıverse! veya delıverse!!
    gordugunuz sey ereksıyon halınde degılken olabılır! kadının adam gıbı bır cınsellık ıcın 9 santime ıhtıyacı var.. turkıye ortalaması 12 .. varın artık sız karar verın gerısıne.. ayrıca uzunluktan daha cok kalınlık daha doğru tabır.. baca temızletmeyceksınız..

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Çıplak gördün mü hiç?

0|0
    0|0
  • Türkiye standartları 13,97cm fakat bir kadını mutlu etmek için 7-8 cm yeterli, yok bu bana yetmez der gibi bir halin var fakat vajina girişinden 7cm sonra rahim ağzı var ve penis buraya değdiği zaman sana açı verecek.
    Önemli olan boyu değil işlevi ve onu nasıl kullandığın.

0|0
    0|0
  • Hayır uzunluk önemli değil bunu kullanması önemlidir, çok uzun olursa sizin Rahim duvarına çarpar ve siz acı çekersiniz, Olayın gerçeği budur.

0|0
    0|0
  • bunun karanını sizin vermeniz gerekmez mi bazı bayanların gögüsleri çok küçük bazılarının ise bebek kafası kadar erkek için ne kadar önemli kimi büyük sever kimi küçük hah işte olay sizde bitiyor. uzunluk ne kadar önemli sen söyleyeceksin. gözüme küçük geliyor diyorsun peki tatmin ediyor mu sen söyle.

0|0
    0|0
    • ilşkiye girmedikkk ama yanii böle ne diyimm o boydan o şeyin çıkması hayal kırıklığı gibi bişey oldu

• söledim bilee küçük şeyin var diye bir de hava yapıosundur erkek arkadaşlarına dedim :( ne düşünmüştür bunu dedim diye

• erkekliği ile dalga geçtiğini düşünmüştür. ilerleyen zamanlarda bu senin için bir sorun oluşturabilir. senin kadınlık objelerin ile dalga geçebilir.

• Bunu sana sormalı aslında? Erkek sıkı kadın sever kadın da geniş ve büyük erkek..

0|0
    0|0
  • Önemli olan performans

0|0
    0|0
  • uzun olması senın acından onemlı ama normalde haydar dumene gore 12 cm kadınların zevk almasına yetermıs sen alamıosan 12 dende kuck demekkı :D

0|0
    0|0
  • ve uzun olursu sen icine alamazsan ne yaoacaksin uzun olsa iyi kullanamazsa ne olacak onemli olan islevidir cogu uzman dr oyle diyor

0|0
    0|0
  • içine almadan önemini bilemezsin. Kimine 9 cm de yeter kimine kol girse doymaz. Bu önemi belirliyen sensin. Adamda 197 boy olunca 18 cm ufak gözükür tabi, zencilerin dişlerinin hep beyaz olması gibi :D

0|0
    0|0
  • kalınlık önemli diye biliyorum fakat
    görünüş olarak seni uzun etkilerde olabilir

0|0
    0|0
  • kısa iyidir.. uzun olsa pinokyo gibi içine girer ama sarılamassın.. kısa olunca inlerine kadar gireriz

0|0
    0|0
  • ilişkilerde penis ya da vajina özelliklerinden çok çiftlerin beyinleri daha önemli sağlıklı bir psikolojiye ve en önemlisi cinsellikle ilgili bilgi sahibi olmalılar. Geri kalan şeylerin pek bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • İyi de zevk alamıyosun kücükle?

0|0
    0|0
  • Onemi yok ilk 10 cm kadina zevk veriyir
    İlk 10 cm de zevk siniri var ikerisinde yikki
    Bendeki 18 ama

0|0
    0|0
  • 10 cm üstü ise problem olmaz

0|0
    0|0
  • 2 metre şeyi var az mı geliyor :)

0|0
    0|0
  • kafanda büyüttüğün kadar önemli değil

0|0
    0|0
  • İşlev ve ıcınde kalma suresı önemlı

0|0
    0|0
  • ya ulan nolcak sanki ufakmış büyükmüş. önemli olan boyu değil işlevi

0|0
    0|0
  • önemli ya da önemli değil meselelerinde kesin bir yargı yok. Hoşuna giden türde olanlarla ilgilen.

0|0
    0|0
  • yok onemli degil işlev daha onemli ole dıyolar bende her ıkısıde normal

0|0
    0|0
  • sana 22 cm olması gerekkk

0|0
    0|0
  • Yooo mutluluk nasıl kullandığı ile alakali. Çok. Küçük. Değilse

0|0
    0|0
  • Degil islevi onemli cok uzunu kadina zulmeder

0|0
    0|0
  • Hemde cok onemli

0|0
    0|0
  • haydar amca ne diyonu ne uzunu ne kısası makbul olan içinde fazla kalanı :D

0|0
    0|0
  • önemli bir bakıma en az 11 12 olmalı rn fazlada 20 iyidir

0|0
    0|0
  • boyla ters orantılıymış demek

0|0
    0|0
  • Kızlara sor ;)

0|0
    0|0
  • kalın ve uzun bir yarrrrrak her kadını heyecanlandırır. önemli tabi...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...