Genelde sevisme nekadar surer?

dun gece bir saat ustu sevistim! ve bundan zevk aldim ama baska zamanlarda 10 dakkada sikiliyorum hatta bazen aciyor zevk almadigimda. onun icin saglikli bir seksin nekadar surdugunu merak ediyorum.

0|0
7|41

En İyi Erkek Görüşü

• Araştırmacılar ne diyor?
    Bir araştırmada 34 seks terapisti 3 ve 13 dakikanın cinsel ilişki için en iyi zaman olduğunu belirtiyor. 2005 yılında 1500 çiftin katıldığı araştırmada ise 7 dakikanın ideal olduğu belirlenmişti. En son yapılan araştırmaya göre 3 ila 5 dakika iyi bir seks için yeterli sayılıyor.
    7 mi 5 dakika mı?
    7 dakika mı yoksa 5 dakika mı hangisi daha doğru? Eğer iyi bir seks yaşamınız varsa partnerinizle zaman zaman bu konuda dürüstçe konuşabilirsiniz. Sayılar asla kaliteyi göstermez. Seksin ne kadar uzun sürdüğü önemli. Eğer seksten keyif almıyorsanız herşey çok hızlı gelişiyor olabilir. Hayal kırıklıkları ve dargınlıklardan uzak durarak sorununuzu ele alın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sizin pezformansınıza bağlı canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• sağlıklı bır cınsellıgın suresı olmaz. cunku sure düşünülmez.. kısılerde erken olması veya tatmınsızlıktır sorun.. ıkı kısıde beynen ve bedenen doymuşsa ıdeal suredır o.. turkıye ortalaması toplam 12 dk.. bazıları ıcın bu sure ıskence olabılır bazıları ıcınse tadımlık.. onemlı olan doymak..

0|0
    0|0
    • 12 dakika ne ya

• benim aksi delilim var demedim... ya da söylediğiniz şey yalan yanlışta demedim... istatistik dediniz siz, bende bu istatistiğin raporunu kaynağını gösterirmisiniz dedim... @greeneyes

(yapılan araştırmalar, cinsel ilişki süresinin sanılanın çok daha altında olduğunu ortaya koydu.
      stockholm’de düzenlenen avrupa üroloji birliği (eau) kongresinde sunulan araştırmalar, tatmin sağlayıcı cinsel ilişki süresinin sanılanın çok daha altında olduğunu ortaya koydu.

abd mid-michigan sağlık merkezleri tıbbi direktörü dr. matt rosenberg, “cinsel ilişkinin saatlerce sürmesi gerektiği yönündeki genel kanının aksine, abd ve kanadalı cinsel ilişki terapistlerinin yürüttüğü yeni bir çalışmada, tatmin edici cinsel ilişkinin ortalama 8 ila 15 dakika arasında sürdüğü ortaya koyuldu” dedi.)

Hz. Google'de bu şekilde yazıyor...

• bı cok aktüel dergıde ınternet ortamında bende turkıyedekı ortalamanın bu olduğunu okumuştum.. cok bı genıs zamanım olduğunda arar bulur sızede lınk verırım

• Bir saat olmalı en az.

0|0
    0|0
  • Saglikla vs alakadida yok bunun zamanida yok
    Partnerine bagli bir durum
    Hayvan gibi şey yapionuz sa biraz daha kibar biraz daha nazik ve biraz daha yumusak davransin sana bak bakalim neler oluyor?
    Saatlerce sevisip defalarca orgazm olmazsan gel sıcak şerbet dök üzerime😈 ki şerbetli tatlilari sevmem😍

0|0
    0|0
    • hahaha :D :D ama kimse beni tatmin edemiyor orasi baska. denedim bir cok seyi orgazme olamiyorum sekste. kendim devreye gecersem oluyor tabi ama onun bir manasi kalmiyor iste

• Denk gelmemis malesef sana, daha cok seks yapmak isteyrn tiplere denk gelmisdin demekki
      Beyse sansin doner bir gundedigim gibi biri denk gelir ve ne demek istedigimi anlasin o zaman :)

• bende 2-3 saat sürüyor

1|2
    0|0
  • yapan kişi duz mal bence. Ön sevişme diye bişey var :d onu ne akdar uzun tutar ve dogru yaparsan ilişkin zevkli olur. lütfen öküzlerle yapmayın şunu :D

0|0
    0|0
    • on sevismeye onem gosteriyor baya ama beni tatmin edemiyor ne yazikki :/ ve cok gec bosaliyor onun icin cok suruyor

• millette erken bosalma sorunu var seninki bosalmıyomu sdjsajd :D ne degsik bir adam :D

• :/ :P

• Ön sevişmeyi uZun tutmalısınki seksten zewvk al

0|0
    0|0
  • 1 saat sevişme daha seks yapmadım :)

0|0
    0|0
  • 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0...

0|0
    0|0
  • Artık dayanamıyorum dedikleri zaman seks e geçilir.. bu partnerlere bağlı. Güzel sevisirsen uzun sürer :p

0|0
    1|0
  • 30 - 60 dakika arası, normal bence.

0|0
    0|0
  • ben uzun sürdürmeyi seviyorum
    daha anlamlı ve duygulu oldgnu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • süreyi senin ve partnerinin doyun noktası belirler. Kimisi sok çıkar biter, kimisi çıkarmadan 5 posta atar. Partnerlerin zevk uyumu ve bir birinin hazlarından anlaması çok önemli bunun için.

0|0
    0|0
  • seks yapana kadar sewişebilirsin zevk alırsın seks yaptıgında boşalırsan sen bittin demektir bir sogukluk olur

0|0
    0|0
  • benim en az 30 dakika - normalde 1-1,5 saat
    eğer sıkılıyorsan ve acıyorsa da ıslanmamışsındır ondandır.

0|0
    0|0
  • 4-5 saat

0|0
    0|0
  • Yarım saat idealdir benxe

0|0
    0|0
  • senin performansına bağlı bişey zaman meselesi yormamak yorulmamak lazım başlamayı ve bitirmeyi bilmek lazım

0|0
    0|0
  • 3 saat bende öyle

0|0
    0|1
  • 10-20 dakika arası kafi.

0|0
    0|0
  • kişilere bağlı

0|0
    0|0
  • 3 dk :D

0|0
    0|0
  • Karsindaki partnerine gore degisor bu bazen 10 dakika bazen 1 saat

0|0
    0|0
  • Farklılık gösterir. demekki sana Önsevişmesiyle sonrasıyla mutlu sonuyla en az 1 saat lazım.

0|0
    0|0
  • tek başına mı seviştin :D

0|0
    0|0
  • genelı bılmem benımkı baya uzun suruyor.

0|0
    0|0
  • sabaha kadar

0|0
    0|0
  • Mutlu eden süre. Neyse. o. kadar sürmesi. Normal

0|0
    0|0
  • Bir insanla uzun uzun sevişiyorsan bundan zevk aldığındandır.

0|0
    0|0
  • 10 dakka da noluyon :):)

0|0
    0|0
  • 1 saat iyi bir zaman. sevişme bu kadarsa artık ilersi kaç saat olur. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana kalirsa bir omur boyu ama normalde bir 2 saati bulur ciftler cok doyumsuzsa

0|1
    0|0
  • Hic bıkmadan saatlerce :)

0|0
    0|0
  • belki de 10 dakika sürdüğünde canın tam anlamıyla istemiyodur? baksana 1 saat potansiyelin var

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum prof degilim bu konuda 😆😆😆

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir o ama

0|0
    0|0
  • Bu süre işini bilen bir erkeğe göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...