Bakire olmayan bu kızlara nefret neden?

Şimdi, adam bakirdir, bakire kız istiyordur o adama saygı duyuyorum.

Bir de bakir olmayıp da bakire kız arayışına girenler var, onlara saygı duymuyorum ama kız onu kabul ediyorsa beni ilgilendirmez...

Ama olay bu değil, sen bakire olmayan kızla evlenmek istemezsin, tamam. Kimse zorlamıyor...

Ya bir de bakire olmayan kızdan nefret etme durumu var bu ülkede... Bu neden? Kız adama diyor ki, evlenmek istemiyorum zaten seninle ama adam hala o kızı küfürlerle, hakaretlerle aşağılıyor.

Eminim denk gelmişsiniz, bunun nedeni ne? O kız zorla benimle evlen demiyor ki neyin asabiyeti bu?

0|0
6|26

En İyi Kız Görüşü

• Cevaplara bakıyorum da bu erkeklerden gelen tepkiler hayretlik yahu. Kendi bedeniyle kendi kararıyla kadınları yargılayacak. Saygı duymayı öğrenin azıcık, size ne insanların kararından ? Öyle konuşuyorsunuz ki , sanki bulunmayan hint kumaşısınız. Sanki her Türk kızı Türk erkeği ile evlenmek zorunda. Bi siz varsınız dünyada. Hakikaten hayret bişey ya.

0|1
    0|1
    • Ben bakireyim ve asla bir Türk erkeğiyle evlenmeyi düşünmüyorum. Adamların iliklerine kadar işlemiş bekaret mevzusu... Benimle çoğu seve seve evlenir... Ama aslında benimle değil, zarımla evlenirler. Kısmetse zarım varmış yokmuş takmayan bir Avrupalıyla evleneceğim

Erkekler Ne Diyor 26

• her insan yasamindan sorumludur.. her insan kararlarini kendisi veriyor kendisi belirliyor..

simdi söyle bisey var bi kac arkadas yorum yapmis.. bakire olmayan bi insan ha 1 kisiyle yatmis ha 100 kisiyle yatmis bunun ne önemi var?

sonucta 1 kisiylede yatmis olsa inanmicaksiniz.. eee onu gecin bikere..

bence her insan hata yapar bu böyledir.. ama bakire degil diye o insani ayri yargilamak yada hakkinda kötü konusmak o hic hos bisey degil..

simdi sonucta erkekler o kizlarla yatmasa kizlarda bakire kalir..

eee erkekler kizlari o duruma getiriyor.. kizlar ne yapsin?

hicmi bi erkek kiza ya bisey olmaz korkma felan filan demedi? hicmi bi erkek kiza senle evlencem diyip kandirip o kizdan faydalanmadi?

herkez özgürce istedigini yapsin.. her insan kendinin sahibidir..

1|0
    0|0
  • Birinle görüşürken bekaret kontrolü yapmadığımıza göre, nefret söz konusu nasıl olacak. Söz ve davranışların için nefret eden varsa onlarda bakire olmadığın için değildir. Kaldıki söz ve davranışların ters gelse bile sırf insan olduğun için hoşgörümüz vardır.

0|0
    0|0
    • Hayır, ortada hiçbir şey yok adam gelip başlık açıyor bakire olmayan kızlar ne bilmem ne onları alan adamlr ne bilmem ne diye... Bu sitede bile pek çok kez şahit oldum.

• haklısın kuzum

...

1|0
    0|1
  • ben bakirim , bakire isterim en doğal hakkım.. erkkeler adam olsun kızlarda akıllı olsun orta yol bulunur, hak ettiğini hak edersin..

3|1
    1|0
  • nefes almayı bile haketmıyolar benim gözümde.

1|0
    4|0
  • 2. el az kullanılmış moda şimdi yıpratmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Sor bakalım: Bakire olmayan kızlardan nefret eden erkeklerin kaçı bakir? Ben bakir bir erkek değilim, evleneceğim bayanın bakire olmasını bekleyemem.

1|0
    0|0
  • erkeğin bakirliğiyle kadının bakireliği farklıdır bunu ayıralım lütfen

0|1
    6|0
    • Nedenmiş o? Hangi biyolojik temele dayandırıyorsun, açıklasana bunu bi ?

• Bakire olmayan bir kız arkadaşımı sevgilisi 3 yılın sonunda vakit evlilik vakti olunca terk etti. Ve bakire sandığı ama özünde esaslı çapkınlardan olan bir kızla evlendi. Ve o evlendiği kıza papatyalar gönderiyormuş "sen bu papatyalar kadar temizsin" yazılı notla...

Dürüst olan kız terk edildi, kandıran kız kıymetli oldu... Buna şahit oldum ve bu anlattığım hiç de az yaşanmıyor bu ülkede.

• haklısın her çapkınn mutlakaa temiz duygularla evlendiğini sanan bir çapkınla evlenir

• toplumsal baskı sanki namus o 2 damla kan ve zar demek cooook zarı yerinde namussuz kız gördük tam kasar olan :)

1|0
    0|1
  • haklısınız ... ...

0|0
    0|0
  • bakir olmayıp ta bakire isteyenin mk zaten ben

2|0
    0|0
  • bakireyiğin kaybetme şekli önemli bence

kimileri vardır evlenmiş ayrılmışlar

veya zorla bozulmuş bunlar tamam ama

niyeti kötü bir kız zevk için ilerisini düşünmeden

bozdurmuşsa tercih edilmez bence

0|0
    1|0
  • iki bilinmeyeli denklem gibi birşey bu çözmesi biraz zor

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kız, bence diktirsin... böylece hiçbir sorun kalmıyor...

0|0
    0|0
    • Dürüst olmak gerekirse diktirmeye karşıyım... Ama öyle iğrenç adamlar görüyorum ki onlara diktirmiş kız müstehak

• ben bakirelerden nefret eder duruma geldim

0|0
    0|0
  • gerizekalılık işte

0|0
    0|0
  • ben ayrım yapmam sonuçta hepimiz insanız...

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kiz candır:), uğraştırmayın bizi

0|0
    0|1
  • öyle bi nefret yok

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir kızın canını yakmadım istedikleri halde yapmadım bakire istemek hakkım...

0|0
    0|0
  • belkide onlar kadar sınırları aşacak cesaretimiz olmadığından...

2|0
    0|0
  • açıkcası s.kmde olmaz kufur de etmem kullanır atarım evlenme söz konusu olamaz eğer seversem değer verirsem bakire olup olmadığına bakmam durum bu :)

0|0
    1|0
    • O da seni kullanıp atmış olur :). Sorun yok düşüncende

• Karşılıklı ihtiyaçlarınızı gideriyorsunuz.

• aynn sen napıyosun

• sırf kızın bakireliği bozulmasın diye yapmadım (3- 4 farklı )

sen yapmassan yapan olur dediler çok aptallık mı yaptım bilmem

0|0
    0|0
  • bakire olmayan degil 1 kere ilişkiye girip ardı arkası kesilmeden 3-5 kişiyle daha kişiyle yatana nefret bu

0|0
    0|0
    • Yattığı adamların rızası varsa, bu kimi ne ilgilendiriyor? Kız ha 1 adamla yatmış ha 10... Her yattığı adamın rızası var, ortada zorlama yok. Hayat onların hayatı, bu nefret niye başkasının tercihlerine? Senin alnına silah dayamıyor ki benimle yat ya da evlen diye

• tecavüz konusu ayrı diyorum anlamıyorsun biz anlasamıcaz.

Erkege tecavüz duydun mu? 1 kere vardı afrika bir ülkesinde. baska yok.

Ama kadına var neden ? cunku bir erkek su kadınla birlikte olucam deyip onu alamyor. anladın mı?

ama bir kadın su erkekle birlikte olucam deyince alır. neyse anlaşamıcaz bye

• Kadınların da alamadığı adamlar var.. Ben buna pek çok kez de şahit oldum... Selametle.

• O bakire olmayan kızların büyük çoğunluğu bendini yıkmış baraj suyu gibi o pipi senin bu pipi benim kucaktan kucağa gezmeseler bu önyargı da oluşmayacak ama yok artık eskisi gibi skor tutan erkekler değil sadece yok üç kızla yattım yok 5 kızla yattım diyerekten. Sıra kızlara geldi cinsellik kategorisinde pipi beğenmiyorlar o kadar görmüş geçirilmişler ki artık. (Skor peşinde koşmayan hatunları tenzih ederim. )

1|2
    0|0
    • Skor peşinde koşarken beraber olduğu adamların rızası varsa bu işe, bu nefret neden?

Ayrıca bu zamanda penis hakkında fikir sahibi olmak için ilişki yaşamaya gerek yok. Her yer büyük penis hakkında yazılar dolu... Kapalı arkadaşlarım bile hangi penisi kadınlar daha çok seviyor, biliyor.

• başkasının altına yatıp onun altına yatmamışlığın , çekememezliğinin verdiği hasetlik duygusu .

0|0
    2|1
    • Çok ilginç ya... Bak, kız bakire değildir, adamı da bir şeylere zorluyordur anlarım... Ama kızın adamla alakası yok.. Adam ona küfür etme ihtiyacı duyuyor

• Saksağını da dümbeleğini de al da git, egoist canlı :) Hadi selametle.

• :) kim egoist be kominist der gibi sen hiç tanısan seversin sözünü duymadınmı :) :) hadi iyi akşamlar masum canlı

Kızlar Ne Diyor 5

• zina etmiş bir erkek zina etmiş bir kadınlar , zina eden kadında zina eden erkekle ancak evlenir .. ayet ortada ğer inanıyorsan uygula , dediklerin bunun aynısı .. sen nasılsan eşinde öyle olmalı ve seçmelisin , her iki tarafa haksızlık bu... Kızların şansı yok malesef bir defa yaptımı damga vuruluyor , erkek tövbe ediyor vs. sorun olmuyor.. odnan kızlar çok çok dikat edilmesi lazım...

1|1
    0|0
    • Bence kızların dikkat etmesiyle çözülecek bir sorun değil.. Kızlar bakire olsunlar ya da olmasınlar artık bu saçmalığa dur demeli. Erkek bakir de olsa bakir olmasa da aynı değerde. Ama kızlara zarına göre değer biçiyorlar. Ve bakire olmayan kızları inanılmaz derecede dışlıyorlar. Bakir olmayan erkeklerinse sırtı sıvazlanıyor... Bence bu adamlara "SANA NE" demeliyiz.

• Dinimiz erkeği erkek yapan da namusudur diyor... Ah bu toplum, neyse :).

• siz erkekler namuslu olun ki , eşleriinzde öyle olsun .. hadisi şeriftir bu , iş erkekte bitiyor masum değiller , akılları nerede belli , erkekelr böyle diye kızlarda öyle olamaz işte ... herkes kendini koruyacak SONUNDA ATEŞ VAR !

• birak klavye delikanlilarini kendi haline :D. egleniyor garipler.

0|0
    0|0
  • 'Kızlar kınandığı gibi yatan erkekleri de kınamak lazım'

niye bir insanı yaptığı seçimden dolayı kınıyorsun ki? erkek veya kadın farketmez bu. o yasamak istiyordur yasar. ve kimsenin günah falan diye birini kınamaya hakkı yok. o senin inancında günah olabilir ve kimse seninle aynı inançta olmak zorunda da değil.

0|0
    0|0
    • :(( buhuu dostum nereye takıldın ya... Sadece şunu diyeyim.. Bakir olmadığı halde bakire olmayan kızları yerden yere vuranların olduğu yerde, BIRAK bakire kızlar bakir olmayan erkekleri kınasın...

Mantığına saygım var, çok haklısın... Ama ne olursun bu ülkedeki adaletsizliği bir göz önünde bulundur.

• Anladım arkadaşım. Dediklerine de katılıyorum. Çok haklısın ama benim amacım siz öyle zırvalarsanız alacağınız cevap bu olur gibi bir şey =)

• anladım :)

• Bende bir insanım diyorum ve noktayı koyuyorum .

1|0
    0|0
  • yani toplumda o sorun var , olmaynlar hor görülüyor ... herkes kendi gibi birini bulması lazım işin özü bu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...