Kızlık zarı görülür mü?

Kızlık zarı görülürmü bunu çok merak ediyorum . Bir kız zarını görebilir mi?

Güncellemeler:

Yorumlar için tesekkürlerde nasıl anlayacağım ki zar olduğunu ?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Görünmez güzelim zar dediğin öyle cinsel organın içindeki kanalı kapatan bir kapak değil :) Jinekolog araç olmadan göremez onu. Bakmayı deneyipte bir anda hokus pokus yapma kendine :) Daha zevkli yöntemlerle de varlığını görürsün bir varmış bir yokmuş misali :D

0|0
    0|1
  • ayna yardımıyla görebilirsinn

0|0
    1|0
  • görünce haber ver

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geçip önece bacaklarını sonra da cinsel organını aç...oradan sana el sallıyor olacak :))

0|0
    0|0
  • kedi seyini görmüs yara zannetmis sende dikkat et zar zannetme

0|0
    0|1
  • göriyim derken yırtmada :)))

0|0
    0|0
  • gorulur tabı doktor nasıl goruyor sence:)

0|1
    0|0
  • Bence cok merak ediyorsan biran önce gör :))) zanlımca az bi zaman sora göremiceksin :D

0|1
    0|1
  • görülür ama kendi kendine zordur...

0|0
    0|0
  • internetten şimdi baktım gördüm, ilk defa, daha önce niye akıl edemedim sanki :) vücuda ait bir incecik deri, mukoza. hem de nasıl kenarlara yapışmış, ortası da delik, adet için heralde. vayy be :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• xD ben görüodum 16-17 yaşlarda aynanın karşısına oturur saatlerce kendimi incelerdim o dönemlerde görmüşlüğüm var ...tabi kısa bisüre sonra görememeye başladım...ve anladımki çok merk etmek ii değilmiş :)

6|2
    0|0
  • boşa yorma kendini kızlık zarı çeşit çeşittir tam vajinanın ağzındada olabilir ki böyleyse fazla uğraşma açıyım aralıyım geridemi derken yırtılabilir.ama tam tersi en geridede olabilir sadece doğumdada bozulabilir sen asla göremezsin.o yüzden kafanı niye buna taktın.takma çık gez keyfine bak.

0|0
    0|0
  • Ben görmesinler diye üstünü örtüyorum ...

0|1
    0|0
  • Göremezsin .. Zorlama Hani görsen neye benzetip de he bu diyeceksin..

Rahat bırak zarı

0|0
    0|0
  • ilginc bir soru gorup napıcan onuda ayrıetten merak ediyorrum.. yerinde duruyor diyemi bakıyorsun

0|1
    0|0
  • Rahat dur =)

0|0
    0|0
  • Doğru açıdan bakılırsa görülebilir.. Zarın yapısını bilmek gerekir seçebilmek için..

0|0
    0|0
  • gözle görülmez bir yerde gizli bence o

0|0
    0|0
  • İnternetten resimlere baksana orda nasıl gözüktüğü görülüyor sende ona göre karar verirsin işte herşeyi hazır bekliyorsun araştır biraz

1|0
    0|0
  • Görülüyor ama dikkat et kendi kendini bozma

0|0
    0|0
  • işin ehli yani jinekologlar kadın doğum uzmanları ve ebeler bakarsa görebilir normal bir insan ne anlasın kızlık zarından

0|0
    0|0
Yükleniyor...