Lezbiyen miyim acaba😢😨😟😳?

Hayatımda platoniklerim hep erkekti. Ama güzel bir kız (hele de göğüs) görünce bir yutkunuyorum. çünkü göğüslerim çok küçük. Regl dönemlerime yaklaştığımda da değişik rüyalar ya da kabuslar görebiliyorum. güzel bir göğüs de yalamak istemiyo değilim. AMA Bİ KIZLA seks YAPMA FİKRİ BİLE BENİ İNTİHARA TEŞEBBÜSLÜYO😨!!. Lebiyen miyim, psikopat mıyım, hasta mıyım, sapık mıyım? bütün görüşlere açığım.

• kesin lezbien
    27% (13)19% (11)22% (24)Oy Ver
  • sapık
    10% (5)7% (4)8% (9)Oy Ver
  • psikopat
    2% (1)3% (2)3% (3)Oy Ver
  • hasta
    6% (3)10% (6)8% (9)Oy Ver
  • azgın bir bakire
    55% (27)61% (36)59% (63)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• sende küçük göğüslerinden dolayı bir kuruntu var. Bunun nasıl bir his olduğunu bilemem ama, kadınların vücutları erkeklerin birbirlerini gördüğü kadar iğrenç gelmez. Yani kadın ile ilişkiye girdiğini düşünüp tiksinmeyen her kadın lezbiyen değildir. Ki gördüğüm kadarıyla bir kadın ile seks yapma fikri sana uçuk kaçık bir sapıklık gibi geliyor bu da senin normal bir hetero kızışmış bir de ergen olduğunu kanıtlıyor ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değilsin sadece göğüslerini küçük olduğu için kadınsı vücutları özel bir hayranlığın var ve daha ergenliği tam atlatamamissin duyguların hormonlarin karman çorman olmuş. Senin duyduğun sadece hayranlık.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Freud'a göre her erkeğin içinde bir kadın, her kadının da içinde bir erkek var. Geri kalanı da tabu..

1|0
    0|0
  • En mantıklı olaraktan e geldi bana hormonlar Vücudu ele geçirmiş cinsel obje olarak heryere salça olma durumu gibi geldi :D

0|0
    0|0
  • Bende bir ara erkekleri seviyodum ama ergenliğe ilk girişimde... somradan geçti artık erkeklerden nefret ediyom. Kızların hepsi güzel geliyo aşığım kızlara

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • kesin lezsin

0|0
    0|0
  • Nesin sen!

1|0
    0|0
  • abazasın bu yaslarda normaldır :D

0|0
    0|0
  • hastasın

0|0
    0|0
  • Biseksüel olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • erkekleri hiç arzuluyor musun

0|0
    0|0
    • arzuladığım her platoniğim erkek. sadece bazen kadınları yaladığımı görüyorum rüyamda ve şu göğüs işi işte.

• büyüt bari :D

0|0
    0|0
  • Eminimki e sikkisin

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe bacı nereden cıkardın.

0|0
    0|0
  • Bircak kadinda gogus tutkusu oluyor burazda meraktan senin olayin kadin gogsu bide biraz daha estetik ic giciklatici ondanda olabilir bende kadinda en cok gogus severim tutukum bu buyuk goguslerw ayri bir ilgim var yani gogus sevilen bisey 😊 senin cok mu kucuj?

0|0
    0|0
    • kısmen evet

• Gorebilme sansimiz oluyo mu? Hani tutkun ondan mi degil mi deye bir yorum yapacaktim. hic kendi goguslerinin disinda birinin goguslerine dokundunmu ya da gordun mu belki sandigin gibi olmayacaktir bu tutkundan vazgececeksindir

• Çocukla tanışmamışsın onun tadını alsan başka şey aklına gelmez azgınsın

1|0
    0|0
  • kesin bişeysin çözemedim

0|0
    0|0
  • Azgin teke. Ahdhdh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lezo olma yolunda ilerliyorsun gule gule ✋

0|0