• Sor
  • Bence

Sevgilimin içine giremiyorum hepsini alamıyor , neden canı acıyor?

Bugün ilk kez sevgilimle ilişkiye girdik , daha onceki tecrubelerımden on sevısmeyı de cok uzun tuttuk , sevgilimde bakire değil ve ben misyoner pozisyonunda dizlerini geri bukup kokune kadar gırmeye calıstım ama benı uzerınden atmaya calıstı canının cok acıdıgını soyledı , bende bir avucumu aletimin dibinden tutup diğer kısmı ile girmeye çalışıp orgazm olduk . Kadınlar 21-22 cm vajinalarına rahatca girebileceiğini okumuştum ama maalesef olmadı . acaba başka nedenlerıde varmıdır .yoksa gercekten 21-22 cm dsorun oluyor mu . daha once ılıskıye gırdıgımde on sevısmeyı uzun tutmadıgımda problem yasıyordum ama bu kez uzun da tuttum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bi suru kiz arkadasim oldu 17 cm zor aldilar.oda on sevisme ve masajla baslamama ragmen zor sevistik.sen bide pozisyon degis domaltip yapmayi dene.ise yarayabilir ama isin zor.

• tavsiyene uyacagım . demekkı herkeste oluyor

• Kizlar hep buyuk hayal ederde is almaya gelince hayaldi gercek oldu buda bana agir oldu derrr.

Kızlar Ne Diyor 7

• yuh bea yuh , o kadar olur mu ya ben istemem öyle adam .D

• kişiye gore değişiklik gösterir bu , rusyada bir kız arkadaşım oldu ve bu durumdan cok memnundu ve baska kız arkadaslarına bu durumu anlattıgını ve benı merak ettıklerını solemıstı .

• Öncekileri Göster
    • yarak diyen ağzını yerim :D

• Ohaa :D

• pitonmu beslıyorsunuz aga :D

• E birak da cani acisin yani. Sen dene kendine 22 cm sokmayi bi.

• gözüm korktu :D

• 22 cm olanlar hiç zevk vermez

• haha :D

• Öncekileri Göster
    • Haha :D iyi yaşasin o zaman bişey demedim :D

• arti vermeyi unutmuşum. :P

• nereye saklıon onu :D

• link at inanalım nerden bilecez :DD

• ne linki atacam ya internete yuklucem aletımı . inandırmak zorunda degılım ama cok ıstersen foto yollarım . amacım sadece arkadasların varsa tavsıyelerı bana onermelerını istiyorum .

• Öncekileri Göster
    • gormuşundur :D

• san bi link atıym diycem de bağımlısı olursun sonra psikolojin bozulur :)

• 21 22 cm olduğuna eminmisin :O

• yaklasık olarak 2.5 avuc ıle kavrıyorum tumunu . asagı yukarı da o kadar yapıyor dıye dusunuyorum .

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım sevgilinin üzerıne uzanacaksın penisinin baş kısmını yerleştır ve sevişirken zaten yavaş yavaş gevşeyecek hepsini alacaktır emın ol.direkt olarak hepsnı sokmak için uğraşma.

• seneryoyuda uzun tutumuşsun . alakasız . :)) dipsiz kuyudur bahsettigin ne salarsan gider ama dibini bulamazsın :))

• he 1 cm dese link at demezsiniz 1 cm de az bulnur inanması zordur

• benmde o kadar gayet rahat alıyorlar dostum.yavasca alıstırmayı deneyin bi kaç kez yavas yavas gir alıştır derim bir sure sonra acı duymaz :)

• sen naptın ya 22 mi :D bence o korkmuştur ilkkez oluyorsa o yzdenn..

• Arkadaşım bir anda ata benzettim senin bu durumunu .d

Yükleniyor...