Cem Adrian şöyle, böyle; hayır size ne?

Adam albüm kapağına kendiyle öpüşen bir fotoğraf koydu diye almadığı tepki kalmadı..Bunun üzerine Cem Adrian;

Albümümün içeriği yalnızlıkla ilgili.. Ne yani diğer ünlüler gibi yakışıklılığımı gösterecek fotoğraf mı çekseydim? Albüm içeriği ilgili olmasına dikkat ediyorum..

Albüm kapağınıza ilişkin birtakım yorumlar, yakıştırmalar gelecektir farkındasınız değil mi?

- Eşcinsel olup olmadığım gibi mi? Bence insanların böyle sorular sormayacak duruma gelmeleri lazım artık! Özel hayatımı kimsenin ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Ben bir müzisyenim hepsi bu. Ayrıca çağrıştırsın yani sorun yok! Bir de şöyle bir şey var tabii, kadın sesiyle de şarkı söyleyen bir adam hakkında böyle bir yakıştırma çıkmaması mümkün mü?

Kısacası adam şarkısını çok güzel söylüyor.. Gay olması, eşcinsel olması kimi ne ilgilendirir? Nikahınıza mı alacaksınız adamı? Adam sesi çok güçlü bir sanatçı..

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• Hey soruna 5 yıldız. Cem Adrian'ın sesini geçtim. Sözler yok mu sözler Örneğin ''Bana ne yaptın çocuk'' bu sözleri kim böyle yazabilir?Duygusuna, ifadesine kendinden geçmesine bayılıyorum. Dediğin gibi album kapağında yalnızlığı ile başbaşa kalma konusu var.

Ayrıca hakkında bir kaç rivayet daha duydum ama bunu burda söylemem. Sana söylerim özelden.

2|0
    0|0
    • Bana'da söyleyebilir misin?

• Bekliyorum özelden :) link şu anda onu dinliyorum zaten.. Adam insanın içine dokunuyor ya... Bu arada özelden bekliyorum:)

• bana söyler misin o duyduklarını özelden mesaj atamadım size yeni olduğum için. öğrenmek isteme sebebimi açoklamıştım. burada kısaca yazayım "hoşlandığım çocuk cem adriana hasta" onun eşcinsel olma olasılığından dolayı beni ilgilendiyor. internet sitelerinde ileri geri cem adrian dinleyen erkekler hakkında atıp tutmuşlar. duyduklarını bana da yazarsan çok sevinirim :(((

Erkekler Ne Diyor 13

• Cem Adrian müthiş bir ses ve bu ülkenin bence sanatsal olarak en değerli isimlerinden birisi , cinsel kimliği ne olursa olsun bu kimseyi ilgilendirmez , bence adama gay v.b şeyler söyleyen insanlar cem kadar yürekli olamayan içinde yaşadıklarını korktukları için dışa yansıtamayan insanlardır..

1|0
    0|1
    • Ben bu yorumu artılarım. Adam gerçekten mühtiş bir ses.. Gay olduğuna dahil kesin bilgiler yok, adam kendiyle öpüşen bir kapak fotosu yaptı diye eşcinsel dediler. Bence çok anlamlı bir fotoğraftı.. Yalnızlığı anlatıyor adam sonuçta..

• Türkiye Ajdar gibilerinin değerini bilmeye devam etsin..

• serdarlar , handeler ,demetler türk popunu topla bir Cem Adrian etmez ..

• hani birşeyler eleştirilecek ya

hani herkes her konuda duayen ya

ondan eleştirirler

saçmalıyorlar işte :S

1|0
    1|1
    • Aynen halk olarak dedikodu kazanı gibiyiz.

• Çok doğru diyorsun arkadaşım çok..

• keşke doğrularım bir işe yarasa :)

ayrıca cem adrianıda beğenirim ses yeternek allah nazarlardan korusun

• Onunla ayni sehirde yaşamaktan nefret ediyorum.

1|1
    3|1
    • Seyyy.. Yani ozel hayatı bizi ilgilendirmez. Cok kaliteli bir sanatci, iyi ki Ankara'da. Şarkılarını cok seviyorum. Hatta mutlu yillar şarkısına bitiyorum. Hayatta tanidigim en iyi müzisyen bence.

=(

• Hadi lan ordan... Neyse gorusuruz sonra zaten.

• helal sana çikolata ama bizim insanlarımı ön yargılı olduğu için kesip atarlar

2|0
    0|1
  • Tamam çikolata sakin ol kim kötülemiş :D

1|0
    1|1
  • cem adrian'ı bu sitede duymuştum. B.Ersoy'un eski eşi sanıyordum ilk duyduğumda o aklıma geldi şimdi.

Sonuçta bizi ilgilendiren bir durum yok ancak şöyle bir durum var PR amaçlı hareketler bunlar sansasyon yaratmak için yapılıyor, millet meraklı başkasının uçkuruna onlar da bunu biliyor ve kullanıyor. Bu iş dünyanın her yerinde böyle

0|0
    0|0
  • ben bu adamı burada duydum cidden. bir ara b. ersoy un eski eşi olan sanıyordum ki o adlermiş. nedir bu kadar abartılan anlamadım. bunun gibi zibil gibi var

hem dediğin doğru bize ne adam ister gay olur ne isterse olur. müziğinden zevk alan dinlesin, heralde evlenme hayalleriyle dinleyenler var onlara dokundu sidşlfisdlfişsdlf

0|0
    0|0
    • Aynen. Ki kesin eşcinsel diye bir konu yok kapak ftoğrafından öyle diyorlar adama.

• guzel kapak olmus, begendim. kimseyi ilgilendirmez, iki yuzluluge hic gere yok...

1|0
    0|1
  • Hayır yani bize ne ? Nikahımıza mı alıcaz auw.

2|0
    0|1
  • cem adrian i*netormuymuş :/

1|1
    1|0
  • cem adrian kım ya bilmiyorum alakam yok ama bak gaymıs senden de öğrenmiş oldum

1|1
    1|0
  • çok haklısın gay sa değil se bana ne ben dinler geçerim.

1|0
    0|1
  • eşcinsel olduğunu şimdi öğrendim :D soruya gelirsek evet banane herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
    • ya değil adam eşcinselim demiyor adamı bu yüzden yargılamaya kimsenin hakkı yok..

• birilerine kötü damga yapıştırmakta milletimizden iyisi yoktur malesef

Kızlar Ne Diyor 11

• Cem Adrian şöyle, böyle.

1|3
    2|0
  • Adamı sevmiyorum açıkçası ama, ses telleri tam 7 oktavdır kendisinin..Bizler, en fazla 1,5 - 2,5 civarında kullanabiliriz.. O yüzden bulunmaz nimet.

Ama sadece 4,5 oktavını kullanabiliyor..

Dünya'da oktav bakımından en ünlü kişisi Yma Sumac bile 5 oktav sesini kullanarak efsane haline geldi.. ki bunlar hiç normal durumlar değil, hayret verici ve doğaüstü olaylar..

1|0
    0|0
    • Çok doğru 7 oktav sesi var ve sesini kadın sesi olarak bile çıkarabiliyor. Sırf kadın sesi çıkarıyor diye eşcinsel diyenler oldu düşünebiliyor musun?

• Yaymak değil çikolata olay, sardır bir iyice..

Oktavlara bak bir. Kalın, ince, ipince, orta sesler..

Doğaüstü ya, normal değil..

• Ben hep Cem dinlerim.. Adam sesi ince,kalın nerede nasıl kullanacağını iyi biliyor..

• Umarım öyle bir hastalığı varsa Allah doğru yola iletsin.

Kendisini dinlemedim.. Meğer sesi güçlü diyorsanız mesleğine saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • Öncellikle 5 yildiz'i çaktim soruna..

Cem Adrian kendi tarziyla, sarkilariyla büyüler beni.. Yeni albümünde "yalnizlik"adli sarkisina klip çektiginde ve klip'te mastürbasyon sahnesi oldugu için adam'a demediklerini birakmadilar..

Ve özel hayatina'da çok burnularini sokuyorlar. Escinsel olmasi kimseyi ilgilendirmez. Kendisi'de dedigi gibi müzisyen.. Sarkilari bizi ilgilendirir.

1|0
    0|0
    • Eşcinsel olduğu kesin değil, eşcinsel bile olsa bu kimseyi ilgilendirmez.. Adam şarkısı, albümü ile uygun herşeyi yapıyor.. link adamın temiz yüreği ortada şu röportajı okuduktan sonra.

• Aynen.. Insallah birgün konserine'de giderim.. En büyük hayalim.

• Beykent ünisine geliyordu gidecektik o zaman yılın ilk karı yagdı konser iptal oldu :(

• arada aynaya bakar kendimi öperim garip mi yoo

1|0
    0|0
  • şarkıları gerçekten güzel oluyo sesi zaten çok güzel sanatıyla ilgilensenize ama yok nerde katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • Cem Adrian'ı çok beğeniyorum beni hayatı değil müziği ilgilendirir.

1|0
    0|0
  • çok itici geliyor bana ayrıca ses duymasak gerçekten güzel bi ses zannetcez

1|2
    2|0
  • dinlemiyorum.hakket kime ne.

1|0
    0|0
  • ya bütün hayallerim yıkıldı ya :D

0|0
    2|1
  • sesi kulagımı tırmalıyor. dinlemiyorum. özel yasamına lafım yok.

1|1
    0|0
Yükleniyor...