Kapat

Justin Bieber'a benzediğim için benimle okulda dalga geçiyorlar özellikle sevdiğim kız

Arkadaşlar biliyorsunuz okulda kıyafet saç serbest oldu benim saçlarım şuanda justinin eski hali gibi okulda tarz bir insnaım mor supra vaiderlarım siyah kotum üstüme mor kapşonlu falan giyerim gören herkes bana justin bieberın yandan yemişi gay top gibi ifadeler kullanıyorlar birde zayn maliğe benzeyen bir arkim var o doğuştan benziyor zaten giyiminden değil onada gay top falan diyorlar kızlarda diyorda özellikle erkekler çok diyorlar tenefüste iki gay birbirini bulmuş gibi yorumlar yapıyorlar bu gün sevdiğim kızda sen önce bibere benzemeden gel dedi anlamadığım sokakta arkadaşımada banada bakan kızlar okulda nedense kişilik değiştirip gay top falan diyorlar neden böyle tepki veriyorlarki böyle olmadığımız halde yani benziyorsak suç bizdemi sanki özellikle sevdiğim kızın demesi çok koydu neden kızlar bize itici gözle bakıyor okulda ? erkekler geçtim hadi sokakta kızlar hayran hayran bakarlar ama okulda kızlar gay top falan diyorlar özellikle sevdiğim kız.

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bieber'a benzdiğin için çekemiyorlar seni :) Boşver, başkalarının düşüncelerine göre hayatını yaşamaktansa, kendin gibi yaşa mutlu ol. Bırak kim ne diyorsa desin, çirkin şeyler nolcak :) Sana kız mı yok oğlum. Ohhh ne güzel ya, keşke bizim zamanımızda da serbest kıyafet olsaymış. Sırf forma yüzünden nefret ediyordum okuldan...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• çekememişler seni :))

0|0
    0|0
  • Saçı üstü başı salıverirlerse böyle olur elbet !

0|0
    0|0
  • bibere benziyorsan yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • takma kafana boswer justin biebere benzediğin için dalga geçenler seni kıskanıyordur

0|0
    0|0
  • ayyy çok tatlısın desenee <3

0|0
    2|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Justini hiç sevmem.Sebebi kişisel değil.Onu savunan KEZBAN'lar yüzünden.

Bu arada banada sınıfta nonoş filan diyor kızlar bunun sebebide erkek arkadaşlarıma biraz fazla el şakası yapmam.Ama öyle dediklerinde biraz kalın bir sesle

-Ganıtlamak Zorunda bırakma ben, Gızzııımm! dedin mi? keser çenesini.

Sevdiğin kıza gelince.Eğer oda seni beğeniyorsa ve senle konuşacak konu bulamadığı için senle böyle iletişime geçiyor olabilir.Onunla yeni şeyler paylaş ki! kız senle konuşacak bazı konuları olsun.

0|0
    0|0
  • Sen illüzyonu yakalayamamışsın. Demekki tarzın abartılı..

0|0
    0|0
  • Şu anda bildiğin sağdan geliyorlar.. tıp" tıp" tıp" cinnettinin ayak sesleri..

1|0
    0|0
  • olm benı o zamanlar rocky e benzetıolardı hey yavrum heyy

0|0
    0|0
  • üstüne başına bi şeyler al saçlarını kestir yap bi şeyler

0|0
    0|0
  • justin özenilecek birimi arkadaş ne diye onu takl,t edion a benim ergen kardeşim .

1|1
    0|0
    • herkesin bir tarzın var arkadaşım sanane kızlarıın ilgisini çekiyorki yapıyorum ama okuldaki mkızların çekmiyor bi özellikle sevdigim kızın

• ula kızların ilgisini tabii çeker adam ünlü . parası var kameralar önünde ergen kızlar tabii ilgi duyar çakmasını napsınlar dalga geçmekle az bile yapıolar azcık kendiniz olun kendiz bi tarz yaratın hey allahım ya.

Yükleniyor...