Sadece yüreği olanlar cevaplasın lütfen...

bekaret endişesiyle anal yapan varmı.. gerdeğe bakire girince namuslumu olmuş oluyorsunuz.. canınız istediği halde kız kalmak içinmi normal ilişkiye girmiyorsunuz

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar anlıyorum sadece zar değildir ama... Boyle deyipte onunla bununla yatmak mıdır? Heee başından bi olay geçmiştir ewlilik aldatılma gibi ama alışkanlık hale getirmemiştir bunu o zaman sizinleyim ... İş zarla olmaz kafadadır diyebilmem için 1 kereyemahsus PİŞMANLIKtır değilse sizinle aynı fikirde olamam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aynen öyle. bekaret namus perdesi ya örtecekler. erkeklerimizin çoğuda zaten bilgi sahibi değil. çünkü kadın hakkında sağlıklı cinsellik hakkında vücut yapısı hakkında bilgi almaya zamanları yok. neden yok ellerinde metre ölçüye takmışlar kafayı bir kadının ters ilişkiye girmesi sonucu belli olurmu olmazmı bilgi sahibi olmuyorlar. böyle olunca bekareti namus perdesi yapanların işi kolay oluyor. vicdanları ne durumda bilmem

0|0
    0|0
  • Sahi böyle kızlar var dimi? Neyse ki benim vicdanım pek bir rahat, hiçkimsenin bakirliğiyle oynamadım, hiçkimseyle anal ilişki yapmadım. :)

0|0
    0|0
  • handancan yine gizlenmeyi unutmuşsun :) ne olacak senin bu halin?

2|0
    0|0
  • evet amaçları o :D

0|0
    0|0
  • anala hep karşı çıkmışımdır

0|0
    0|0
  • asıl mesele kafada!

0|1
    0|0
  • anldan ilişkiye gireninde evlenirken belli olur

0|0
    0|0
    • bunu anlayabilirsen muhtemelen adını tarihe altın harflerle yazdırırsın. bu ataerkil toplum en görünen yere altından heykelini diker. din kültürü ve ahlak bilgisi müfredat kitaplarında az da olsa sana ayrılmış bi bölüm olur. okullarda ders olarak okutulursun. biraz daha zorlarsan üniversitede kürsün bile olur. :))))

• onlar varya onlar neyse ...!

1|0
    0|0
  • anal ilişkiye mi girdin sen?ya da girmeyi mi planlıyosun?

1|0
    0|0
  • kızlar hadi gösterin önce doğruluk sonra cesaret :D

0|0
    0|0
  • bekaret bi zarla bozulmaz bence.

0|1
    0|0
  • bekaret sadece zar demek degildir ve böle düşünenlerde insan degildir

0|1
    0|0
  • arkadan olmaz çok iğrenç verecekse önden olsun derim

0|0
    0|0
  • çok var çok

0|0
    0|0
  • Bence anal yapan çoğunluk bu yüzden yapıyor gerı kalanları merak veya fantazi ıcın yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her şeyden önce zina günah bunu bilmek lazım , gerisi teferruat ... hem anal dinen lanetlenmiş bir şey , zinadan bile beterdir onun günahı daha da ayrı , evli karısına bile anal yapamaz , o derece yani... hiç bir şekilde hadi sevgili çıkarsın vs. ama yüzünü düşürecek ailene dert olacak işleri yapmamak lazım.. kızın hazinesidir , zamanı gelince her şey yaşanır...

4|9
    0|2
  • biz yapıyorduk artık doğru zaman geldiğini anladık ve normalde yapıyoruz... abartıldığı gibi bişey değilmiş bu olay. doğru zaman doğru kişiyle oldu mu olmalı.

5|6
    3|9
  • Önden yapıyorum biri cıkıp bana "bakire değilsin o yuzden kaşarsın seninle evlenemem"derse cehennemde asıl o yanar

2|4
    2|7
    • ilk defa böyle birşey duydum :)

• tebrik ediyorum seni budur! böyle bilinçli kızlarımızın olduğunu bilmek, bu ülkenin geleceğiyle ilgili umut veriyo bana. inşallah bii sonraki nesil ve ondan sonraki nesiller hiç önemsemeyecekler. dilerim bunu kafaya takan son jenerasyon oluruz

• Umarım

• Ben hiçbir şekilde yapmıyorum. Bana ters. Ama yapanları da asla yargılamam ki aynı saygıyı ben de isterim.

3|4
    0|0
Yükleniyor...