Yardım Edin kardeşilerim :(

Sevgilimle 3 gün önce ters bir ilişkiye girdik ve korunmasızdık arada bi penisim sevgilimin vajinasına doğru kaydı (2 veya 3 kere falan ve arkadan içine boşalmıştım sevgilimin, eğer analdan tekrar çıkarsa spermler veya o kaydıklarında zevk suyuyla sevgilim hamile kalırmı :(

Şimdi mesaj attı 2 gündür ne yese miğdesi bulanıyormuş sizce hamile olma olasılığı var mı ?

sevgilim bakire :( Lütfen bi yardım edin arkadaşlar falan bişi olmaz diyoda genede korkuyoruz lütfen bi cevap verin acill :(

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 günde ne mide bulantısıymış o . önceden bi halt mı yediniz yoksa :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bu kadar cahil olmayın. bir günde mide bulantısı başlamaz iki aylıkken en az.. değildir hamile falan psikolojik..

2|0
    0|0
  • 3 gün önce ilişkiye girdiniz 2 gündür midesi bulanıyor :)) şaka mısınız siz ?

gebeliğin 5. haftasında mide bulantıları başlar çocuk android değilse mümkün değil bu ...

1|2
    0|0
    • şşşştt. Bırak biraz korksunlar. Çocuk oyuncağımı bu :)

• düzgün konuşş düzgün ... edepli olun biraz

• Tamam pardon :( :(

• hamile kalsa bile ''bakire sevgilin'' insallah cocuk sana benzemez gerci anal yapmissiniz cocukta boktan olur

0|4
    0|0
  • midem bulandı lan!

0|1
    1|1
  • Kesin hamile. Hemencik doktora götür onu. .Belkide telefonlasirken hamile kalmistir :D

1|2
    0|0
  • 2gunde mide bulantisimi?

0|0
    0|0
    • o yanlış bişi len mk :) yanlış yazmışım :) daha yeni soruyorum biyere kaydetmiştim bu olayın üstünden 2 hafta geçti :)

• Yine sallayamadin 4-6 arasi mide bulantisi baslar

• senle mi uğraşcam be pff :) işin varsa tutmayalım be biz :) hadi be :)

• Arkadaslarinizadami anlattiniz özeliniz kalsaydik iyidii Soruna cevapcici bilmiyorum aslinda hayir ama sperm bu kacar Bilmiyorum uzatmicam

0|0
    0|0
  • yaptıysanız katlanın sonucuna !

0|0
    0|0
  • Sana veren kizi opeyim:D

0|3
    0|0
    • Rahat ol sen daha 15 yoksun spermlerin islemez

• Deget ya velet

• ummadığın taş Baş yarar byGizli :)

• Merhaba! Prf Dr.Derya Albayrak ile konuşuyorsunuz,

Bu olaya tek bir çözüm bulunmuştur; Kızımızın Hamile Olma Olasılığı ½ 6 buçuktur yani %70 Dir. Zevk Suyu Dediğiniz Şeyin İçine Spermde Girmiş Olabilir, Bir Uzman veya Doktor'a Başvurulmalıdır, Ailesinden veya Tanıdıklarıyla Kimselerle İrtibata Geçmesin

Sevgilerimle..

1|0
    3|0
    • Başka bi doktorda böle bişeyin olması çok çok zor bi ihtimal ama demişti :(

• Çok Teşekkür Ederim :)

• Kendini neden ifşa ettin hocam. Gizliydin :(

• değildr ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilişkiye girdiğiniz zaman adet dönemine kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • bişey olmaz sıkıntı yapmayın tamamen psıkolojık sevgılınınki

0|1
    0|0
  • İçkili olarak takılmayın ks'de ya :D abicim sperm bağırsakdan ışınlancak mı lan ? hadi korkunu anlıyorum da yok artık ama ya :D ilk günden diyon ya la :D

0|0
    0|0
  • 2 günde mide bulantısı başladıysa haftasına kalmaz doğurur. Ne erkekler var ya :((

0|0
    0|0
  • level 4 hayırlı olsun. hergün farklı hikayelerle gelir soru sorarsın artık

0|0
    0|0
  • sacma ya içine bosalsan bile 2 gunde belirti göstermz

0|0
    0|0
    • o yanlış bişi len mk :) yanlış yazmışım :) daha yeni soruyorum biyere kaydetmiştim bu olayın üstünden 2 hafta geçti :)

• bu tipe bi kızın verdiğine inanmamızı beklemiyosun dimi

0|0
    0|0
    • Hmm teşekkür ederim :)

• Heralde seninde işin var biz tutmayalım seni be kardeş hadi be lütfen :)

• aşağıda o gün adetliymiş demişsin. buna eminsin dimi. adetliyken spermin dölleyebileceği yumurta yok demektir. zaten o kanama yumurtanın çatlayıp yok olmasıyla oluşan kanama. yumurta yoksa sorun yok. köprüyü kurmaya devam. merak etme hiç bişey olmayacak

Yükleniyor...