Doktor arkadaşım var mıdır? Yumuartalık kisti olma ihtimali var mıdır sizce?

Her ay düzenli adetim olur, 28. günde olurum. Geçtiğimiz ay 1 hafta kadar gecikmişti. Bu ay da zamanında geldi ama ilk 2 gün siyah renkteydi. Bugün 5. gün olmasına rağmen hala pıhtı şeklinde "kırmızı" kan geliyor. Başağrısı ve halsizlik de var. Sizce normal bir durum mudur?

Güncellemeler:
Bir de 5. gün olmasına rağmen ağrı da var..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda olmayan bölgelerde tüylenmen var mı?

0|0
    0|0
    • Evet var ama son 1 yıldır olan bir drum bu

• jinekoloğa giidp test yaptırman gerekli kesin sonuç için. adetin 3 . günü filan kan veriyorsun ama önce gidip ultrasonla baktır. tsh değerine de baktır.

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi bunu annene sorabilirdin ama madem sıkıntı etmissin söylüyüm. doktorluk bir durum yok zaten kirli kan olduğu için siyah gelmesi pıhtı olması her şey normal. düzenli olmamasıda normal. dert etme canım.

0|0
    0|0
    • benim adetim 5. güne kalmazdı normalde, ağrı da sadece ilk gün olurdu. Hala pıhtı şeklinde kıpkırmızı kan ve ağrı olunca telaşlandım..

• Her zaman aynı olacak diye bir şey yok canım lütfen iyi düşün iyi olsun. ama diyorsan ki kafam rahat değil lütfen doktora git. Buradan olmaz bu işler.

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal bir durum.

0|0
    0|0
  • Yumurtalık kistleri çeşitlidir bazen adet günlerine ve kan rengine hiçbir etki etmezler.
    Kist büyüme yaparsa o vakit ağrılar çok daha şiddetli artar siz en iyisi bir kadın doğum doktoruna gidin aklımızı kurcalayan sorunlardan kurtulun

0|0
    0|0
  • kist olma olasılıgı bir kadında maalesef herzaman vardır. muayene olman gerek. ezbere birsey söylenemez..
    gecikmesi ve yapısının değişmesinin baska sebepleri de olabilir. asırı stress gibi

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler sıkıntı bitti :)

• ben jinekoloğum. bu kistte olabilir başka birşeyde olabilir muayene etmeden anlaşılmaz. çeşitli tahlillerde istenebilir senden. en iyisimi git bir hastaneye muayene ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• stresten olabilir ve ilk iki gün siyah gelmesi de normal

0|0
    0|0
  • olur öyle seyler telaslanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...