Lazer epilasyon ve cinsellik?

Cok sacma bir soru belki ama yardımcı olursanız sevinirim 1ay sonra lazere baslıyorum ama lazer yaptırırken cinsel yasamıma devam edebılır mıyım sımdı de kafama bu takıldı sonucta lazerde en onemli bolge genıtal bölge orayı yaptırmasam lazerın ne anlamı kalacak? Bilgisi olanların bilgilendirmesini rica ediyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lazer yapildigi gun seks yapman zor ama ertesi gün normale donuyor durum cok fazla sıkma canını. Birgün ara vermekle bisey olmaz:)

0|0
    0|0
    • Bırgun sıkıntı değil de malum 1yıl suruyor lazer 😄😄zaten evet yapılmaz falan denılse yine lazer yaptırırım o daha onemlı. Pekı hoş kaybı olur mu bı bılgınız var mı

• En azından daha az olur denıcem artık

• Inşallah faydali olur. Esimde de var ordan biliyorum bende

En İyi Kız Görüşü

• Neden edemeyesin ki? Edersin tabi.

0|0
    0|0
    • Hoş kaybı olabılır dıyolar ya da lazer yaptırırken seks yapılmaz dıyenler oldu ben tabı sok dedım dogruluk payı var mı sorayım

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatında hiçbir şey değiştirmeyecektir lazer epilasyon.
    Su içmek gibi bir şey..

Merak etme yani :)

1|0
    0|0
  • Devam edebilirsin cinselliği de iyi bir uzmana yaptırma önemli:

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😊😊

• tüm vücut ve paketse o fotoepilasyondur. etkilide olmaz. benden söylemesi.

• Pekı tesekkur ederım

• alexandrite sanırım en iyisi makinelerde. cinsellikle alakası yok

0|0
    0|0
    • Uyuyan tüyleri uyandırıyormus o makına

• Tavsiye etmiyorum lazer'i çok gençsin doğal olmanı öneririm.

0|0
    0|0
    • Ha ağda ha lazer tek fark bırısı her ay yaptırılıyo dıgerı bı kere neden tavsıye etmıyosunuz ki

• Var ve tuyden nefret eder yakında evlılık varr evlenmeden kurtulayım su dertte nm dedım o da tamam dedı

• Ben biraz detaýcıyım yinede acele etme derim biraz bekle çiftler evleniyor akabinde ayrılıyorlar beklemen daha sağlıklı olur.

• toptan kurtul işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır yaptırma.

0|0
    0|0
    • Neden pekı? Sureklı agda agda bıktım bı de dogum kontrol hapı kullanmıştım tuylenme yaptı

• Kıllı iliskiye girmeye baslicaksn cunku ilk gunler tuy uzasin die beklerler

0|0
    0|0
    • İlk ıkı üç gun gırmem olur biter yeter ki ıkı üç gun sursun

Yükleniyor...