Günde 7 kez masturbasisyon yapıyorum?

23 yaşındayım ve günde en az 4 en fazla 7 kez osbir çekiyorum hastalık mıdır bu sizce?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum 7 fazla gelir acır oran. Dikkat et hiç iyi değil.

0|1
    0|0
    • acımıyor acımıyo acıcomuyo

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolog önerisi istermisin?

0|1
    0|0
    • kötü mü durumum?

• Neden elinde değilmiş?
      Butun gun pc basinda osbir cekmek zorunda degilsin yeni hobiler edin birseylerin kursuna git istemiyorsan çık dışarı dolaş

• kardeş işte elim boş olsa cekmicem de dolu

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabikde sorun yardim almalisin psikologdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evde kös kös oturma. Çık dışarı dolaş. Evde boş boş oturdugun için aklın fikrin karıya kıza sexe gidiyor.

1|1
    0|0
    • dışar da daha çok etklileniyorum karı kızdan

• Troll sun ve bizimle değilsin.
    Musluk mu len bu:)

0|1
    0|0
  • Yok bee, eline sağlık :D

0|1
    0|0
  • Sağ tarafına 1 yazmayı unutmussun

0|0
    0|0
  • Hastalıktır. Psikolojik açıdan kızlarla sorun yaşayabilirsin. Duygularına hakim olmaya çalış. Gerekirse psikolog yardımı bile isteyebilirsin.

0|1
    0|0
    • cinsel hastalık da mı var kardeş

• Cinsel hiçbir problemin yok. Sadece hormonların fazla çalışıyo. Sende onlara ayak uyduruyorsun. Ama bazen bugünlük bu kadar yeter demek gerekir. Çünkü bu ihtiyacını böyle karşılarsan sürekli kızlara yaklaşamayabilirsin. Sen kızları ne gözle görüyorsun bilmem ama sadece cinsel açıdan düşünüyorsan bir süre sonra masturbasyonun sana yettiğini düşünerek kızlara gereken ilgiyi göstermeyebilirsin. Psikolojik destek al derken kendi kendini kontrol edebilme konusunda al demek istedim. Yani mastürbasyon sayısını azaltabilmek ya da belirli aralıklarla yapman için.

Yükleniyor...