Bu tarz kızdan hoşlanır mısınız?

Merhaba benim göğüslerim büyük ve göğsümün kahverengi kısmı çok geniş :( Ve vajinamda karartı var siz erkekler böyle bir kızla birlikte olmak ister misiniz yoksa tiksinir misiniz? Ameliyat olmalı mıyım bunları düzeltmek için?

• Beğenmem istemem böyle birini
    64% (25)35% (23)46% (48)Oy Ver
  • İsterim
    36% (14)65% (42)54% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|33

En İyi Erkek Görüşü

• Seçenek isaretlemedimm. İlkine tamam, areolanin genişliği sorun değil.. Ama karartili organ , pek de çekici sayilmaz. Kızı seviyorsam umursamam o ayrıntıyı. Genel olarak pek de hoslanilmiyor diye biliyorum. Ama göğüslerini sorun etme. İri ve şekilli madem , kimse hayır demez.. o kutuntuyu aş. sadece ikinci nokta , çok çok çekici değil sadece..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Büyük kahverengi uçlu ve sarkık gögüsleri güzel bulan erkek aç erkektir, yani cinselliğe aç.
    Büyüklükten ve renkten çok estetik durması çekici olur ama tabi ameliyat olacak kadar büyük bir sorun değil kendini sosyal durumunla ve yüz güzelliğinle kabullendir

1|0
    0|0
  • Her erkeğin farklı zevkleri vardır genelleme yapmak yanlış olur o yüzden hic kafana takma ve kendini uzme boyle seyler icin

1|0
    0|0
  • Karartı iyidir gölge yapar. Hoşlanma olduktan sonra gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • Meme ve büyük
    Bundan sonrasını okuyamadım :)

0|0
    0|0
  • Bunlar sorun değil, biriyle birlikte olmak için kriter de değil, ruh önemli, duygu önemli, karşında ki insanın tutkusu, istekli olması önemli, biraz da fizik :)

0|0
    0|0
  • Cifle telle

0|0
    0|0
  • Ya kızım etmen gitmen yav yapmayın ne ameliyetı yaa, sanki herkes buldu bir de bunuyacak mı? Sen boş ver seni görsünler balıklama dalacaklar korkma :)

0|0
    0|0
  • sadece bunlar baz alınacaksa istemem de oraya gelene kadar bir dünya şey var yani. görüntüsü de önemli. çirkin durup durmadığını bilemem.

0|0
    0|0
  • Hertürlü sıkıntıya gögüs geriyorum

çünkü 90b

0|0
    0|0
  • Yahu arada sevgi olduktan sonra ister göğüslerin olmasın ister başka bişey. Azıcık kendinize sevgiye saygı gösterin.

1|0
    0|0
  • Erkeğine canı gönülden bağlandıktan sonra ondan başkasını gözün görmedikten sonra gerisi önemli değil. En azından benim için öyle.

0|0
    0|0
  • Yani bu söylediklerin o kadar komik ve o kadar ilginç ki diyecek kelime bulamıyorum yani bahsettiğin şeyler gayet normal ve hemen hemen bütün kızlar da olan bir şey abuk subuk okuyorsunuz sonra da kafanız takılıyor

0|0
    0|0
  • vajinna ve memenin sekli ve yapısına baglı olarak değişir... ama genelde renk desen vb cok takılmaz, e tabi sevdiğini vajina olarak görmemek lazım

0|0
    0|0
  • Ameliyatlık bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz herhalde.

0|0
    0|0
  • Sorun değil, yeter ki seveyim seni. Yani sevgi olsun

0|0
    0|0
  • Süpersin relax ol. Ne ameliyat'ı bunlar için ne gerek var.

0|0
    0|0
  • Karatilarin icin limon kullan acilir zamanla 2 cisi guguslerin sana gore kahverengi olan kismi buyuk ama seksi duruyorsa onemli degil

0|0
    0|0
  • hoşsun

0|0
    0|0
  • Gerek yok.

0|0
    0|0
  • İsterim niye olmasin sen iyi bir kizsan

0|0
    0|0
  • erkeklere delik olsun da :)

0|0
    0|0
  • vajina önemli :D

0|0
    0|0
  • Vücudun nasıl?

0|0
    0|0
  • bırlıkte olunur olunur hem de nasıl :)

0|0
    0|0
  • sacmalama ya aklımıza bıle gelmıo sev sadık kal evıne esıne gerısı boş

0|0
    0|0
  • isyerinnnnn

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • Gel bana, hemen şimdi!