Sevgilimle öpüstum zamanlar agzimin etrafi ucukluyor?

Benden baska boyle olan var mi acaba her seferinde oluyor valla bundan cok sikildim artik doktor olan varsa yasin

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde uçuk ve aft karıştırılıyor, sendeki durumu görmediğimden ikisini de açıklayayım dedim :)

Eğer uçuksa ( dudakta ve dıuak çevresinde, dış kısımda)
    virüs kapıyor olabilirsin, veya bağışıklık sistemin zayıftır erkek arkadasına göre.

Eğer aft ise ( ağız içindeki beyaz acı veren yara)
    sevgilin dudagını vs ısırıyorsa onların etkisi baya yuksek. Onun dışında agzındaki ph değeri önemli, aşırı asitli durumlarda cıkabilir ( bende mandalina yedikten sonra oluyor)
    Vücudunda b vitamini eksikliği olabilir onun için vitamin alman gerekecektir. Erkek arkadaşınında ağzında aft varsa ondan da bakteri kapmış olabilirsin. Uçuğa ne iyi geldiğini bilmiyorum , ama aft içn oralmedic en etkili çözüm. fiyatı biraz pahalı, 30 tl civarı, ama bir uygulama sonrası şiddetli bir yanma (10 sn kadar sürer) daha sonrasında hiç birşey hissetmezsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• temiz olunmaaı şazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgilinin sakallari vardır ve bu tahris ediyordur. Eski sevgilim de de ayni sorun vardı.
    Sakallarini kesmeden opusmeyin ya da cok kisa tutun opusmeyi. Aksk halde kalıcı bir cozumu yok maalesef. Sakalliyken kesinlikle yaklasmiyordum ve bulustugumuz zamanlarda sinek kaydı traş oluyodum. Üzgünüm ama tek yolu bu. Anladigim kadariyla cildin cok hassas.

0|0
    0|0
  • Mikrop kaptın sen virüslüsün artık ıyyykkkk :)

0|0
    0|0
  • Temiz değilmiş

0|0
    0|0
  • Sevgilin enfeksiyon kaynıyor.

0|0
    0|0
  • bagısıklık sistemin zayıff, erkek arkadasın da agız saglıgına cok dikkat etmediği icindir

0|0
    0|0
  • mikropluymuş

0|0
    0|0
  • sevgilinin diş eti problemi ya da ağız içi yaraları olabilir.

0|0
    0|0
    • Dis eti derken nasil bir problem

• ya tiksinme var sende ondan ya da sevgilinde bakteri var görün sün

0|0
    0|0
    • Onun sigara icmesiyle alakali olabilir mi acaba hem tiksinme ne alaka

• ağız bakımı nasıl onun? tıksırıkme tetikler sigarayla sanmam

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin mikrop şekerim :I dişlerini fırçalasın

0|0
    0|0
  • Sevgilin ağız bakımına Önem vermiyor sanırım ya da Bağışıklık sistemin çok Zayıf

0|0
    0|0
Yükleniyor...