Çok çaresizim yardım edin!

arkadaşlar merhaba ;

2 yıl önce tanıştığım birisiyle 1 ay içerisinde nişanlandım deli gibi sevdim herşey güzel giderken bir anda elini dayağa alıştırdı herşeyimde ağzımı burnumu kanatacak kadar dövüyorduuu...

hep sabrettim ama hergün mutlaka sebepsiz yere dayakları vardı ilk dayağınımı kendi arabamda annesinin istediği gelinliği almadığım için yedim sevdiğim için orda ayrılmadım sonra hep alıştı en ufak şeylerde dövmeye başladı.

işin dahada kötüsü biz beraber olduk nişanlım evlenecez nasıl olsa die kendimi teslim ettim. düğünüme 2 ay kala nişanı attım ayrıldım ama tehditle bende 10000 tl para aldı arabamı sattırdı ve hırsını alamayıp babama abime ve dayıma bakire değil die mesaj attı. ama ben çok sevdiğim için bu olaylara rağmen ailemden gizli yine görüştüm yine beni yerlere yatırıp tekmeleyerek dövü. işe girdiğimde işlerden çıkardı. şuan ayrılalı tam 1 ay oldu ama onu çok özlüyorum lütfen yardım edin bana psikolojik baskı yapıo nişanlanmış ayrılmış insanın evlenmiş ayrılmış insandan farkı yoktur dio sen artık açık kapısın kimse senle evlilik düşünmez dio çıldırcammmm ne yapmalıyım. 6 aydır namaz kılıyorum namaza başladım hergece dua ediyorum lütfen arkadaşlar sevgimi nasıl köreltirim bu ızdırapdan nasıl kurtulurum. yardımmm ne olurrr yardımmm?

Güncellemeler:
...
ya sevgim ne olacak tek bir isteğim var ona yaptığım herşeyi görmesi ve bana yalvarması ne annesine ne babasına saygısızlık yapmadım başımın üzrinde taşıdım her gittiğimiz yerde hesabı bana ödetti karnı acıktı karnını doyurdum bide tehditle aldığı parayla üzerine katıp altına araba çekti kabullenemiyorummm ama nefretde edemiyorum çıldırcammm anlarmı birgün kıymetimi hakkımı helal etmiyorum Rabbim çıkarırmı ondan?

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• o adama bır daha dönersen at kızım kendını bır yerden aşağı ha ölmüşsun ha o adamın yanına gıtmıssın dövuyor ve sen bunu bıle bıle defalarca dayak yemene karsı afedıyorsun ve buna musade edıosun ... bakıre olmadıgını aılene soledı buna ragmen donuosun yazık olmus sana gerçekten sana mı kızsam nısanlına mı kızsam bılemedım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kabahat sende Arkadaş!...

Daha 1 ay tanıdığın adamla nişanlanmak KARAKTERSİZLİKtir, hiç kusura bakma.. sen önce KENDİNİ DÜZELTMELİSİN..

En başta adam boyun eğmişsin, kişilikli kararlı olmalıydın... Hiç öyle SEVGİ falan deme.. sevgininde sınırı var. MAL gibi dana gibi her dediğini yaparsan adamın öyle olur..

Seveceksen ölçülü sev.. Karşındakine bir bak. yalanları, tutarsızlıkları var mı. bahanelermi üretiyor. SENİN DÜŞÜNCELERİNE KARARLARINA SAYGISI VAR MI? ondan sonra duygularına hakim ol.

BAŞINA DUYGULARINA HAKİM OLMAZSAN SONRA BÖYLE BAĞIMLILIK OLUR..

Değil dayak öldürse vazgeçemezsin... böyle zırıldar durursun...

SEN ŞİMDİ KARARLI OLMALISIN.. BU KADAR ÖLÇÜSÜ KAÇMIŞ SEVGİYİ UNUTMAK ZOR VE ACI VERİCİ OLACAK. ama yapacak birşey yok. kararlı olacaksın. aramayacaksın cevap vermeyeceksin..

Kendine uğraşacak meşgale bulacaksın.. KİŞİLİĞİNİ GELİŞTİR BİRAZDA

2|0
    0|0
    • Evet 1 ayda evlenme teklifini kabul etmem yanlıştı ama sonradan böyle oldu bilseydim tabi yapmazdım ama canım çok acıo işte :((

• Malesef canın daha acıyacak... bende nankör birini buldum. çok taviz verdim. bana ne kadar zarar verse vazgeçmedim. Sonunda KARAR verdim. ve bir daha aramadım.. çok zor oluyor her dakika eline telefonu alıp aramak yazmak geliyor. yada aradığında yazdığında cevap vermemek için ağır mücadeleler yaşıyorsun kendinle.

AMA BAŞKA YOLU YOK.. başta çok zor olur. bir kaç gün sonra biraz daha alışırsın bir kaç hafta geçince düzelmeye başlarsın.

FAKAT KARARLI OLMAK ZORUNDASIN. taviz verirsen sonu gelmez

• Ya neden insanları uğraştırıyorsun ya da bahane ediyorsun anlamak mümkün değil, aç davayı bir bayan avukatı yanına alarak ve her ne yaptı ise burnundan fitil fitil getir, kendi göbeğini kendin kes, madem sen sardın bunu ailenin kendinin başına , sen kanun yoluyla temizle .

Adamın senle evlenme gibi bir niyeti zaten baştan beri yok , duygularını kullanmış , sınır yerlerde de baskı yapmış ve açıkçası sırtlan gibi seni canlı canlı yemiş , sen hala çığlık atıyorsun ya da etkisi olmayan şeylere yöneliyorsun.

Namaz iyi de kişiseldir, bunun sana sosyal faydası olmaz, seni kurtaracak olan sadece bir avukattır. Aklını başına topla ve bu link teki gibi , seni canlı canlı sömürmesine artık bir dur de .

Videoyu , durumu tam anlaman için gösterdim , iğrenmen için değil, yaşadığın gerçek bu.

0|0
    0|1
    • 2ci guncellemene bağlı olarak : Sen böyle kul köle olduktan sonra Rab'bim neden ondan çıkarsın ki ? Bu durum bir şekilde ya hoşuna gidiyor ve bunu sevmenin bir çeşidi sanıyorsun ya da mecbur hissettiğin bir durumun var, onu da buraya yazmıyorsun. Adam iliklerini emiyor sen hala yerden gökten KS den medet umuyorsun, gerçeğe dön bir an önce, başka kurtuluşun yok. Şu videoyu da izle ne demek istediğimi de anla

• ya bak haklısın demek istediğinide çok iyi anlıyorum ama kabul edemediğim ben ona hiç yanlış yapmadım her dediğini yaptım 4 kere şans verdim bir kızın hayatında tek istediği şey o bembeyaz gelinliği giymektir. işte o gelinlik benim odamda duruyo atamıyorum yok edemiyorum çünkü hep değiştim deyip tekrar karşıma çıkıyor... her gece yalvarıyorum aramıyorum sormuyorum sizlere yakınıyorum işte üzerine gitmiyorum ama yaşanmışlıklar kalbime fena saplanıyor cem yani yaptıklarımın karşılığı bu olmamalı

• O senin yaptıklarınla ilgilenmiyor , daha nereye kadar sömürebileceğini hesaplıyor , beceriyor da. Sen bir kendini geri çek , araya bir set koy , bir de dava aç bak nasıl yola geliyor ya da gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor.

Adam üstüne çöreklenmiş hala gelinlik diyorsun, artık bu noktayı aş çünki evlenirsen olacaklar bunun kat kat fazlası olacaktır, elindeki malı parayı canı almış , adam çalışmayacak da. Yine sen para " bulacaksın" . Demek istediğimi anlıyor musun ? Hayır dersen, sözüm yok

• sen bağımlı olmuşsun. psikolojik tedavi görmen gerek. geçmiş olsun. durumun hiç iyi değil.

0|1
    0|0
  • sen işin başında yapmışın salaklıgı madem vur elli idi be b..k vermeye gittin adamla birlikte oldu birde zaten seni dövermiş sende hiç aklımı yok arkadaşım git ver mahkemye tehdit ediyor de birde senin bababnda amma adammış bulamadımı şöyle üç beş adam agzını burnunu dagıtsa idi arkadsım o adam dayak yemeden iflah olmaz haberin olsun sen işi baştan yapmöışşın hatayı arkadaşım ben sana ne edeyim

1|0
    0|0
    • babamla abimin elini belaya sokmak istemedim çünkü yüz göz ettikden sonra tekrar döneceğimi biliodum sevgiyle ki yaptım ama hep aynı benden haksız yere aldığı paralar dayaklar aileme ağıza alınmıycak küfürlerrr ve psikolojik baskılar unutamadım unutamıyorum acaba bişi mi yaptırdı bana ben böyle hiç olmadım...

• salaklık etme def et su adamı kafanda git söyle babana beni hala tehdit ediyor diye sen hiç görmezmisin öldürülen kadınları arkadaşım hiçmi hiç haber dinlemezmisin ya biran önce sana derim aklını başına devşir git bir doktora sana yardım etsin sen onu artık kafanda paranoya yapmışın o yüzden kafana takılmış bir ance doktora git terapi ol ondan sonra gitsin babanla abin birde dayı adamın agzını burnun şöyle komalık edecek şekilde dağıtsın bak bakalım bir daha karşına cıkamı senin

• Deli misin ya kendine saygın olsun biraz bu nedir sana vurmaya kimsenin hakkı yok.Cinsel tercihlerin yüzünden de kimseye hesap vermek zorunda değilsin.Olan olmuş artık yeni bir hayat sayfası aç kendine.O adamın adını da ağzına alma.

1|0
    0|0
  • sorunun cevabı okadar basitki..şu durumda bile avantajlı hale gelebilirsin..

0|0
    0|0
  • Bi defa yaptıkları kabul edilemez. Söylediklerine bence kulak asma, bi yanlış yapmışsın, pişman olmuşsun. Bundan sonra daha dikkatli olursun, duayı, ibadeti terketme. Allah inş. hayırlı biriyle karşılaştırır.

0|0
    0|0
    • ya sevgim nolucak herkes şaşıyor bu kadar iğrenç bir insanı hala seviyor olmam benim şizofreniliğimi ortaya çıkarıyor. dua edin çıksın içimden:((

• Allah yardımcınız olsun. İnsan sevince gözleri kör oluyo işte. Ama sizinki çok farklı bi durum. Böle birinin düzelebilceğini sanmıyorum. Size yazık olur.

• kızım sen manyak mısın :S sabrettım dıyorsun ya pekı o hayvann zoru ne kı senı dovuyor :S kesınlıkle tedavı olmalısın bunca seye ragmen hala onu ozluyorum dıyorsun ya uzaklas o cevreden o sehırden o bolgeden hatta sana cok sabırlı bırı lazım sennle ılgılenecke ustune tutreyecek ve sana herseyı unutturacak

0|0
    0|0
    • Kıskançlığından ilgi çekmemi istemiyomuşum her dediğini yaptım erkekdir dedim kıskanır dedim bukez hep farklı şeyden facebooklarımız kapalıydı benden habersiz facebook kullandığını öğrendim sordum erkeğim ben dedi dövmeye başladı:(

• hadı ya ınan cok uzuldum ama senden de kaynaklanmıs bazı seyler ızın vermemelıydın

• bizde mi dövsek ne. benden hoşlanan kıza ilk gün verecem sopayı. SAAKİN ,EFENDİ BİRİ OLSAYDI ÇOKTAN BASMIŞTIN TEKMEYİ. valla hiç üzülmedim. KIZLAra ibret olsun.Sende beter ol.kızların geneli bu tip erkeklerden hoşlanıyor.

1|0
    0|0
    • walla tepki göstermek isterdim bu yazına ama haklısın! bu tarz erkeklerin neyi çekiyorsa bizi?

• bende tepkiliydim ama haklısın! sonuna kadar.

• Artık onu kafanda bitirmelisin senin içindeki iyiligi baska bir erkek görürse onu degerlendirecekdir sadece beklemelisin ve onu unuttmalısın bence

0|0
    0|0
  • ne kepazelik bu ya ya ayrılacaksın ya yiceksin dayağı oturacaksın yada kes gitsin kellesini gece bu ne böle yaw sinir oldum amk evladına bk şimdi

0|0
    0|0
  • fa.gok@hotmail.com adresinden bana iletişim bilgisi atarmısın...sen kafanı takma...

0|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • umtsuz vakasın senn

0|0
    0|0
  • Eğer adıyamandaysa bana o sevgilinin adresini ver topuklarına sıakyım onun.

0|0
    0|0
  • nasıl bir insanla karşılaşmıssın be arkana bile bakma

0|0
    0|0
  • İşin zormuş kardeş

0|0
    0|0
    • çok zorrrr napıcam bilmiyorum sevgim bitsin sadece:((

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu kadar aptal olma lütfen.Dua et ailen sahip çıkmış.O adama aşığım diye kendini kandırma.Zamanla kısmetin çıkar ama aklını başına topla.

0|0
    0|0
  • sevgini köreltemezsin bu kadar olaydan sonra bile körelmediyse şimdi gidiyosun polise herşeyi anlatıyosun daha sonra bi psikologtan yardım istiyosun ailene de durumu açıklıyosun bırak evlenmesin kimse senle kimse evlenmek zorunda değil sakın dönme ona ve lütfen kendini ezdirme git polise

0|0
    0|0
  • oha! gerçekten oha! sana çok fazla üzüldüm ama tüm suçlar senin inanki. nasıl izin verirsin? nasıl devam edersin? evlilikten önce nasıl birlikte olursun? ohaaaa! allah kolaylık ve sabır versin. yemişim sevgini böyle sevgimi olur? yuh.. nerde yaşıyosun gelip namussuzun gelmişini geçmşini yokliyim. ohaa...

0|0
    0|0
  • Dinleme artık onu görüşme asla numaranı flan değiştir ulaşamasın sana. Canım bu adam bildiğin hasta eğer bir daha ararsan rahatsız ediyor diye savcıya vericem seni de istersen şikayetçi bile olabilirsin. Şiddet bir tek dayakla olmaz psikolojik şiddet de uygulanır ve sen hem fiziksel şiddete hem de psikolojik şiddete maruz kalıyorsun sürekli. Nişan atmış insanla boşanmış insan aynı olur mu hiç akıl var mantık var kimle aynı evi paylaştın sen? kimin soyadını aldın? Gerekirse ailenden yardım iste. Sakın sana musallat olmasına müsade etme biraz daha ilerlerse bu saçmalık bir daha kurtulman çok zor olur. Kendini ondan daha çok sev. Sen ona mecbur değilsin bu kadar uğraştığına göre o sana mecbur özgüvenin yerine gelsin. Hayatta hep dik dur başkalarını da seversin böyle sevgi hiç olmasın daha iyi. üzüldüm adına :(

0|0
    0|0
    • ilişkimizde birilerinin bana güzel demesini kabullenemiyordu topuklu ayakkabıları kırdı saçlarım sarı normalde boyattırmadı. yani neler neler kıskançlık değildi sadece aşağılık kompleksiydi...

• Tamam işte bunların hepsi bir işaretti senin için ama aşıkın gözü kör işte başta farketmemişsin. Sen benim dediğimi yap. Güçlü ol

• Durumun gercekten cok zor Rabbım sana yardımcı olacak kesınlık bu ınancını yıtırme. Sana tavsıyem kesınlıkle gerı donmemelısın. Sadece senı kullanıyor buna artık ızın verme. Hangı devırdeyz kı elbet karsına senı anlayabılecek bırı cıkacak bunaa ınan ama kesınlıkle artık o kısıye donme daha fazla acı cekme kendıne bunu yapma. Bıraz kendını dınle arkadaslarınla zaman gecır onu dusunmemek ıcın bos kalma.

0|0
    0|0
  • yuuuuh be kızım be dayağa rağmen hala seviyorum diyosun hani o normal değil sende bir manyaksın psikiyatra git

0|0
    0|0
    • işte benim için en güzel cevap

• güncelleme:kusura bakma bir de para mı yedirdin sen o hıyara?koca diye anına layık gördüğün adama bak...çocuklarına baba yapacağın herif o.ç nin teki koşarak kaç sen burdan memleketine git akrabalarına git ama uzaklaş burdan git çabuk git

• küllerinden güllenerek doğmanı dilerim allahtan

0|0
    0|0
  • bide evlenmeden kendini vermişsin yaa neyse olan olmuş kendini harap etme

0|0
    0|0
  • Polise gitsene ne duruyorsun?

0|0
    0|0
  • polise git seni tehdit ettiğini seni dövdüğünü söyle

0|0
    0|0
    • beni dövdüğünde şans eseri bi sivil polisle karşılaştık beni aldı karakola götürdü şikayetçi olacaksın dedi ama korkumdan olamadım...

• şikayetçi olmak zorundasın yoksa bu böyle gider

Yükleniyor...